IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th February 2011, 10:20
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране Re: RE

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
5 дни с тампони <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
Да, аз точно затова реших да обърна специално внимание. Много е неприятно, а и предтстави си учудването ми, когато след моята операция разговарях с много хора и четох във форума как на почти всички им се махат тампоните на следващия ден.

Да не говорим празни приказки, защото не се знае какви са тези тампони и за какво са сложени при всеки. Аз не съм сигурна дали Е. Георгиев държи всички пациенти по 5 дни с тампони, а и останах с убеждението, че са сложени за да поддържат новата структура и са напоени с антибиотик. Може и да бъркам, вече нямам точен спомен, но това изключва появата на инфекция, дори предпазва от такава. За да не се правим на доктори, най-добре е да се пита за какво точно иде реч и човек сам да си реши при кого да иде и какво иска да изтърпи след операцията.
Аз точно затова реших да го кажа това, защото който го е минал знае колко е гадно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th February 2011, 10:22
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Хахаха най лесната процедура утре ще взема пак да пусна снимки за видите колко Добре се справя емилчо ! Толкова е некадърен че направо не ми се говори за него!
Много съжалявам. Хубаво е наистина да пуснеш снимки. Но си мисля, че все пак гърбицата не е толкова пипкава като връхче, хрущяли и разни други такива. Струва ми се като да е нещо стандартно в риното.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th February 2011, 10:28
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране Re: RE

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
5 дни с тампони <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
5 дни е дори опасно според сегашния ми УНГ,пита ме как не съм развила инфекция.А да се развие инфекция е адски опасно.Това е глава=мозък.
Хубаво да мислят тия дето лягат под ножа при него,защото този човек е лишен от всякакъв майсторлък,но и ми рискува живота с венозна упойка на преял стомах
Не знам сега дали издава епикриза,бележка за платената интервенция,но преди 4 години нищо.даже изследвания не ме кара да си направя,а и бях в цикъл
Мисля, че в твоят случай, коментарът е излишен. Доста кофти случка.

Аз също питах за престой, който се заплаща допълнително, но останах с впечатлението, че те се опитваха да ме убедят да не оставам, защото "вкъщи човек се възствновява по-добре сред близки и т.н.". Затова предпочетох да си тръгна.
Документи и аз нямам, не си и поисках, което отчасти ме прави и мен виновна.
На изследвания обаче ме изпрати.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th February 2011, 15:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
5 дни с тампони Shocked <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
7 дни стоях аз. И то само върха ми беше работен. Тези тампони са единственото, което ме спира да легна веднага за трета..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th February 2011, 18:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
5 дни с тампони Shocked <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
7 дни стоях аз. И то само върха ми беше работен. Тези тампони са единственото, което ме спира да легна веднага за трета..
7 дни -тва е лудост Задържането на секретите,които трябва да изтекат от там си е чиста проба мърлявост.И тва го казват други УНГ,а не АЗ А доколкото знам георгиев няма нищо общо с УНГ специалист,той си е специалност лицево-челюстна хирургия.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th February 2011, 19:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic
Цитирай:
Първоначално написано от susan
Хахаха най лесната процедура утре ще взема пак да пусна снимки за видите колко Добре се справя емилчо ! Толкова е некадърен че направо не ми се говори за него!
Много съжалявам. Хубаво е наистина да пуснеш снимки. Но си мисля, че все пак гърбицата не е толкова пипкава като връхче, хрущяли и разни други такива. Струва ми се като да е нещо стандартно в риното.
Напротив! И за това се иска майсторлък който на него явно му липсва и много са малко тези на които освен гърбицата нищо друго да не се пипа! Обикновено като се махне само гърбицата носа видимо става по дълъг! Виждала съм снимки на момичета от форума на които е махната само гърбицата и изобщо не седи добре!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th February 2011, 19:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Цитирай:
5 дни с тампони Shocked <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
7 дни стоях аз. И то само върха ми беше работен. Тези тампони са единственото, което ме спира да легна веднага за трета..
7 дни -тва е лудост Задържането на секретите,които трябва да изтекат от там си е чиста проба мърлявост.И тва го казват други УНГ,а не АЗ А доколкото знам георгиев няма нищо общо с УНГ специалист,той си е специалност лицево-челюстна хирургия.
Ефремов е мозъка зад моята операция.. То май само Джамбазов е УНГ, никой друг пластичен не е..

Офф топик: От къде го изкара това тяло, бе човек???
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th February 2011, 20:41
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

не искам да убеждавам никой,нито пък съм и толкова компетентна,че да го правя,аз след операцията бях добре,но на следващия ден почнах да се надувам,очите ми сълзяха,доктора каза,че се получавало напрежение от тампоните,както Вера писа броях секундите,колкото повече седях,по гадно ми ставаше,5 или 7 дни ми звучи,,,невероятно,поне сменят ли ги,апък да те изпишат 2 часа след операция.... то да не е да си пробиеш ухото
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th February 2011, 20:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Знам, тампоните са най-гадното нещо от цялата ринопластика. Една седмица не съм спала, аз с отворена уста не мога да спя. Вечерите бяха най-трудни, задушавала съм се от хипервентилация, гърлото пресъхва и боли, всичката храна има вкус на ГНОЙ, целия свят ми миришеше на гной! Ако знаех, че не се държат толкова време, щях яко да избухна. Ама от къде да знам??
И през цялото време си повтарях - трай бабо за хубост.. А тя каква хубост излезе... Иде ми да гръмна някой като се сетя...

Мечтая си за светли дни, в които хирурзите ще започнат да връщат пациенти, които не са им по възможностите...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th February 2011, 22:00
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Nells не разбрах,през тези дни сменят ли се тампоните,или са едни и същи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.