IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 18th May 2010, 08:03
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

и на мен така ми се струва.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #212  
Стар 18th May 2010, 18:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
Според мен разликата между височината на двете ноздри е 1 милиметър. А ние знаем че носът и е опериран и го гледаме под лупа и затова забелязваме.
Имах предвид,че аз не го забелязвам.За тва казвам,че е коренна разликата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #213  
Стар 28th March 2013, 17:46
vikian vikian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен,
Преди месец се оперирах при д-р Динев. Консултацията беше лаконична, но докторът отговори на всичките ми въпроси. Спечели ме с това, че представи цялата работа като детска игра. И всичко, което ми каза, се случи точно така! След седмица се върнах на работа, оттоците и синините спаднаха бързо.
От операцията съм страшно доволна! Умът ми не може да проумее как моят голям, крив и гърбав нос се превърна в малък, прав и красив. Не одобрявам форумите като средство за комуникация, но искрено препоръчвам доктора!!!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 28th March 2013, 21:34
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vikian Виж мнението
Здравейте и от мен,
Преди месец се оперирах при д-р Динев. Консултацията беше лаконична, но докторът отговори на всичките ми въпроси. Спечели ме с това, че представи цялата работа като детска игра. И всичко, което ми каза, се случи точно така! След седмица се върнах на работа, оттоците и синините спаднаха бързо.
От операцията съм страшно доволна! Умът ми не може да проумее как моят голям, крив и гърбав нос се превърна в малък, прав и красив. Не одобрявам форумите като средство за комуникация, но искрено препоръчвам доктора!!!
Здравей, би ли пратила снимки преди и след?
Отговори с цитат
  #215  
Стар 28th March 2013, 23:38
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vikian Виж мнението
Здравейте и от мен,
Преди месец се оперирах при д-р Динев. Консултацията беше лаконична, но докторът отговори на всичките ми въпроси. Спечели ме с това, че представи цялата работа като детска игра. И всичко, което ми каза, се случи точно така! След седмица се върнах на работа, оттоците и синините спаднаха бързо.
От операцията съм страшно доволна! Умът ми не може да проумее как моят голям, крив и гърбав нос се превърна в малък, прав и красив. Не одобрявам форумите като средство за комуникация, но искрено препоръчвам доктора!!!
Моята операция беше преди две седмици. Също се оперирах при д-р Динев и съм повече от доволна. Имах и проблем с дишането, който вече нямам. Аз също , категорично препоръчвам д-р Динев и клиника " Вита". Освен от успешната ринопластика, съм повече от доволна от отношението и вниманието, което получих от персонала.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 29th March 2013, 20:50
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J.J Виж мнението
Моята операция беше преди две седмици. Също се оперирах при д-р Динев и съм повече от доволна. Имах и проблем с дишането, който вече нямам. Аз също , категорично препоръчвам д-р Динев и клиника " Вита". Освен от успешната ринопластика, съм повече от доволна от отношението и вниманието, което получих от персонала.
Честито, много се радвам, че си доволна Можеш ли да пуснеш снимки?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #217  
Стар 1st April 2013, 23:17
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Моля те пиши ми на лично и дай имейл, за д ти пратя снимки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аздаседжойннакъмклуба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:01.