IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 6th June 2015, 01:04
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Веднага след първата-това колко време е по-точно, след като излезеш от клиниката ли? Ако си скоро оперирана изчакай да минат поне няколко месеца, носа ти ще се промени доста първите 3, дори 6 месеца, като цяло ще спадне доста, в това число и върха. Малко свестни доктори биха се навили да те оперират толкова скоро, освен ако нямаш някакво изкривяване или не се налага спешна операция заради проблем.
Отговори с цитат
  #582  
Стар 22nd July 2015, 15:12
brazilkata brazilkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, момичета! Нова съм във форума и имам едно въпросче. Случайно някоя от вас да има алергичен ринит и да си е правила операция на носа? Това пречи ли по някакъв начин?
Отговори с цитат
  #583  
Стар 20th December 2015, 15:22
mariannka mariannka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте ! Чета ви от 3 години сигурно ,прочела съм всички теми за Джамбазов както и цялата тема за турските хирурзи ,но въпреки това съм се насочила към Джамбазов за операция.Носът ми не е нещо фатално имам лека гърбица леко изкривена носна преграда и въпреки че върхът ми трудно може да се нарече топчест още по-малко голям ,винаги съм искала да е по-малък и заострен.Носът ми много прилича на носът на Алисия преди операцията и понеже знам ,че тя се е оперирала при Джамбазов за това може би толкова много искам той да ме оперира .Също така искам да ви питам ще е странно ли ако кажа ,че не искам да ми се маха гърбицата а само да ми смали и заостри върха и смятате ли че той е правилният хирург за това ?
Отговори с цитат
  #584  
Стар 21st December 2015, 20:02
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

За изправяне на носна преграда май трябва да се счупи костта или бъркам?Ако трябва да се чупи не е ли по-добре да се махне и гърбицата?Аз, ако съм така бих я изпилила малко.
Отговори с цитат
  #585  
Стар 21st December 2015, 21:00
mariannka mariannka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Гърбицата ми е много малка и мислех да си спестя травмата на носа от чупенето, а и си мисля ,че ми е чара .Най ме дразни това ,че е крив и ми се иска върха да е по малък...Но както и да е ,днеска звъннах да се опитам да влезна в списъка на чакащите за консултация и ми казаха да се обадя чак края на Януари ,но и тогава не било сигурно дали ще са започнали да записват .
Отговори с цитат
  #586  
Стар 22nd December 2015, 01:20
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Не искам да те отчайвам , но аз чакам от февруари да ми се обадят за час за преглед . Звънял съм няколко пъти , през няколко месеца на Карина / секретарката / и отговорът е , " чакай " .
Отговори с цитат
  #587  
Стар 4th February 2016, 12:25
hrisi93 hrisi93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, и на мен ми предстои операция, а по писанията тук разбирам, че вие боравите перфектно с програмата за реконструкцията на носа, дали мога да Ви помоля да Ви изпратя снимки и вие да поработите върху тях? Ще Ви бъда много благодарна!
Отговори с цитат
  #588  
Стар 7th February 2017, 16:53
Didka_dy Didka_dy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, от малка съм със изкривяване на преградата на носа и никога не съм си харесвала формата. Днес ми се наложи да посетя специалист УНГ, понеже имам затруднено дишане и кръвотечение от носа. Докторката ми препоръча операция/ септопластика/ ,а аз отдавна се замислям и за ринопластика. Прочетох доста мнения за доц. Джамбазов, него ми препоръча и моята докторка. Някой може ли да ми даде информация към днешна дата или , който си е правил скоро каква е цената и бях прочела, че може част от операцията да се поеме от ЗК, за септопластиката конкретно, а остатъка да се доплати.
Ще се радвам, ако някой ми даде полезна информация.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.