IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd August 2007, 20:37
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Аз пък имам спомен, че операцията на жената в Огледала я направи Евстатиев. Често казано на мен не ми хареса резултатът. Имаше един сайт, където се регваш и гледаш записи на предавания - Огледала беше едно от тях. Нетератв или нещо такова. Опитайте да намерите там предаването, ако искате. Сега ще се пробвам да го открия и ще ви пиша от коя дата е било.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd August 2007, 20:50
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Опитах се да го намеря, но са оставени предаванията от май месец насам. Може би се пази архив от 2,3 месеца, защото си спомням, че предаването с ринопластиката го излъчваха април някъде. Иначе във форума има момичета с операции при Евстатиев. Надявам се да се включат и те по темата.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd August 2007, 09:22
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

да разкажа и аз накратко за своята ринопластика оперирах се на 31 май при доц.Тепавичарова в Александовска болница.попаднах на този форум след като датата за операцията ми беше определена и изчетох всички теми свързани с тази интервенция за да се запозная с рисковете.форума много ми помогна да разбера повече а и честно казано четейки мненията не се чувствах сама - виждах че има и други като мен което ми даваше кураж.изборът ми на хирург беше лесен защото не съм се двоумила и за секунда че именно доцентката ще е моят хирург.знаех че операциите й в тази област са успешни в по-голямата си част въпреки че тя е известна повече с успешни мамопластики.аз отидох за премахване на гърбица но се оказа че носа ми е леко изместен на дясно с около 1 см - не при върха а по скоро в средата на носа.това се забелязваше само при вглеждане но в крайна сметка доцентката реши че може да го намести на 80%.също имам и леко повдигане.истината е че аз отидох само за премахване на гърбицата а оттам нататък оставих на нея да реши какво да прави.моите претенции бяха само да имам естествен нос който да отива на лицето ми.докато не ми махнаха гипса нямах представа как ще изглежда носа ми но вътрешно усещах че всичко е наред.още след операцията анестезиоложката ми каза че имам прекрасно изваян нос.сега мога да кажа че не съжалявам че се предоверих така.аз просто имах предварително доверие в тази жена и просто знаех че каквото и да направи с мен няма да си тръгна недоволна после.сега много съм доволна от резултата.
за самата операция и емоциите ми покрай нея ще пиша друг път.и накаря - не ангажирам никой с моя избор, той си е мой и всеки има правото да направи такъв за себе си.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd August 2007, 09:35
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

всекиму такъв избор на специалист!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd August 2007, 09:41
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Честито Биби хубаво е когато хорато са доволни от избора си. Чудя се как хората са убедени че някой хирург е техния. Как така си би убедена още преди операцията?
Аз бях на консултация при Стоянов. Клиниката ми хареса и доктора също. Но в последтствие дали заради четеното във форума или защото са ми се оталожили впечатленията реших, че не искам той да ме оперира (взима наистина доста скъпо), което не е критерий разбира се . Та сега съм отново в задънена улица.

Биба дали може да пуснеш снимки, за да видим тези които още не сме взели решение при кого да се оперираме да видим нагледен резултат . Благодра ти.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd August 2007, 09:56
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

пускала съм снимки вече в темата за ринопластика и доста хора ги видяха.съжалявам че нямам нови за да видите как изглежда сега
ето линка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145042
паролката на лични
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd August 2007, 10:12
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
Честито Биби хубаво е когато хорато са доволни от избора си. Чудя се как хората са убедени че някой хирург е техния. Как така си би убедена още преди операцията?
Аз бях на консултация при Стоянов. Клиниката ми хареса и доктора също. Но в последтствие дали заради четеното във форума или защото са ми се оталожили впечатленията реших, че не искам той да ме оперира (взима наистина доста скъпо), което не е критерий разбира се . Та сега съм отново в задънена улица.

Биба дали може да пуснеш снимки, за да видим тези които още не сме взели решение при кого да се оперираме да видим нагледен резултат . Благодра ти.
незнам как точно да ти отговоря на въпроса.аз лично бях виждала няколко носове правени от нея, единият от случаите от които беше доста сложен а резулатът беше впечатлителен.може би точно това ме накара да й се доверя така.после нещата станаха с натрупване - четох тук мнения за нея , чух оттук оттам че не си претупва пациентите а оперира колкото трябва спред ситуацията .за сравнение мога да кажа че моята операция е била трудна и вместо нормалните 2 часа е продължила 3 часа и половина въпреки че след мен имаше и други планирани опреации. освен това като ме приемаха в болницата една служителка там(няма да уточнявам коя)беше планирала ринопластика на своя приятелка при нея въпреки че там има и други хирурзи които правят успешни ринопластики.всичко това не можеше да не ми създаде положително мнение.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd August 2007, 10:39
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Биби разликата е впечатляваща. Нослето ти сега е супер, а предполагам и самочувствието ти сега е друго
Личното удовлетворение е най-важно.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd August 2007, 11:09
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Стефи е права изглеждаш много добре.

Последен въпрос колко ти струва всичко и каква е апаратурата в операционната? С разрез ли е операцията или не? Доколкото Стоянов ми обясни той работи без разрези а с мини камера и скалпел, които прокарва през ноздри. Каза, че с разрез е отживелица.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd August 2007, 11:39
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

нямам представа каква е апаратурата в операционната,но да си призная честно и хич не ме интересуваше.в крайна сметка не апаратура щях да нося на лицето си а нос иначе операцията беше през ноздрите - нямам външни разрези.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикапредставяненавашатаинтервенция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.