IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 27th March 2008, 22:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да, нормално е Пък моите все още са студени почти през цялото време. Иначе настръхват много, чак ме е срам понякога
  #502  
Стар 27th March 2008, 22:51
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Аз моя цикъл още го задържам 7ми ден ми е и му е време но не смея и си пия Диането И без това ще гръмнат цикъла ще почака


Дано някой с "по-улегнали" вече цици пише какво е било усещането все пак, че на мен ми е мноооого любопитно.

Иначе, и аз да споделя - гърдите ми са чувствителни отвсякъде. Това включва и зърната. Че са твърди, твърди са, но то няма и друг начин на този етап. Придърпването в лявата си остава. Продължавам да експериментирам в позите зза сън, но уви - безрезултатно!

aniK, мерси за изчерпателния отговор!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #503  
Стар 27th March 2008, 23:05
kukli4ka__ kukli4ka__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 9
По подразбиране

На мен ми дойде вчера-8 дни след операцията. Добре съм и не ме болят повече ,така че няма страшно
  #504  
Стар 27th March 2008, 23:29
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

aniK, много благодаря за бързия отговор,сега съм по-спокойна.все пак при мен са минали много малко дни-едва 18.все още нося ластичната лента и е доста некомфортно,но не се оплаквам.има нещо друго, за което не съм чела при други момичета тук- болят ме все още ребрата под гърдите,все едно съм бита.по принцип там нямам много мастна тъкан и незная защо се получава така.надявам се да споделите имало ли е такова усещане и при вас?
  #505  
Стар 28th March 2008, 07:45
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И мен ме болят ребрата но го отдавам на колана все пак доста гърчи гръдния кош. А кърдите ми от снощи си смениха мнението дясната висна надолу пък лявата до където си беше стигнала и зърната май ще си останат настрани въпреки че преди това не бяха не виждам как ще се изместят явно профила на импланта не е правилния. Но пък и така да са само гърдите да са еднакви зърната че гледат настрани ще го преглътна
__________________
335 сс подмускулно
  #506  
Стар 28th March 2008, 08:44
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Добро утро, мила!!! Гърдите ти още дълго време ще се променят и ще се разхубавяват... Имай търпение. На мен ми е 13 ден и все още ме болят и са твърди. Едната е по твърда от другата, но вчера лекаря каза, че е нормално да се позиционират различно за сега, но след време...всичко ще е ок!!!
Ребрата ме наболяват, но и аз го отдавам на сутиена, който е ужасно стегнат, но пък много удобен. Вечер като со гваля , за да се къпя имам чувството , че ще ми паднат и при всяко движение ме понаболява...
  #507  
Стар 28th March 2008, 08:50
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Много ти благодаря мила и аз на това се надявам, а относно сутиена трябва да си го купя по-стегнат в чашката и в обиколката така ли? Не съм въобще наясно със сутиените толкова години си купувам тежки сутиени със силикон вътре и сега какъв трябва да е този на триумх въобще не съм наясно. Намерих един в МОЛ но беше с куп гадни каиши на гърба и добре че не го купих преди операцията защото чашката му беше доста голяма.
Имам притеснения и относно местоположението на разрезите качила съм линк в тема за позициониране на имплантите и т.н. Моля те погледни го като имаш време. Целувки и БЛАГОДАРЯ
__________________
335 сс подмускулно
  #508  
Стар 28th March 2008, 09:05
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Не съм много наясно с подмускулно поставените гърди, но си мисля, че има реален шанс да се смъкнат имплантите надолу, така, че белега да е точно под гънката. Лекаря ми каза, че при по големи импланти и подмускулно поставяне се позиционира импланта така, че зърното да се разположи симетрично в долната част на гърдата, а при мойте малките и надмускулно поставени резултата ще е по-бърз, но не толкова помпозен като при големите кубици
Имай търпение и спри да си ги оглеждаш критично. Мисли позитивно и знай , че от ден на ден те ще стават все по-хубави... Но Хубавите неща стават бавно....
Момичетата, които са с подмускулно сигурно ще се изкажат по изчерпателно, но дано те поуспокой мнението ми!!!
Гърдите ти за хубави за толкова кратко време след операцията!!!
  #509  
Стар 28th March 2008, 09:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Много, Много ти благодаря мила чудесно е да чуеш позитивно мнение! БЛАГОДАРЯ ТИ!
__________________
335 сс подмускулно
  #510  
Стар 28th March 2008, 09:31
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Здравеите куклички с колко ще се смалят гърдите ми..сега ми е 5 ден и ми се струват огромни,искам да се смалят вече.Сигурно съм единствената която иска по-малки Едва с 400 кубика съм и нямах почти никакви-а сега ми се виждат огромни! Триумфа ми е 75 Д Искам по -малки поне да нося Ц??Дали ще стане така?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:55.