IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th October 2007, 07:57
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Какви са цените при Д-р Джамбазов за ринопластика ,престои в болница ,консултации и изобщо всичко
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #12  
Стар 13th October 2007, 08:17
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Insatiable а,на теб какво точно ти прави Доц.Джамбазов аз харесвам анфаза си ,но искам да променя профила си имам гърбица която ми е голям комплекс и все гледам да скрия профила си ...върха на носа ми е леко повдигнат и се надявам като се махне гарбичката да стане леко чип ..а дали доц .Джамбазов прави и попълване на устни та да сачетая 2в1...благодаря предварително на всички който отговорят на всички нас който ни предстои това по което вече повечето тук са преминали и разбират притесненията и тревогите ни ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #13  
Стар 13th October 2007, 13:09
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Здравейте, аз също съм нова тук. От доста време следя този форум с голям интерес. Аз също искам да се оперирам, но живея в чужбина и изчаквам да стане паспорта на малката ми дъщеря за да я взема с мен. Планирам операция на нос и цици. Бях се спряла на Анастасов, но мисля да посетя и Христов. Моля повече момичета да споделят за цените защото повечето информация е от доста отдавна и сигурно има изменения Всички сте страхотни
  #14  
Стар 13th October 2007, 13:41
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране Re: .....

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Какви са цените при Д-р Джамбазов за ринопластика ,престои в болница ,консултации и изобщо всичко
Консултацията е 20 лв, престоя в болницата и храната не се заплаща допълнително, а цената на самата операция ще ти я каже той - при всеки е различно. На мен ми излезе 700 лв операцията - както знаеш минава по клинична пътека през здравната каса, затова е толкова евтино.
Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
..а дали доц .Джамбазов прави и попълване на устни та да сачетая 2в1...
Доц. Джамбазов е УНГ-специалист, по принцип и ринопластиките не му влизат в специалността така да се каже, но ги прави Доколкото знам не се занимава с устни, цици, липосукции и т.н. - просто защото не е пластичен хирург.
  #15  
Стар 13th October 2007, 14:26
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

sweet_dreams Благодаря за информацията !сега как изглежда нослето ти ,колко време е минало от операцията ти и имаше ли някакви оплаквания и проблеми до този момент.. Благодаря ,за отговорите благодаря ,че ви има момичета и ни разбирате и помагате толкова много наистина ако не беше този форум и момичетата тук вече знам каква грешка сам можела да допусна ..Искрено благодаря на всички наистина
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #16  
Стар 13th October 2007, 18:01
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

KEIS, писах ти на лични
  #17  
Стар 13th October 2007, 22:28
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Da sweet_dreams прочетъх какво си писала и ти отговорих на лични дано си го получила отново благодаря имаш страхотно носле ..а,сега се сещам да те питам аз ли трябва да нося снимки на профила и анфаза си или там Джамбазов прави Queen Of Angmar какво стана с теб?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #18  
Стар 14th October 2007, 11:47
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Моята операция ще е при Джамбазов след два дни.Ще ми струва 850лв.Ще ми се прави от всичко по малко-изпиляване на гърбицата,скъсяване и стесняване.Умирам от страх.Стискайте палци момичета!Като се прибера ще пиша как е минало.Ще кача и снимки.
  #19  
Стар 14th October 2007, 11:50
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

скъпа beberona не се страхувай.на мен ми правиха същото като на теб обаче с чупене,стесни ми го,намали ми височината и ми повдигна връхчето.и единственото,което ме болеше беше само главата след като ме пусна упойката.стискам палци даже и на краката.успеееех
  #20  
Стар 14th October 2007, 13:51
sunnily sunnily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnily
По подразбиране

здравейте, момичета,
следя форума от много време, но едва сега има защо да пиша. операцията ми ще е след два дни (няколко часа преди беберона) при доц. Джамбазов. ще ми прави скъсяване, стесняване и изправяне. честно казано майка ми е пъти по притеснена от мен. аз явно още не съм осъзнала факта, че ще ме оперират , вероятно защото го чакам от страшно много време и все си мисля че е някакъв сън.
единственото от което ме е страх е да нямам твърде високи очаквания относно промяната. наистина се надявам резултата да е добър, защото носа ми е просто ужасен.
амиииии това е от мен стискайте палци
успех на всички които имат куража да направят първата крачка към промяната
след операцията ще пиша по подробно и ще пусна снимки преди и след.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:48.