IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th September 2006, 22:37
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Аааааааа ,ужас ! Утре сутринта ще ме режат.Да стискате палци ,ей !
Аз после ще пиша ако има нещо интересно
Успех утре!!!! И лягай да се наспиш добре, за да си свежа на сутринта! Ще стискам палци всичко да мине добре и да се събудиш след операцията с прекрасно носле и по-малко неприятни усещания и болка
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th September 2006, 22:41
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Аааааааа ,ужас ! Утре сутринта ще ме режат.Да стискате палци ,ей !
Аз после ще пиша ако има нещо интересно
Успех утре!!!! И лягай да се наспиш добре, за да си свежа на сутринта! Ще стискам палци всичко да мине добре и да се събудиш след операцията с прекрасно носле и по-малко неприятни усещания и болка
Мноого ,много мерси .
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th September 2006, 10:20
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ех ,свърши се Днес ме изписаха и най-после разкараха гадните тампони от нослето ми! Верно си беше кофти тръпка ,но се трае .Щом моят лигав 17 годишен организъм го издържа... Ама май най-важното се оказа да имаш хубава компания докато си в болницата...а аз поне имах голям късмет.С моята стая бяхме с една мацка ,която също си беше оперирала нослето ,а в стаята до наща имаше оше едно момиче на 16 и си падана голям купон Синините и Отоците определено са много индивидуално нещо ,зависят и от видя на операцията и от времето ,за което обикновено ни минават разни синини .Иначе най- тегаво е първия ден ,точно след операцията .Още не е шуснала съвсем упойката,слагаш си лед по очите ,после картофи ...не е весело ...но минава и отминава . Само че ако можех да върна времето назад ,не съм съвсем сигурна ,че щях пак да я направя ...Но ми остава още седмица докато си видя новото носле и мнооооого зависи от резултата дали ще съжалявам .Обаче аз си вярвам ,че всичко ми е добре,че даже и повече от добре .
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th September 2006, 11:32
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Здрасти)) То ако всички знаем всичко, което ни очаква, повечето неща няма да бъдат предприети Спестих ти доста от истината, щеше да се уплашиш...Но знаех, че това е временен дискомфорт, който отминава и проблмът ти е решен, също така и че Евстатиев ще свърши добра работа, така, че честито))
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th September 2006, 13:57
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Мила, много се радвам, че всичко вече е минало вярно е важна компанията. Аз трябваше да съм сама в стая, но толкова зле ми беше, че не пожелах да изляза от реанимация, заедно с едно друго момиче бяхме и двете си останахме в реанимация да се подържаме, пък и сестрите са нон стоп там и затова. Сигурно си се чувствала доста по-добре от мен, щом си си изкарала весело което е хубаво, аз дори не можех да говоря, веднага след операцията когато мама дойде да ме види й пишех смси и й ги показвах като ми задаваше въпроси, толкова много ми беше сковано лицето и изтръпнало.

Сега си почивай вкъщи и като махнат гипса да пратиш веднага снимки ще чакам с нетърпение!!! Като го махнат кожата отдолу е в плачевно състояние, да не се стреснеш, на мен ми бяха излязли пъпчици и беше една груба и суха, ужасна, обели се няколко пъти и после всичко си дойде на мястото.

Даже ако до тогава ти махнат гипса можеш да дойдеш на софийската среща в неделя тази седмица да обменяме опит
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th September 2006, 18:39
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране

ЕЕЕ, НЕ ПЛАШЕТЕ ТАКА НОВОБРАНЦИТЕ ДЕ. АЗ ТЪКМО СЕ БЯХ НАВИЛА ДА СИ ПРАВЯ СЪЩИТЕ МАЗОХИЗМИ ПРИ ЕВСТАТИЕВ И ВИЕ ЗА МАЛКО ДА МЕ ОТКАЙЕТЕ
ИНАЧЕ В ЧЕТВЪРТЪК ИМАМ ПЪТ КЪМ СОФИЯ И МИСЛЯ ДА СЕ ОТБИЯ ЗА ЕДНА КОНСУЛТАЦИЯ, НО ЛОШОТО Е ЧЕ ОЩЕ НЕ СЪМ СЕ ОБАДИЛА ДА СИ ЗАПАЗЯ ЧАС. НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО "ОТ ДНЕС ЗА УТРЕ" ИЛИ ТРЯБВА ДА СЕ ЧАКА С МЕСЕЦИ КАТО ВЪВ ВОЕННОМЕДИЦИНСКА?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th September 2006, 18:54
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране

ЗАБРАВИХ ДА ПИТАМ ОЩЕ НЕЩО.....АМА НИЕ НОВИТЕ МАЙ САМО ПИТАМЕ ИСКАХ ДА ПИТАМ TSVETIK КЪДЕ СИ Е ПРАВИЛА ОПЕРАЦИЯТА И ПРИ КОЙ ЛЕКАР. АЗ МНОГО НЕ СЪМ ОРИЕНТИРАНА, ЗАЩОТО СКОРО ПОПАДНАХ В ТОЗИ ФОРУМ И ТО СЛУЧАЙНО, ДОСТА ХАОТИЧНО ПРЕГЛЕДАХ КОЙ КАКВО Е ПИСАЛ /ВСЕ ТОВА БЪРЗАНЕ ВСИЧКО ДА ПРОЧЕТА И РАЗБЕРА НА МОМЕНТА / ТУК НАИСТИНА ОТ ВАС НАУЧИХ ДОСТА НЕЩА, ЗА КОЕТО СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА И ПО ВАШИ МНЕНИЯ РЕШИХ ДА СЕ СПРА НА ДОКТОР ЕВСТАИЕВ. ПРЕДИ ТОВА НЕ БЯХ ЧУВАЛА ДОРИ ЗА НЕГО, ОПИТВАХ СЕ ОТ ПОЗНАТИ И ОТ РОВЕНЕ В НЕТА ДА СИ ПОМОГНА В ИЗБОРА, НО ЗА ФОРУМ НЕ СЕ БЯХ СЕТИЛА....ГРУБА ГРЕШКА. ВСЕ ПАК НЕ СЪМ НАПЪЛНО СИГУРНА ДАЛИ СЪМ ВЗЕЛА ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ, ЗАТОВА ИСКАМ ОЩЕ МАЛКО ИНФО. ЩЕ МЕ ИЗВИНИТЕ ЗА МНОГОСЛОВИЕТО И ЗА ЛОШО ПОДРЕДЕНИТЕ МИСЛИ, НО МИ Е ТРУДНО ДА НАПИША ВСИЧКО КОЕТО ИСКАМ ДА КАЖА. ПО-ЛЕСНО Е КАТО ГОВОРЯ. СОРИ
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th September 2006, 19:19
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ей ,kalinke, не се плаши Аз току що ударих един 7 часов оздравителен сън и да знаеш колко ми е е добре , а е само 5ти ден след операцията. В Събота Евтсатиев го няма в болницата .Минава най-много един път и то за малко ,само за да види кака са скорошните ,,нарязани" А за консултация няма какво да се притесняваш - и ден за ден става. То ако си направиш изследвания и операцията става ден за ден. Успех с взимането на решение- да знаеш - стиаскам палци ,ако решиш да я правиш
Tsvetik,мила,за срещата много мерси,ама гипса ми го махат чаааак в понеделник Ти май си имала много по тегав престой в болницата ,но ето на - здържала си го и сега се радваш на нослето си
Малко кофти е тва с кожата ,имайки в предвид ,че аз трябва да тръгвам на даскало възможно най- скоро . Ти колко време след като ти махнаха гипса си постоя без да излизаш ? И тва плачевно състояние на кожата кога минава ?
Каквото и да е ,връщане назад няма , а и не е кой знае колко гадно...ще се трае
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th September 2006, 20:03
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране

БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО EMMALFY, ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО УСПОКОИТЕЛНО МИ ПОДЕЙСТВА. МЕН ДАЖЕ И СЕГА МЕ БОЛИ НОСА, САМО КАТО СИ ПОМИСЛЯ ЗА ТОВА НЕ ЧЕ НЕ ТЪРПЯ НА БОЛКА, ПОВЕЧЕ ДАЖЕ МЕ Е СТРАХ ОТ РЕЗУЛТАТА, ДА НЕ БИ ДА СЕ ОБЪРКА НЕЩО ИЛИ ПЪК ДА ИЗЛЕЗЕ НЕЩО НЕСПОЛУЧЛИВО..., НО ПЪК КАК ЩЕ РАЗБЕРА АКО НЕ ОПИТАМ. ЗНАМ СЪЩО ЧЕ АКО ВСИЧКО МИНЕ КАКТО ТРЯБВА ПОСЛЕ ЩЕ МИ Е ТОЛКОВА ГОТ, ЧЕ СИГУРНО НЯМА ДА СЕ ТРАЯ
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th September 2006, 22:33
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Emmalfy, kalinka, ето това е разказ, който е писан на петия ми ден, всичко подробно, даже има снимки, копирайте линковете в отделен прозорец иначе снимките не се отварят: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...ghlight=#37388 при всеки е индивидуално, аз се чувствах много зле до 5ти ден, не искам да плаша никой, просто разказвам какво ми се случи и как се чувствах, това е реалността, аз също не бях наясно, че ще е толкова неприятно, даже имах и реплика "ако знаех какво е, нямаше да го направя", но това само до 5ти ден, сега съм на друго мнение и бих го направила отново, все пак 4 дни дискомфорт, но след това цял живот с хубаво носле - дай боже! Всички се страхуваме от неуспех, той не е гарантиран, но пък не е края на света, има и втора и трета операция, това са поправими неща, вярно ходене по нерви и пилеене на пари не е приятно, но хирургия е това, няма 100% гаранция...

Emmalfy, ами аз се маскирах с пудричка до колкото беше възможно, хм, около 3-4 дни след махането на гипса излязох, кожата бързо ще се обели, не е болка за умиране, можеш ако те притеснява да си сложиш една малка марличка с лепенка, така хората ще са по-внимателни с теб, хем няма да ти се вижда кожата ако е много зле, но вкъщи задължително я махаш, за да може кожата да диша и да се възстанови бързо. Бели се и от дизинфектанта, с който мажат преди операцията. Няколко дни след махане на гипса макс.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.