IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th March 2009, 18:50
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Дано не е така, но дори и да е ...децата са най-прекрасното нещо на света...пред тях всичко друго се омаловажава....пък и нали за туй си имаме пластичната хирургия...
Късмет ти желая и след раждането е много важно да носиш lastichno бельо...не е секси, ама ще ти помогне много.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th March 2009, 18:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th March 2009, 19:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
и не ходя на фитнес
Не се чуди,тогава все още не ходех на фитнес
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th March 2009, 19:30
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Fruitty,пожелавам ти скоро да забременееш Относно храненето,избягвай тестени изделия,сладко и газирано-много се пълнее от тях.По-добре хапвай плод,салата,печено месо.

Аз по време на моите бременности качих по 19кг и бях заприличала на тиква.Но после постепенно ги свалих.Може би ако се бях ограничавала поне малко,нямаше да се изтърва толкова Но пък каузата си струва,нали
аз по принцип не ям мазно тестени и сладки храни не ме привличат силно се надявам и при евентуална бременност това да не се промени но аз много варирам в килограмите и това ме притеснява дано не ми се прияждат разни калорияни хрании дано преди всичко забременея макар да се притеснявам от един аборт преди 5 години да не окаже някакво влияние!но да стискам палци да стане а за килата ще му мисля като му дойде времето!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th March 2009, 13:06
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Здрасти
Аз родих преди 8 дена и раждането мина много леко , имам 2 вътрешни шева , и вече не ме боли . Матката ми се прибра и корема ми е почти колкото преди да забременея , имам си 3 кг в плюс . Винаги съм била спортна натура , карах крос тренажор до дена преди раждането по 40 мин всеки ден през цялата бременност. Както казах чувствам се добре и вече направо ме болят мускулите от бездеиствие ...да стигна до въпроса , някои може ли да ми каже колко време след раждане , ако всичко е минало нормално мога да започна да тренирам , поне на крос тренажор , нищо силово.
мерси предварително
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th March 2009, 13:19
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Мартичка, честито ти бебоче! Да ти е живо и здраво и много да ви радва.
На въпросът ти - най-малко един месец трябва да изчакаш. И все пак - посъветвай се с гинеколога си.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th March 2009, 15:06
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Живо и здраво да ти е бебчето!!!
Мисля, че поне месец, трябва да изчакаш.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st March 2009, 17:48
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Fruitty,пожелавам ти скоро да забременееш Относно храненето,избягвай тестени изделия,сладко и газирано-много се пълнее от тях.По-добре хапвай плод,салата,печено месо.

Аз по време на моите бременности качих по 19кг и бях заприличала на тиква.Но после постепенно ги свалих.Може би ако се бях ограничавала поне малко,нямаше да се изтърва толкова Но пък каузата си струва,нали
правих си тест днес шуърчек показа 2 черти е едната беше малко по-бледа но се вижда ясно въпреки че не беше направен сутринта .аз отсега съм започнала да качвам предствям си какво ще е до края ,но дано всичко е наред!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st March 2009, 18:43
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

правих си тест днес шуърчек показа 2 черти е едната беше малко по-бледа но се вижда ясно въпреки че не беше направен сутринта .аз отсега съм започнала да качвам предствям си какво ще е до края ,но дано всичко е наред![/quote]Честито,това е най хубавото нещо,което може да се случи на жената,затова изобщо не мисли за кг.Наблягай на риба,бели меса,сирене,салати и плодове и няма да качиш мн.килограми,а след като родиш,ако държиш на външния си вид,в което не се съмнявам,ще намериш начин да се пребориш с излишните кг.Сега мисли за бъдещото човече,което вече има нужда от твоите грижи.Лека бременност ти желая
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd March 2009, 09:35
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

много благодаря направо не знам какво да правя! толкова съм далеч от тези неща
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.