IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1941  
Стар 31st October 2016, 11:26
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Не го чопли вътре въобще. Сега е много крехко всичко вътре е във рани, може да си докараш някой инфекция ако ровиш много. Потърпи още малко, поне 2 седмици. Иначе може да го промиваш с морска вода, като пръснеш вътре и тия боклуци сами падат. Има и едно кремче против белези, това е за около ноздрите питай Асенов ще те насочи. Виж сега братче, аз мисля че носа ти е бил супер дори преди всички останали операции. Жените ги разбирам, но мъж да си прави операция за красота...сигурно наистина ти е било голям комплекс, дано се усещаш по-добре сега, самочувствието е нещо много важно. Дано не е развалил нещо сега последния път, защото доколкото разбрах нямаш снимка от последната операция. А за дишането не се панирай от сега, тия лонгети вътре наистина много запушват носа и го притискат. Седмица след тях ще разбереш как е положението с дишането, като обикновенно година след операцията ще достигнеш дишането с което ще си цял живот (което обикновенно намалява значително от след операцията) Айде и със здраве да си носиш новия нос
Отговори с цитат
  #1942  
Стар 31st October 2016, 11:43
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Мерси. Операцията (първата) я направих, защото не можех да дишам и ми беше изкривено всичко (носна преграда, запушени канали, гърбичката беше изпочупена от единия профил повече стърчи, от други не толкова) и просто реших освен това да направя корекция на гърбичката, но да беше си комплекс като цяло - след това животът ми се промени коренно, така че не съжалявам. Реално го направих, защото почти всеки ден съм пред камера и ме обхвана някаква женска суета, но реално не бих си правил корекции от тук нататък, защото тоя период отдавна мина. То нали знаеш... хората се вглабяваме в някакви детайли, дето изобщо никой не ги гледа Прикачвам снимки от операционната, изглежда по-разширен, но както казах вече това не ме вълнува толкова, доколкото мога да дишам правилно, благодаря за инструкциите, ще търпя сега до махането на специалните плаки (след месец чак).
Attached Images
Тип файл: jpg 1.jpg (60,5 КБ, 84 views)
Тип файл: jpg 2.jpg (66,9 КБ, 75 views)
Отговори с цитат
  #1943  
Стар 31st October 2016, 12:38
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Супер си, да не си го бутнал повече. Той сега просто е подут, иначе за месец ще спадне отново.
Отговори с цитат
  #1944  
Стар 31st October 2016, 18:11
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Минах под скалпела в четвъртък. Трябваше да ми се сложат импланти, които да разширят ноздрите леко, но при пегледа Асенов искаше да се направят леки корекции, защото не бил зараснал носът правилно и се очакваше 2 часа - 2 часа и половина операция, но... тя беше 5 часова... и защо? По време на операцията и в двете ноздри д-р Асенов е открил сраствания, които може би ще се окаже, че са реалния проблем с дишането ми преди. Сега съм с едни специални плаки, не от обикновените - приличат малко на железни.

Чудя се тук някои как продишват след махането на тампоните, аз дори и след махането на лонгетите не виждам как ще стане, но да... 3 ден след операцията. Дискомфорта намаля драстично, реално аз и преди това си дишах с отворена уста, така че като се забия пред компа изобщо не се сещам за носа В четвъртък ще ходя да ми махат конците и лепенките и се надявам да ми се поотпушат повечко ноздрите. (сега съвсем леко са отпушени, малко въздух влиза поне)

За тези, които ще се оперират като цяло... единственото нещо, от което може да се притеснявате е излизането от упойката... сега, например на мен едно от най-гадните неща е да повръщам и затова го преживявам по-различно Но ми е дотегнало. 4 корекции на носа... в 8-ми клас ми го счупиха и ми набухаха в Шуменската болница некви марли, които ми ги махнаха на 3-тия ден, после 11 клас на един мач ми чупиха носа пак с лакът и за 30 мин операция пак в Шумен с набухването на 1 метрови марли, няма да ви описвам каква болка беше като ги изваждаха. Но при Асенов имаше само неприятно усещане, като то минава бързо, тъй като плаките не са големи, само сега ме притесняват тези... които са в носа ми. Има ли някой с подобни импланти и поставяни специални плаки против сраствания? К'вото и да е ще се изтърпи и няма как да е по-зле от онея 1 метрови марли Дърпа, дърпа - то край нямаше хахаха
По време на операцията чак открил сраствания-- ехеее голям откривател бил той,нормални доктори тези сраствания ги виждат още преди операция с тази фунийка дето гледат в носа,второ тези сраствания си ги и получил от Асенов още след първата операция при него ,защото аз след неговите касапски изпълнения в носа ми имам сраствания на меки тъкани
Отговори с цитат
  #1945  
Стар 31st October 2016, 18:33
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
По време на операцията чак открил сраствания-- ехеее голям откривател бил той,нормални доктори тези сраствания ги виждат още преди операция с тази фунийка дето гледат в носа,второ тези сраствания си ги и получил от Асенов още след първата операция при него ,защото аз след неговите касапски изпълнения в носа ми имам сраствания на меки тъкани
Съжалявам! На мен именно заради тези сраствания ми сложи специални плаки, които не са като обикновените. Но ще е добре, все пак, да знае за тези сраствания, щом са чести, или не го информират хората или не знам! Няма ли изгледи за нослето ти да се оправи или ревизия трябва?
Отговори с цитат
  #1946  
Стар 31st October 2016, 22:13
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Съжалявам! На мен именно заради тези сраствания ми сложи специални плаки, които не са като обикновените. Но ще е добре, все пак, да знае за тези сраствания, щом са чести, или не го информират хората или не знам! Няма ли изгледи за нослето ти да се оправи или ревизия трябва?
От все сърце ти пожелавам всичко вече да е добре с носа ти и бързо възстановяване Тези сраствания не се оправят от само себе си,имам и други поразии от Асенов и трябва да се прави операция ,която определено ще правя в Турция и в никакъв случай в България
Отговори с цитат
  #1947  
Стар 2nd November 2016, 09:44
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Мерси. Операцията (първата) я направих, защото не можех да дишам и ми беше изкривено всичко (носна преграда, запушени канали, гърбичката беше изпочупена от единия профил повече стърчи, от други не толкова) и просто реших освен това да направя корекция на гърбичката, но да беше си комплекс като цяло - след това животът ми се промени коренно, така че не съжалявам. Реално го направих, защото почти всеки ден съм пред камера и ме обхвана някаква женска суета, но реално не бих си правил корекции от тук нататък, защото тоя период отдавна мина. То нали знаеш... хората се вглабяваме в някакви детайли, дето изобщо никой не ги гледа Прикачвам снимки от операционната, изглежда по-разширен, но както казах вече това не ме вълнува толкова, доколкото мога да дишам правилно, благодаря за инструкциите, ще търпя сега до махането на специалните плаки (след месец чак).
Чудесен нос. Браво на Асенов!
Отговори с цитат
  #1948  
Стар 2nd November 2016, 13:55
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Дано този път се е справил и да не трябва да ходиш на трета операция заради него, както след първата на която се беше провалил. Малко е рано да го позравяваме все пак, човека на няколко пъти написа че все още въобще не може да диша, нека останем реалисти засега. Понеже не му е първа операция, това не е и окончателния вид на носа, след година може да бъде съвсем друго положението. Надявам се наистина да няма пак някой ,,феномен,, около теб. Иначе не се притеснявай, нормално е да се чувстваш така, все пак те е държал тоя 5 часа на анесезия, което мисля че е против нормите дори. Някой беше писал по-назад във турския форум че повечето от 3 часа на упойка нанася много тежки повреди на черния дроб. Все пак са химикали това.
Отговори с цитат
  #1949  
Стар 3rd November 2016, 18:23
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте!
Днес ми махаха лонгетите и конците и ми промиха носа. Защо никой не е казал за тази нова процедура? Леле... аз търпя на болка и неприятни преживявания, но това направо ми дойде изневиделица "Прахосмукачка за носа" - това повече никога не искам да го чувам през живота си, а камоли да ми се прилага. Иначе... доста ми е надут носа, няма смисъл да поствам снимка сега, но дишането е направо брутално. Има леки смущения, но пък и съм доста изненаданващо за мен, че мога да дишам с плаките. Обонянието е шест, направо боли чак, все още, но времето ще го нормализира. На 30-ти ще ми махат и плаките. Трай бабе за хубост хаха
Отговори с цитат
  #1950  
Стар 3rd November 2016, 20:17
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Здравейте!
Днес ми махаха лонгетите и конците и ми промиха носа. Защо никой не е казал за тази нова процедура? Леле... аз търпя на болка и неприятни преживявания, но това направо ми дойде изневиделица "Прахосмукачка за носа" - това повече никога не искам да го чувам през живота си, а камоли да ми се прилага. Иначе... доста ми е надут носа, няма смисъл да поствам снимка сега, но дишането е направо брутално. Има леки смущения, но пък и съм доста изненаданващо за мен, че мога да дишам с плаките. Обонянието е шест, направо боли чак, все още, но времето ще го нормализира. На 30-ти ще ми махат и плаките. Трай бабе за хубост хаха
Това е най важното дишането да ти е добре и да имаш обоняние,а не като при мен стана никакво обоняние по точно около 5% ,долавям лекоооо само по силни миризми,дишането през носа около 40%
Така че стискам ти палци при теб да е ок всички тези неща
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.