IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #971  
Стар 30th May 2014, 09:48
sweet one sweet one не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте и от мен,предстои ми и на мен операция през юли и искам да попитам винаги ли се пие антибиотик и какъв е той?
И още един въпрос някой имал ли е колебание отнодно това, че може да не се харесва след операциятя? При мен се появява тази мисъл от време на време
Следя темата отдавна и останах очарована от редовните посетители,благодаря предварително и успех на теб dijeiche.
Отговори с цитат
  #972  
Стар 31st May 2014, 08:15
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Sweet one мисля, че антибиотика е задължителен. За това дали ще се харесаш след операцията- има естествен период на свикване с новия образ в огледалото, защото е различен от предишния. Но всичко си идва на мястото след една дълга година. Много е важно да кажеш на лекаря директно какво точно искаш да се прави по носа ти.
Отговори с цитат
  #973  
Стар 31st May 2014, 09:49
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Момичета, колко време трябва да мине ( горе/долу) носът да се прибере от към корена, понеже още приличам на аватар и това най ме притеснява. За върха знам и съм се настроила , че поне година не ми мърда и съм ок с това. Но този аватаро-костенурски вид малко ме притеснява...

п.с. при мен вече е 11ти ден от операцията
Отговори с цитат
  #974  
Стар 31st May 2014, 10:51
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Това не е вярно, че върха една година стои надут, няма такова нещо. Още след първия месец ще видиш голяма промяна.
После неусетно докъм третия месец вече трябва да е ок.
От там нататък има толкова незабележими промени, че даже ако не си правиш периодично снимки няма да можеш да забележиш дори и ти самата.

Горе между очите също спада бавно, както при върха, долу-горе вървят с еднакво темпо.
Но ще спадне!
Преди операцията как беше мястото което те притеснява?
Отговори с цитат
  #975  
Стар 31st May 2014, 12:02
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Божеее, че аз защо съм останала с такова впечатление , че за върха трябва поне година.

Горе между очите преди операцията си беше супер. Операцията се състоеше в премахване на гърбица и оформяне и повдигане на връх. Сега първоначално се вижда, че гърбица няма, но върха сякаш няма никаква промяна. Това, което наричам "аватаро-костенурски вид" е ако цъкнете в гугъл "аватар" и се вижда горе по-дебело място между очите и се надявам, че ще спадне с времето, за да се получи нос тип "писта" -за това и работихме с док.Иначе като пипна горе между очите е едно такова меко, което ме окуражава , че ще спада още нали??

Много благодаря за разяснението.
Отговори с цитат
  #976  
Стар 31st May 2014, 13:17
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Щом преди не ти е било широко там и щом няма стесняване на гърба умишлено повече от колкото трябва не се безпокой, ще спадне, почти едновременно и с върха на нослето ти.

Ппринцип след махане на гърбица задължително се стеснява гърба, но не прекалено, защото ако се прекали горе м/у очите визулано вече изглежда широко и не е естетично.

Меко е защото е оток.
Отговори с цитат
  #977  
Стар 31st May 2014, 16:10
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря за отговорите.

п.с. преди време в темата някои обсъждаха , че усещат неприятна миризма- е и аз се присъединявам. Като че ли от време на време усещам нещо неприятно. Възможно ли е да е от засъхналите неща вътре в нослето.? При вас кога паднаха тези неща?
Отговори с цитат
  #978  
Стар 31st May 2014, 16:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

От секретите е.
Отговори с цитат
  #979  
Стар 31st May 2014, 17:24
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

разбира се, че за върхът спада в рамките на една година.....оттоците спадат до месец а самият връх остава безчувствен и твърд...след 8/9 месец вече започва да се възвръща чувствеността и твърдото връхче изчезва
Отговори с цитат
  #980  
Стар 31st May 2014, 17:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Какво значи спадане една година. Спадат отоците и те спадат значително бързо
Как ще спада върха една година, не е вярно това.
На третия месец е ок, даже и по-рано.

Вече за твърдостта на пипане и за чувствителността може малко да се позабави, но една година е много дълъг период.
Ако говориш за позициониране на върха на носа вече е друго нещо.
Но по принцип след 4-6 месец каквото видиш това остава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:31.