IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1401  
Стар 30th March 2011, 17:18
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
плановете ми са с кола, но ако все пак нещо се прецака да знам имам ли алтернатива автобус-5 часа пътуване....... май май няма да стане
елица ,гуендолин е права немисля ,че ще ти е леко да пътуваш на другия ден.Със самолет немисля ,че също е добра идея,незабравяй ,че там ще си 2 ч. по рано за полета и няма да ти е удобно да седиш на металнитете столчета толкова време.

А аз съм изглежда най-поспаливата,защото след операцията си отспах.В буквалния смисъл.Целия следобед до вечерта си спах,раздвижиха ме и после пак цяла нощ спане ,и целия втори ден ,е събуждах се само да хапна и отново лека нощ до другата сутрин...най -накрая успях да се наспя....хахахаха
  #1402  
Стар 30th March 2011, 17:18
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Теда,
отново професионално мнение!
Аз не съм толкова навътре, но доколкото разбрах от сестрите, които ни обясняваха там, над 30-40 мл НЕ се абсорбира сама течността и затова е нужен дренаж, докато стигне около 20-30. Това може да отнеме няколко дни, при всеки е различно, но не по-малко от 3 дни...Моята течност първите дни беше около 70-80! Отне 8 дни, докато стигна до 22!
И незнам как така ви е минала болката на 1-та седмица...при положение че са ви рязани мускули, разпъвани, опъвани, докато се напъха имплантът...това да нямаш болка на 3 ден ми звучи просто съмнително за начина на поставяне!
Аз съм 9-и ден и си боли много все още, особено като ставам от леглото. А за вдигане на нещо над 1.5 кг било абсолютно задължително, за да не прокървиш и да стане нова беля...
__________________
Ordnung muss sein!
  #1403  
Стар 30th March 2011, 17:22
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
Яснооооо,щом ни резне баба Пепи,значи шсе гърчим и ще ни боли,пък и ще си влачим и ДРЕНАЖИ на туй отгоре УЖАС!!!!
в някой случай дренажите са задължителни !!!!!! Ти още ли не си званнала на Мадлен Алгафари? Да помогна ,искаш ли аз да ти запазя час ?
  #1404  
Стар 30th March 2011, 17:31
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
аз съм от сф, оперирах се във варна, защото избрах д-р заякова, въпреки наличието на доц тепавичарова под носа ми , и ако трябва още 5 пъти бих отишла тоно там....взех си хотел и останах, докато лекарката прецени ,че мога да си тръгна - това беше на 4-ч ден.....пътуването едвам издържах, прибрах се като парцал...500 км са все пак....абе шарен свят.....ти пък от варна тука искаш да идваш ))))

пуснала те е да пътуваш на четвъртия ден? извинявай, просто не разбрах какво е 4-ч ден.... Аз съм ходила при нея на консултация и за мен тя е най-добрия избор, но просто разликата в цената не е малка, а наистина не разполагам с парите....
  #1405  
Стар 30th March 2011, 17:34
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

най-вероятно по целия път с мъки- СОФИЯ-ВАРНА, ще си мисля как Камий е на 3 км от вкъщи във варна, ноооо...........
  #1406  
Стар 30th March 2011, 17:43
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Елица ти добър или евтин хирург си търсиш? Хората пътуват и в чужбина за да си праваят операции.Разстоянието невиждам да ти е проблема стига да си сигурна в хирурга който си си избрала.Хотели много .
  #1407  
Стар 30th March 2011, 17:44
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

а и някой път евтиното излиза много по скъпо после,както беше при мене.Обмисли добре не прибързвай.
  #1408  
Стар 30th March 2011, 17:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

А и скъпото понякога излиза още по-скъпо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1409  
Стар 30th March 2011, 17:57
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

ами не открих отрицателни мнения, кореспондирам си с две-три момичета-негови пациентки, резултатът при тях ми харесва, най-вероятно ако повече от пациентките му пишеха тук щях да открия и другата страна на нещата, не мога да бъда сигурна, надявам се , че е правилния избор....
  #1410  
Стар 30th March 2011, 18:10
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
в някой случай дренажите са задължителни !!!!!! Ти още ли не си званнала на Мадлен Алгафари? Да помогна ,искаш ли аз да ти запазя час ?
Охооооооо,а ти си запозната с координатите на психолозите,явно добре се грижиш за психичното си здраве)))))))))))и ги посещаваш РЕДОВНООО,щом си толкова добре информирана хахахахаха.НО гледай да не си изпуснеш нервичките във форума,че и терапията после няма да ти помогне )))))))
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:29.