IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th June 2010, 07:02
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Темата да се применува на :


вие питате - Бари отговаря

Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th June 2010, 10:08
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

за словакия довечера ще тъгува бе
аз скърбя, че съм на работа и не мога да ги гледам!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th June 2010, 11:38
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

E не, майна, за Хондурасссс. Добре, че не пуснах еврофутбол
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th June 2010, 07:02
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Аз не мога да разбера защо разни кабели като ги оставиш някъде, без никой да ги пипа, после като ги взимаш са оплетени 50 пъти с 50 възела по тях и изобщо по начин, по който дори аз не мога да ги оплета един в друг и си остава твърда тенденция да е така
Това за кабелите на компа и периферните му устройства ли става въпрос?

Защо, след като мога да махам с уши, още не съм полетял?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th August 2015, 18:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Защо жените кат пишкаме не стъпваме на цяло стъпало, а само на пръсти (тва докато седим на тоалетната чиния), а мъжете не? (отговори от рода на "мъжете пикаят прави" не приемам)
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th August 2015, 01:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране



Аз от както започнах чуркам седнал разбрах колко съм бил тъп.
Няма нито едно предимство в това да пикаш прав пред това да го правиш седнал, е добре де само за едно се сещам и то е душевния кеф от това да си изтръскаш салама
Но това важи само за хората с големи ланги

Кои са предимствата ? Първо хигиената в тоалетната, няма опикана чиния и плочки, колкото и да си снайперист като го изтръскаш все някъде ще капне извън !
Няма нужда да пипаш и да вдигаш капака на тоалетната и най-голямото предимство като ходиш през ноща, а всеки знае колко е гадно и разсънващо ако се светне лампа, а като пикаш седнал не светкаш лампи, сядаш на чинията и си чуруликаш, след тва отиваш и си лягаш и заспиваш отново
Опа обърках емотиконите, тва легло нещо е паянтаво, случва се

Освен това много често сутрин като ми се напери като кралска кобра и ми се ходи да чуркам, не е възможно това да се направи прав, но със малко усиля и ако малко поотпусне може да го направиш като седнеш и си наведеш тялото към краката и с едната ръка го буташ надолу. Малко трудно тръгва чучура така като е натопорчен, но с малко търпение става.

Голяма глупост е мъжа да пика прав в тоалетна чиния, а още по голяма в собствения си дом, ама нали жена му търка с парцала, дреме му на чучура !

В Германия отдавана има такава забрана в обществените тоалетни



А за мъжете които смятат, че това не мъжествено и как ще пикат седнали, да не са жени, аз да ги питам как тогава акат седнали и не е проблем, що не акат прави нали са мъже.

Тва за жените и стоенето на пръсти е странно, нещо свързано с ходенето на токчета, едва ли ?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th August 2015, 11:01
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Защо жените кат пишкаме не стъпваме на цяло стъпало, а само на пръсти (тва докато седим на тоалетната чиния), а мъжете не? (отговори от рода на "мъжете пикаят прави" не приемам)
начи колкото и да е странно, гледах ено предаване по телевизора веднъж на тая тема и там се обясняваше, че човек си застава в поза за изстрелване сам, защото анатомично така било по-удобно и секвите черва и каналчета са прави (или приблизително, но ако има завой е лек ) когато си на пръсти и си се привела леко напред (не само ти, нали.. принципно). Даже после продължаваха с тва как о време оно (когато бях млад/тинейджър) тоалетните са били просто клекало, защото когато човек е клекнал всъщност му е най-удобно, и колкото повече се изправя до поза седнал, толкова по-голям завой имат червата и каналчетата и толкова повече материал остава неизлезнал

oтносно сутрешните проблеми, ето някои предложения



ПП: тема на 5 години.....
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th August 2015, 11:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това би трябвали всеки да го знае, ама май не. При голяма нужда най-добрия вариант е клекало или ако е на тоалетна чиния със наведено тяло напред и опряно в краката. Даже за хората с хемороиди най-доброто е клекалото, но и за превенция също. Другият вариант са следните позиции -







Като на последната снимка си разтоварвам аз, но без стол, те крачолите са ми достатъчно дълги.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th August 2015, 14:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Е.... хубу де, ма аз черва в петите и пръстите на краката нямам доколкото съм запозната


OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO намерих точната фотка на нАучното обяснение, което барето е дал по-горе



Това обаче пак не обяснява факта що мъжете стъпват на цяло стъпало, а само жените се повдигат на пръсти...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th August 2015, 14:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
ПП: тема на 5 години.....
В старите теми има много повече смисъл (смЕх) отколкото в тея за "какъв хладилник да си купя"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросибезотговори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:02.