IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 17th February 2008, 19:40
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

ооо не,спането няма нищо общо с увисването на носа спането на високи възглавници е ,за да се предотвратят големите отоци и кръвотечението предполагам..... и носа не че увисва,а просто когато е скоро след операцията е повече оточен и затова сме като със "зурлички" все едно лигавицата,а и външно - всичко е травмирано,постепенно нещата се нормализират
Отговори с цитат
  #172  
Стар 17th February 2008, 20:14
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
И аз съм с нос, произведение на Е. Георгиев, но не е чип.Аз исках да е прав, даже с него малко и поспорихме- той ме убеждаваше, че чип е по- добре .В крайна сметка ми го направи прав, но с времето върхът падна надолу и сега съжалявам, че не го послушах
да,права си, моя беше доооста вирнат,но някак се поотпусна и си зае нормална форма.сега ако не е крив надясно,с издутина в ляво и с крива носна преграда,щеше да е супер..но уви
Моята издутина е в дясно и то силно изразена , от ляво имам един ръб, а по средата едно топче- калцирване ли е ,и аз незнам
и на всичкото отгоре дишам и тежко и постоянно вкъщи ми се карат, че като ям съм сумтяла, сега трябва и да ям с отворена уста , щото явно не ми достига въздуха, абе с 2 думи- ще трябва и да мляскам
скъпа да ти кажа един случай преди да се оперирам,спя си обаче се събуждам от зверско хъркане-и си викам:тоя бащами ей се га ще види,писна ми да хърка....отивам в хола и какво да видя-няма никой...аз съм се събудила от собственото си хъркане.Представяте ли си,това означава,че приятелями като е спял до мене е било все едно да си легне до хъркащия си баща,егати ужаса
Отговори с цитат
  #173  
Стар 17th February 2008, 20:34
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

645CI,само това остава ,мила, и нощем да рева като бенгалски тигър , и да мляскам , ам по- добре да се
Отговори с цитат
  #174  
Стар 18th February 2008, 02:49
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
645CI,само това остава ,мила, и нощем да рева като бенгалски тигър , и да мляскам , ам по- добре да се
мацка няма да се плашиш,нали си маца,ще си мляскаш на спокоиствие,ще си ръмжиш,ревеш и мъркаш както и когато си искаш,а който го дразни да се оправя...
Отговори с цитат
  #175  
Стар 18th February 2008, 08:34
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
645CI,само това остава ,мила, и нощем да рева като бенгалски тигър , и да мляскам , ам по- добре да се
мацка няма да се плашиш,нали си маца,ще си мляскаш на спокоиствие,ще си ръмжиш,ревеш и мъркаш както и когато си искаш,а който го дразни да се оправя...
Ох, така е , мацка трябва да се стегна и да гледам по- ведро на нещата
Отговори с цитат
  #176  
Стар 23rd April 2008, 10:08
elistyle elistyle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички, които са така добри да пишат в този форум.Това, че го правите и така информирате момичетата, които си мислят за такава крачка, но не смеят да я направят, е от изключителна важност.Аз самата си направих миналата седмица ринопластика,като се бях въоръжила с доста прочетени мнения.Не мога да кажа дали е успешна-днес ще ми махнат гипса и ще добия представа за последствията.Малко съм притеснена,но не ми се иска сега да мисля за това.Покрай почивните дни ми звънят познати да ме питат за фитнес,басейн,почивка в хотел с джакузи,басейн-все неща,на които не съм ходила кой знае колко,но разбира се-сега ще ме канят,когато не знам какво да отговоря-за всичко казвам-НЕ МОГА.Така ли е наистина и колко време трябва да се внимавам е тези неща като спорт,слънце,пара(за сауна,козметик и т.н.)?Предварително ви благодаря за мненията и се извинявам за дългото слово.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моятаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.