IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 14th October 2007, 14:00
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

стискаме я,няма как и да пишеш ей
п.п. и моята майка беше по-притеснена от мен
  #22  
Стар 14th October 2007, 19:27
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Олее момичета стискам ви палци много силно и то ,дано всичко мине добре и да се радвате на нови сладки нослета аз ще си правя корекция през март ,но вече не издържам искам и аз да съм с ново носле ..сега ,ще се радвам на вашите нослета дано станат така както вие сте си ги представяли ...видяла сам до сега две нослета правени от Джамбазов и са много сладки наистина а,и не съм чула нищо лошо май само за този хирург .. Хайде много успех ,по малко нерви и притеснения и да ви направят най сладките нослета
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #23  
Стар 14th October 2007, 19:47
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

adinka ти при Джамбазов ли се беше оперирала мила ?Че май нещо ми се губи спомен при кой беше та то малко ,ли четене падна ужаст направо ще имам май накрая нужда и от корекция на зрението
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #24  
Стар 14th October 2007, 22:03
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

и аз постоянно забравям кой къде е опериран,така че не се притеснявай.аз бях при Христов
  #25  
Стар 15th October 2007, 09:42
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

хахаха така си е adinka много инфо тук но и тва е най изчерпателния и хубав сайт браво на всичко момичета за подкрепата беберона мила утре ли ви е операцията при Джамбазов?Стискам палци от сега ще ви чакаме да разправяте УСПЕЕЕЕЕХ
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #26  
Стар 15th October 2007, 09:49
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Да утре ,а на мен вече палци не ми останаха от страх.Изгризах си ноктите
  #27  
Стар 15th October 2007, 11:20
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

сладурана знам ,че много се притесняваш няма как да е иначе операция си е все пак ,но само си представи новото си носле сладко и хубаво каквото винаги си искала а и ще имаш приятел от тук тя ще се оперира два часа преди теб така ,че подържайте връзка и се крепете взаимно става въпрос за sunnily тя е посала под твоя пост ..Хайде сладуранки не остана скоро ще се разделите със старите си нослета ...със вас смеее късмет..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #28  
Стар 15th October 2007, 11:51
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliniko
Да Ава съгласна съм и аз така смятам,Джамбазов прави стени и е по деформациите,ето защо се спрях на Тонев-той е по пластичните.
Сматам да коригирам само върха на носа си и мислех,че не е кой знае
колко сложна интервенция.
Първо исках да преправям целият нос,но като се видях на компютара хич не се харесах!
Първоначално д-р Тонев,като ме видя и започна да се смее "На теб пък какво ти е?" ме пита..,е вярно че моето не е толкова забележимо,
но тоя връх ме дразни от как се помня! А и на снимки излиза ужасно,
като някоя човка..
Ава,на теб колко ти излезе всичко миличка?
Форумът ми забиа от няколко дена и не мога да пиша като хората!!!

Дано сега успея да публикувам постинг...

1750 лв ми е ринопластиката при Тонев. Цената е една за всички, няма от-до както при други лекари и както той обясни тоа е начин да те цакат според това как те преценят...
  #29  
Стар 15th October 2007, 21:11
Queen Of Angmar Queen Of Angmar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Sunnily i bеberona стискам палци за утре!Доиде момента наи-после,а?Не се притеснявяите,вси4ко ще е ок.Отпуснете се и мислете за хубавите си нови нослета!Успех моми4ета!
И аз благодаря на вси4ки,които се вклу4ват във форума!4увствам,4е не съм сама!Благодаря!
__________________
babe
  #30  
Стар 16th October 2007, 06:30
sunnily sunnily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnily
По подразбиране

Благодаря Ви момичета!! Специални благодарности на sweet dreams
след малко заминавам за пловдив ... и като че ли най накрая и мен започна да ме хваща шубето.
ще пиша веднага след като се прибера.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.