IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd March 2009, 13:11
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
много благодаря направо не знам какво да правя! толкова съм далеч от тези неща
Няма страшно не се притеснявай,има инфо в излишък предполагам имаш приятелки,колежки или близки които са минали скоро през бременност,ще имаш наблюдаващ лекар,имаш ни и нас във форума,така че смело напред.Питай на воля.Във форума бг.мама има доста инфо.също.Аз преди година родих второто си дете и също имах моите притеснения,страхове,че и депресии по време на бременност,но това е нормално.Хормоните са виновни.Всичко ще бъде наред. Лек ден!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd March 2009, 14:46
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

не знам дали са само хормоните или и невежеството ми но права си ще питам
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd March 2009, 10:18
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

fruitty честито и от мен. Пожелавам ти лека бременност! И не се притеснявай, всичко ще бъде наред, това според мен си е едно прекрастно изживяване дори с всичките му неразположения. И аз ще чакам с нетърпение скоро да ми се случи
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd March 2009, 13:14
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
сладурки
аз съм наполовина бременна шегувкам се разбира се и ние с ммоя приятел правим опити обаче все не става много съм нещастна от този факт.лошото е че сега от няколко седмици започнах да качвам килограми с часове и ако този път е станала работата си представям какво ще стане аз качвам много бързо килограми поради причината че непрекъснато съм спазвала някакви диети и сега качвам и от въздуха.
А като сте бременни ви се прияждат конкретни неща или просто като почувстваш глад можеш да ядеш нещо здравословно колкото да залъжеш глада?
ОКАЗА СЕ ЧЕ НЕ СЪМ НАПОЛОВИНА АМИ НАЦЯЛО СЪМ СИ БРЕМЕННА МА НА КИЛА ВЕЧЕ СЪМ СИ ГО ДОКАРАЛА В 9 МЕСЕЦ ДО КРАЯ МОЖЕ БИ ЩЕ ЗАПРИЛИЧАМ НА ЦЕПЕЛИН
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd March 2009, 13:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Честито!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd March 2009, 14:15
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

ОКАЗА СЕ ЧЕ НЕ СЪМ НАПОЛОВИНА АМИ НАЦЯЛО СЪМ СИ БРЕМЕННА МА НА КИЛА ВЕЧЕ СЪМ СИ ГО ДОКАРАЛА В 9 МЕСЕЦ ДО КРАЯ МОЖЕ БИ ЩЕ ЗАПРИЛИЧАМ НА ЦЕПЕЛИН[/quote] Моя приятелка и с двете си бременности до 4тия месец незнам точно с колко наддаваше,но вече ходеше с анцузите на мъжа си,след
това спираше да се,,подува"и до края на бременността си изглеждаше супер
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th March 2009, 08:39
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ДАНО И НА МЕН ТАКА ДА МИ СЕ СЛУЧИ ЗАЩОТО ДОСТА НАПЪЛНЯХ ОЩЕ ПРЕДИ ДА РАЗБЕРА ПРИЧИНАТА СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА Е ВРЕМЕННО.
А НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КОГА ЗАПОЧВА ВЪЛЧИЯ ГЛАД ?ДА СЕ ПОДГОТВЯ ПСИХИЧЕСКИ ИЛИ ВСИЧКО Е ВНУШЕНИЕ ПОНЕЖЕ СЕ ЗНАЕ ЧЕ МАМИТЕ ЯДАТ МНОГО И Е НОРМАЛНО И ДАЙ ДА СЕ ТЪПЧЕМ.АЗ ЗАСЕГА НЕ ЧУВСТВАМ ПОВЕЧЕ ГЛАД СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ДА ПРОДЪЛЖИ ДАЖЕ ИНТЕРЕСНОТО МИ Е ЧЕ НЕЩАТА КОИТО ЯМ ДОРИ НЕ СА МИ ВКУСНИ КАТО НАПРИМЕР ЯБЪЛКИ КОИТО ОБОЖАВАМ ПО ПРИНЦИП!
ДНЕС АКО СЕ УРЕДЯ ЩЕ ХОДЯ ЗА ПЪРВИ ПЪТ НА ЛЕКАР ДА СЕ ВИДИ КАКВО ЩО
НЯКОЙ ИМА ЛИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ГИНЕКОЛОЗИТЕ В 15-ТА ПОЛИКЛИНИКА ИЛИ В ЗАКРИЛА ?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th March 2009, 22:30
smile_82 smile_82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и от мен, мили момичета

Аз съм вече към края на четвърти месец и все още не съм започнала да наддавам много. Но като гледам как си хапвам вече сладко, сладко, се опасявам, че към края на бременността мога да заприличам на кит )
Отговори с цитат
  #39  
Стар 30th March 2009, 11:28
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

то си е до физика аз имам склонност към напълняване така че макар да не ям сладко пържено и тестени неща а предимно салати и ядки си качвам с дни а ти щом досега почти нямаш разлика надали ще е много фрапантно!така ти завиждам за което
Отговори с цитат
  #40  
Стар 30th March 2009, 14:25
smile_82 smile_82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Да, може би си права, fruitty и наистина зависи от физиката. Все пак, момичета, дори да напълнеем много по време на бременността, е по-важно да сме здрави и спокойни и да родим едно красиво и здраво бебче на финала После ще влизаме във форма :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:22.