IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd August 2011, 16:22
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ето една интересна статия, писана от Gwendoline (наша съфорумка):


http://www.hobyto.com/post/1301/kakv...i-operatsiyata

Цитирай:
Пет часа преди операцията не трябва да консумираш абсолютно нищо - нито вода, нито храна, нито бонбон, дъвка, даже дръпване от цигара - не. Това е изключително важно за безпроблемното ти възстановяване след анестезията.
Колкото до миенето на зъбите стига да не гълтате водата, може.
  #22  
Стар 22nd August 2011, 16:33
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
Е никой др не се е похвалил , само аз ли записах часссс

ее ти пък 200човека, той има и др консултации , не само ринопластикаа...
Апък може да сме 2-3 за деня..щом съм 20:20ч.. може до към 10 вечерта да имаа консултации..знам лии
И аз имам час. Звъннах в събота в 19:00 часа и бяха останали само два часа (или поне така ми казаха). Аз предпочетох този на 20.09 от 20:20 мин., но сестрата ми каза да имам готовност да вляза към 21:30. Явно може да има забавяне. По-бързо да идва, че вече искам да знам ще се получи ли нос или трябва да се задоволя с патладжана на лицето ми.
  #23  
Стар 22nd August 2011, 20:34
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте момичета
И аз се включвам темата, която досега наблюдавах пасивно. Много полезна тема, когато бях на косултация при доцента , имах нужда да науча много малко неща и не се наложи да му задавам много въпроси благодарение на всички вас И моето чаровно носле има нужда от крещяща промяна. Операцията ми е за 18.10.11, имаше и дата за 13.10 , но аз избрах по-късната за да е по-хладно. Ще изживеем заедно предоперативната треска
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #24  
Стар 22nd August 2011, 21:10
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Здравейте момичета
И аз се включвам темата, която досега наблюдавах пасивно. Много полезна тема, когато бях на косултация при доцента , имах нужда да науча много малко неща и не се наложи да му задавам много въпроси благодарение на всички вас И моето чаровно носле има нужда от крещяща промяна. Операцията ми е за 18.10.11, имаше и дата за 13.10 , но аз избрах по-късната за да е по-хладно. Ще изживеем заедно предоперативната треска
ЗдравейРадвам се,че се включи в темата.Ти по ЗК ли си?
  #25  
Стар 22nd August 2011, 21:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания! Дано всички след операциите да сме с хубави нослета.

Аз пък нали все се чудех с какво да ходя, дали с колата или с автобуса, понеже щях да съм сама, но като казах на баща ми, че ще си правя операция реши дойде с мен. Та сега вече ще си ходя с колата и има кой да шофира на връщане. Много съм доволна и от реакцията на баща ми, очаквах да ми се кара много и досега не му бях казала, даже майка ми не му беше казала да не й се кара и на нея По принцип е много строг и все се кара за нещо, нищо, че съм на 30 и не живея с тях, но си е такъв, та затова сега бях приятно изненадана.
Знам, че в болницата може да си вземеш придружител, но той къде спи, в моята стая или в друга. И също баща ми пита дали има телевизор в стаята
Друго, което исках да питам е какво да си взема за болницата, предполагам нощница, чехли, тоалетни принадлежности, има ли нещо друго, аз ще съм само 1 нощ.
вода,пижама,хавлийка,прибо и за хранене,мокри кърпи голям пакет,носни кърпи цяло стекче,бонбонки за смучене,понеже ти пресъхва гърлото,аулинче за всеки случай и най-важното-ОГЛЕДАЛЦЕ)Ако съм пропуснала нещо,другите ще допълнят

Последно редактирано от ИЗТ : 22nd August 2011 на 22:22
  #26  
Стар 22nd August 2011, 21:40
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Този форум ще ми скъса нервите!Пак ми изряза поста....
  #27  
Стар 22nd August 2011, 21:59
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Здравей Tytik Аз ще съм по ЗК, защото освен камбичка имам и изкривяване на носната преграда, поради което от години често имам затруднения с дишането и не усещам добре миризми, но честно казано ако не беше заради разкрасяването щях да си карам така, но пуста му суета Аз имам правилен нос без видими изкривявания или гърбички, но е доста едър и месест. Затова имам леки притеснения относно резултата.При мен трябва цялостно скъсяване, стесняване на връх и ноздри и прибиране към лицето. Всички знаем, че Джамбазов е спец на гърбички, но за съжеление не обича много да реже, а всеки иска да се размине само с едно рино. Преди време Susan ми направи доста добър фотошоп ( много е добра в това ) и много се надявам това носле да не е " в зоната на научната фантастика " както тя обича да казва , а доцента максимално да се доближи до този резултат.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #28  
Стар 22nd August 2011, 22:17
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Когато с изненада питах "ама нали от вчера давате часове ,найстина ли няма"

Жената каза ,както винаги между другото, "Нека да ви обясня нещо" и аз спрях да я слушам ,но каза от рода на ,че има 4,5 дни само за консултации и затова така се получава.

Другия път в първия ден от ззаписването отивам на място!!!Няма как да не стане номера...
  #29  
Стар 22nd August 2011, 22:18
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Здравей Tytik Аз ще съм по ЗК, защото освен камбичка имам и изкривяване на носната преграда, поради което от години често имам затруднения с дишането и не усещам добре миризми, но честно казано ако не беше заради разкрасяването щях да си карам така, но пуста му суета Аз имам правилен нос без видими изкривявания или гърбички, но е доста едър и месест. Затова имам леки притеснения относно резултата.При мен трябва цялостно скъсяване, стесняване на връх и ноздри и прибиране към лицето. Всички знаем, че Джамбазов е спец на гърбички, но за съжеление не обича много да реже, а всеки иска да се размине само с едно рино. Преди време Susan ми направи доста добър фотошоп ( много е добра в това ) и много се надявам това носле да не е " в зоната на научната фантастика " както тя обича да казва , а доцента максимално да се доближи до този резултат.
Всички така твърдят,че е спец на гърбиците,но за жалост аз все още не мога да изкажа мнение.И аз съм по ЗК-много е изнервящо чакането.Сега като разбрах,че някои момичета тук дори не са успели да си запазят час за консултация чак ми стана странно. Като се замисля и аз звънях много пъти ,от различни номера и най-накрая от стационарния ми вдигна на момента.Абе има някаква шмекерия в цялата работа!А що се отнася до Сю и нейните корекции-наистина е много добра и прави носовете така,че са в пълен синхрон с излъчването ти,ноооо нека не забравяме,че носовете ни не са от пластелинУспех ти пожелавам!
  #30  
Стар 22nd August 2011, 22:22
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Когато с изненада питах "ама нали от вчера давате часове ,найстина ли няма"

Жената каза ,както винаги между другото, "Нека да ви обясня нещо" и аз спрях да я слушам ,но каза от рода на ,че има 4,5 дни само за консултации и затова така се получава.

Другия път в първия ден от ззаписването отивам на място!!!Няма как да не стане номера...
4-5 дни за консултации,4-5 дни за операции и през останалото време лайф ис лайф Шегувам се!Аббе тя тази жена и на мен ми каза да не безпокоя доцента,защото е много зает и бля-бля,но аз успях,намерих начин и се свързах с него.Много е разбран,много добричък.....Много ми е сладичък този доцент))
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.