IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th November 2007, 23:29
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Мацки ,много ви благодаря за подкрепата.Дано не се обърка нещо /да чукна на дърво/,ама снимки ще има.Това поне съм обещала.
Дано да не съм сгрешила в избора,обаче доктора си го избрах от форума /наи-вече от всички мнения които прочетох /да ви кажа даже не съм ходила на консултация при друг лекар /.
Важното е резултата да е такъв,какъвто го искам /то така или иначе риск винаги има,какво да го мисля/.
Успех на всички и много
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st November 2007, 13:27
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Днес вече си събирам багажа и подготвям за моя ден,и във връзка с това си направих снимки както обещах /естествено всички са преди все пак операцията ми е в /.Утре пътувам за Пловдив,ще преспя във едно хотелче близо до болницата /благодарение на Reason,които ми го намери,че иначе щеше да е голямо лутане из Пловдив,както не го знаем с моя мъж,голям кошмар щеше да е/,и в петък рано сутринта на пангара .
Дано всичко е ок, и в неделя ме изпишат.Надявам се в понеделник да съм на линия /във форума/.Успех на всички и да ми стискате палци .
Ето и снимчиците /ужасен нос,да му се невиди /
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190156
паролка:1111
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st November 2007, 14:29
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

леле Кари,на тебе нищо ти няма на носа бе мила!моя колко зле беше..... но затова пък сигурно операцията ти ще мине по-леко,а и възтановителния период!пожелавам ти успех!да заспиш за 1ч.сладък сън и после да се сабудиш като красавица
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st November 2007, 14:34
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

white_snake носа ми е ужасен / виж първити 2 снимки по добре/,а на другите нещо е излязал нереално малък чак и аз се учудих
за пожеланията
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st November 2007, 17:22
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Кари,стискам ти палци и нека след това бъдеш очарована и много щастлива от резултата !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st November 2007, 18:12
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Успех и от мен!! Пък и като гледам носът ти не е широк и дано да постигнеш желания релултат, защото все пак това е най-важното, другото се изтърпява!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st November 2007, 23:08
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Благодаря ви момичета ,за подкрепата,имах малко нужда от такава.А сега за да развеселя обстановката какво измислих:
"Хайде време не остана,време е за пълна промяна" /е моята ще е частична,ама колкото толкова/.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd November 2007, 11:29
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Кари,сигурно вече те оперират! Късмет и всичко да минава леко! Желая ти страхотен резултат и бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd November 2007, 11:38
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zizi
Кари,сигурно вече те оперират! Късмет и всичко да минава леко! Желая ти страхотен резултат и бързо възстановяване!
Ще изчакам още малко и ще и се обадя да видя как е минало.Дано всичко да е наред.После ще ви информирам
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd November 2007, 12:37
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Току що говорих с Кари.Всичко е минало нормално,тя е добре.Праща поздрави на всички , с нетърпение чака да я изпишат и ще пише.


Имаме си още едно ново форумно носле
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моятаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:10.