IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th February 2011, 13:52
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
http://www.blitz.bg/news/article/99894
преди да направят това хирурзите, е трябвало да се подложи на друг вид лечение ! - тя си е с диагноза
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th February 2011, 16:05
MadGirl MadGirl не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Аз съм скоро оперирана (днес ми е 12-ти ден) - с надмускулно поставени импланти, Natrelle Inspira, 345g...

Та ми се ще да задам няколко въпроса на мацките с надмускулни:

Колко време след операцията имахте отоци...?
Колко време отне на имплантите да се смъкнат надолу (хирургът ми каза, че трябва малко да се смъкнат..) и да се наместят в някакво крайно положение...?
Възможно ли е вече да имам риплинг, или е нещо друго - имам характерните нагъвания по вътрешните страни и на двете гърди. Има ли начин това да се оправи, с масажи например...?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th February 2011, 01:05
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MadGirl
Здравейте, момичета!

Аз съм скоро оперирана (днес ми е 12-ти ден) - с надмускулно поставени импланти, Natrelle Inspira, 345g...

Та ми се ще да задам няколко въпроса на мацките с надмускулни:

Колко време след операцията имахте отоци...?
Колко време отне на имплантите да се смъкнат надолу (хирургът ми каза, че трябва малко да се смъкнат..) и да се наместят в някакво крайно положение...?
Възможно ли е вече да имам риплинг, или е нещо друго - имам характерните нагъвания по вътрешните страни и на двете гърди. Има ли начин това да се оправи, с масажи например...?
Вероятно не си написала правилно - наистина ли си с НАДмускулни ?
Останаха ли лекари , които ги слагат така ?
При кои лекар си ?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th February 2011, 09:20
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Момичета,рових се и не намерих освен една снимка на гърди правени от Желев в Пловдив,както знаете дилемата ми нарастна,уж бях се спряла на двама ,но като Ви чета и се разколебавам вече,кой да си избера.
Поне ми стана ясно,че най добре да питам вас,да видя вашите резултати,а не да гледам по сайтовете на лекарите,затова МОЛЯ ВИ помагайте
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th February 2011, 10:09
MadGirl MadGirl не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 3
По подразбиране

diadora, с надмускулни съм, да... Слагат ги както си ги поискаш, аз така си ги поисках...

Сега ме е налегнала някаква постоперативна депресия и само се чудя няма ли да се обърка нещо, ще се променят ли повече, не са ли ми големи...
Иска ми се да поспаднат още малко...
Луда работа...

Колко време след операцията се дооформят/слягат при надмускулно...?

Можете ли да кажете нещо по въпроса с оправяне на риплинг...? Липофилинг дали оправя нещата...?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th February 2011, 13:06
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Момичета,рових се и не намерих освен една снимка на гърди правени от Желев в Пловдив,както знаете дилемата ми нарастна,уж бях се спряла на двама ,но като Ви чета и се разколебавам вече,кой да си избера.
Поне ми стана ясно,че най добре да питам вас,да видя вашите резултати,а не да гледам по сайтовете на лекарите,затова МОЛЯ ВИ помагайте
Поне една снимка имаше със сигурност, момичето беше с ник "щастливка". Търси в темата за снимки. Иначе имаше добри отзиви за тоя доктор, ама според мен това още нищо не значи... Сещам се за няколко поне, за които има много добри отзиви, а съм виждала и абсолютно нескопосни техни творения, включвам и себе си в това число. Така че всичко е лотария. Дано си късметлийка!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th February 2011, 16:32
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Благодаря ти,да и аз прочетох за щасливка,че е била при него,но вече не и се отварят снимките,аз затова и си позволих да питам
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th February 2011, 16:59
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Лично на мен много ми харесаха гърдите на "щастливка", аз гледах снимките веднага след като ги беше качила. Даже мога да кажа, че резултата беше перфектен. Не знам за други обаче. Пробвай с гугъл дали ще намериш някакви мнения за него. Но така или иначе трябва да отидеш на няколко консултации, за да можеш после да избереш. От форума ще събереш информация за какво трябва да питаш на консултациите.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th February 2011, 18:31
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

благодаря ти много ,там е работата ,че в нета няма нищо почти за нега,ама наистина нищо,но тук получих много ценнни съвети и неща за които не бих се сетила,МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th February 2011, 21:44
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Момичета,рових се и не намерих освен една снимка на гърди правени от Желев в Пловдив,както знаете дилемата ми нарастна,уж бях се спряла на двама ,но като Ви чета и се разколебавам вече,кой да си избера.
Поне ми стана ясно,че най добре да питам вас,да видя вашите резултати,а не да гледам по сайтовете на лекарите,затова МОЛЯ ВИ помагайте
Поне една снимка имаше със сигурност, момичето беше с ник "щастливка". Търси в темата за снимки. Иначе имаше добри отзиви за тоя доктор, ама според мен това още нищо не значи... Сещам се за няколко поне, за които има много добри отзиви, а съм виждала и абсолютно нескопосни техни творения, включвам и себе си в това число. Така че всичко е лотария. Дано си късметлийка!
Ива, за съжаление колкото и информация да намираш тук и колкото и да си правиш сметка и преценка за професионализма на даден доктор,никога не знаеш върху теб какво ще сътвори Лотария.............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.