IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 11th February 2013, 15:58
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Paffalot здравей не бях влизала известно време защото децата бяха болни и нямах никакво време. За съжаление аз вече отказах консултацията при Палма но няма проблем на мен много бързо ми дадоха час комуникацията с тях е на ниво отговарят ти веднага и са много внимателни опитай да се свържеш с тях и ти вече сам ще си прецениш. Имейла на клиниката е info@pietropalma.it Аз избрах първо при Авшар заради белега на носа ми ако може нещо да се комбинира форма на носа и оправяне на белег 2 в едно ще е по добре за мен защото Авшар е пластичен а Палма мисля че е лицевочелюстен и УНГ но не съм сигурна. Когато ми разгледа снимките той каза че формата може да се подобри но не работил такива белези А що се отнася до Турция ние вече купихме билетите на 7.03 летим на 8.03 в 15:30 ми е консултацията надявам се да е успешна.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 11th February 2013, 16:40
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Paffalot при тебе за първа операция ли става въпрос или за ревизия.Между другото Авшар наистина работи много внимателно това е мое мнение от това което аз разгледах в интернет още преди да отида при Енчев. Предложих на мъжа ми да си направя операцията в Турция но той тогава ми каза че вече съм прекалявала е сега вече съжалява ама е късно. И аз съм си виновна донякъде защото като се разбързах ако бях изчакала само да мине лятото нещата нямаше да са сега така. Ако имаш възможност си проучи добре вариантите проучи добре докторите доколкото е възможно и тогава атака представи си че се късметлия и попаднеш на точния човек и точното място ще е идеалния вариант и ти го пожелавам.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 11th February 2013, 18:16
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Paffalot при тебе за първа операция ли става въпрос или за ревизия.Между другото Авшар наистина работи много внимателно това е мое мнение от това което аз разгледах в интернет още преди да отида при Енчев. Предложих на мъжа ми да си направя операцията в Турция но той тогава ми каза че вече съм прекалявала е сега вече съжалява ама е късно. И аз съм си виновна донякъде защото като се разбързах ако бях изчакала само да мине лятото нещата нямаше да са сега така. Ако имаш възможност си проучи добре вариантите проучи добре докторите доколкото е възможно и тогава атака представи си че се късметлия и попаднеш на точния човек и точното място ще е идеалния вариант и ти го пожелавам.
)) Първа ринопластика , но вече ми е правена септопластика, за жалост неуспешна. Носа ми не е симетричен, изместен е от центъра на лицето ми и затова се нуждая от външна и вътрешна корекция. Така че ми е нужен добър и опитен лекар, по възможност с познания по УНГ. Относно Авшар, искам да се срещна и с него, искам да разбера дали той е способен да получи желания резултат за моя нос. Що се отнася до Палма, като че ли се разколебах сега като се замисля тъй като ще отнеме време докато ми даде час за консултация, и още повече време докато успея да си насроча дата за операция. А аз трябва най късно началото на Април да съм си направил операцията и всичко да е минало успешно, ДАЙ БОЖЕ !!! (тъй като началото на Май ми предстои пътуване и искам да съм на 1000% готов дотогава
Отговори с цитат
  #114  
Стар 15th February 2013, 22:17
Strawberry88 Strawberry88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здеавейте! От дълго време чета в този форум обмисляйки да си направя ринопластика.От четеното навсякъде съм стигнала до решение,че операцията със сигурност няма да е в България.Моя нос е за корекция само на върха,но имам и проблем с дишането,който възникна след дълга употреба на Ксилометазолин,до такава степен,че ако не си видя капките в чантата изпадам в ужас.
Аз живея в Дания и много исках да намеря подходящия тук,но скандинавците са с много малки и правилни нослета,така че не мисля,че тук ще намеря това,което търся и все пак ако сте чували за добър лекар в Скандинавия ще ви бъда благодарна ако споделите мнение.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 16th February 2013, 21:35
Аватара на vvvasilev
vvvasilev vvvasilev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Привет,
и аз съм на тема ринопластика. Живея в Белгия - някой правил ли си е тук? Да препоръча доктор?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th February 2013, 00:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Strawberry88 Виж мнението
Здеавейте! От дълго време чета в този форум обмисляйки да си направя ринопластика.От четеното навсякъде съм стигнала до решение,че операцията със сигурност няма да е в България.Моя нос е за корекция само на върха,но имам и проблем с дишането,който възникна след дълга употреба на Ксилометазолин,до такава степен,че ако не си видя капките в чантата изпадам в ужас.
Аз живея в Дания и много исках да намеря подходящия тук,но скандинавците са с много малки и правилни нослета,така че не мисля,че тук ще намеря това,което търся и все пак ако сте чували за добър лекар в Скандинавия ще ви бъда благодарна ако споделите мнение.
При дълготрайна употреба на капки за нос се получава хипертрофия на лигавицата ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th February 2013, 04:46
Strawberry88 Strawberry88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Да била съм на лекар по този повод и знам,че се изгаря за да не се подува от там идва и самото затруднение при дишане.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 25th March 2014, 19:27
gergana geri gergana geri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

рими, моля ви да ми кажете при кой лекар се оперирахте
Отговори с цитат
  #119  
Стар 3rd April 2014, 22:12
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gergana geri Виж мнението
рими, моля ви да ми кажете при кой лекар се оперирахте
Рими се оперира при Авшар- за повече подробности разгледай темата за турски хирурзи. Не беше напълно доволна, но от доста време не е писала и не знам дали проблема й се реши или не.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 13th May 2014, 05:20
bobi_3456 bobi_3456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 5
По подразбиране САЩ

Здравейте, аз в момента съм в САЩ и мисля да си направя ринопластика. Обмислях и проучвах къде да го направя, но не мога много да се ориянтирам, освен че хирурга трябва да е сертифициран от америаканкия борд на пластични хирурзи. Иначе всеки се рекламира и има много снимки преди и след, но не мисля че това е много показателно, все пак няма да сложи окалпазените снимки. И тук попаднах на много истории за обезобрзени хора, даже почнах да мися дали не е по-добре да ходя в бг, едно време си бях правил и консултация в Токуда, но след като видях няколко мнения за колко са по добри в чужбина, май по-добре да е тук. Носа ми не е никак тежък случай, даже доста време се колебаех дали има смисъл да си правя каквото и да било, отпред съм си есктра, в профил ми е големичък, крив и ноздрите са ми мн големи, Т.Е. имам нужда и от 3те основни компонента на ринопластиката, но нито едното не е в много голямо количество. Носа ми има и вродена крива носна прегртада, но не ми пречи, и ми е чупен, но и това не ми е пречело. В крайна сметка съм решен да го направя де. Живея мн близо до Ню Йорк, ако знаете за някое светило, което няма да ми одере кожата де, до 5000-6000 $ го смятам за приемливо и по каквото виждам по тукашните сайтове това е горния таван на цените.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.