IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 18th February 2011, 11:31
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Гооолям кубик му е майката.... Ако са изпъкнали много напред - адски изкуствено стоят, ако са по прибрани - стои не запълва отпред сутиена...Момичета, по-малък проблем ли беше като сутиенът ви се изпълваше предимно от подплънките... сега...
Гуен, от тази снимка каквото се вижда... гърдите са ти страхотни!...
започвам май да се полакомявам... а съм само на няма и 2 месеца...
Отговори с цитат
  #212  
Стар 18th February 2011, 12:05
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

patrisha, нямах предвид теб и неудовлетвореността ти от сегашния вид на гърдите ти.

Останах с впечатлението, че блонди си харесва по принцип гърдите, но я притеснява факта, че те не изпълват сутиена, който си е купила вчера и затова реакцията ми беше тази.

Nike_13, имай предвид, че Гуен е висока, с широк гръден кош и ако на аватара гърдите й изглеждат оргомни, то на живо са съвсем нормален размер. Ох, тя ми е слабост........... добре, че не съм мъж :P
Отговори с цитат
  #213  
Стар 18th February 2011, 12:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Гооолям кубик му е майката.... Ако са изпъкнали много напред - адски изкуствено стоят, ако са по прибрани - стои не запълва отпред сутиена...Момичета, по-малък проблем ли беше като сутиенът ви се изпълваше предимно от подплънките... сега...
Гуен, от тази снимка каквото се вижда... гърдите са ти страхотни!...
започвам май да се полакомявам... а съм само на няма и 2 месеца...
Хахаха...колко познато ми звучи.... Хора, разберете, че всичко е в пропорциите - не може на мен 176 см височина 400 сс примерно да ми стоят като на жена около 165-6, че и надолу... 400 -450 сс са доста внушителен обем за една жена, която е под среден ръст; всъщност моите отговарят на големите кубици при по-ниски от мен жени...това е
Отговори с цитат
  #214  
Стар 18th February 2011, 12:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Забравих от обяснения да ти благодаря
Отговори с цитат
  #215  
Стар 18th February 2011, 14:39
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Оффф незнам как са на живо, но на аватара са Уникалниии, аз само мога да мечтая и моите да станат така
Отговори с цитат
  #216  
Стар 18th February 2011, 18:38
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
patrisha, нямах предвид теб и неудовлетвореността ти от сегашния вид на гърдите ти.

Останах с впечатлението, че блонди си харесва по принцип гърдите, но я притеснява факта, че те не изпълват сутиена, който си е купила вчера и затова реакцията ми беше тази.
С точното впечатление си останала ,харесвам си гърдите ,но ме притеснява по-скоро това ,че не мога да се ориентирам с тези сутиени.Пък и от сутиен до сутиен с единн и същ размер има голяма разлика и сега това ми прави силно впечатлние.Д чашка ми е размера,но при някои се получава точно това ,че на едно определено място има въздух в сутиена ,но пък пи повечето е ок.Просто трябва да се мери ....................
Отговори с цитат
  #217  
Стар 18th February 2011, 18:40
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
По-разумно е да търсиш подходящи сутиени, та ако трябва и по поръчка да се шият, отколкото да си преправяш гърдите, за да ги нагодиш към наличните сутиени
Е,ако си преправям гърдите със сигурност няма да е ,за да са ми по-удобни наличните сутиени
Отговори с цитат
  #218  
Стар 20th February 2011, 15:16
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Блонди,
и аз съм го закъсала откъм нормални сутиени.... ама какво да се прави, както каза Гуен, по-добре така отколкото преди - подплънките да пълнят....
а и друго е като имаш гърди на наместваш в тия сутиени, плът е, има значение да е удобен, да обхваща добре, да поддържа....,а преди си мислех че имам проблем с намирането на сутиени!
Няма сутиен като за мен
последния вариант на който се спрях е 75С, като направо режа 4-5 см отзад при закопчалката и ги шия наново!..но не всички чашки С ми стават....
Отговори с цитат
  #219  
Стар 21st February 2011, 01:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
последния вариант на който се спрях е 75С, като направо режа 4-5 см отзад при закопчалката и ги шия наново!..но не всички чашки С ми стават....
Защо режеш и шиеш?Колко ти е подгръдната?Чак толкова ли е зле
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #220  
Стар 21st February 2011, 14:59
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Подгръдната ми е 68см, ако взема 70С, чашката ми е тясна, на 75 С е малко по-широка и ми е добре, но пък 75см обиколка ми е много.
Може би трябва 70Д....но засега не намирам,
а забелязах че 1 и същи размер чашка е различна взависимост от подгръдната - 70С е по-малка от 75С например.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.