IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th March 2009, 12:30
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране И аз да се джойнна към клуба :)

Здравейте и аз се реших на тази стъпка - ринопластика, само че при мен ще има промяна и на ушичките.

Засега съм си записала консултации при Динев във Вита и при Е. Георгиев в Нефертити, пуснах и email допитване до Джамбазов и неговия колега в Синумед. Толкова се вълнувах днес след като направих 2 телефонни обаждания Една от консултациите ми е този петък, 13-ти

Не искам да чета страшни истории в този форум повече, защото според мен никой не е застрахован от нищо и в крайна сметка личната преценка си прякото впечатление са най-важни. И все пак ще се радвам на споделени скорошни впечатления, въпреки че вече изчетох целия форум
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th March 2009, 12:48
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

Две в едно значи
Кой ще ти прави ушичките ако Джамбазов ти прави носа?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2009, 12:49
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

И какво му има на нослето?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th March 2009, 12:49
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ами в друга тема за корекция на ушички прочетох, че доц. Трайков в същата болница правел ушички.

Затова съм пуснала допитване, за да науча повече
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2009, 12:51
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Нослето ми е дългичко, с връхче, което увисва над горната ми устна, когато се усмихвам, и ми се ще да е по-малко и нежно. Доколкото разбирам, скъсяване и коригиране на връх е по-трудно от изпиляване на гърбица, но знам ли... сигурно всичко е индивидуално и никой не може да каже наизуст без изследвания и снимки
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th March 2009, 13:14
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Където и да отидеш на консултация, ще ти кажат, че няма проблеми да коригират каквото искаш, но като цяло май никой в България не може да прибере върха на носа към лицето/не знам това ли имаш предвид, под скъсяване/ или ако го прибере, ще бъде милиметри. Иначе повдигането на връхчето няма да е проблем.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th March 2009, 13:20
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ами още по-добре, че не е проблем. Само че аз искам като цяло носът ми да е по-малък спрямо лицето. В анфас е ок, прав е, но в профил и полу-профил, върхът ми изглоежда като едно увиснало топче, и имам съвсееем лека издатина, която обаче в никакъв случай не може да се нарече гърбица, просто костта ми е по-издадена напред, и все пак бих била доволна, ако я няма.
Представете си един (сравнително) голям нос с висящо връхче как стои на малко личице с недооформена брадичка А като добавите и големите щръкнали ушета? От сладко малко комично се получава. Никак не обичам да се снимам, а иначе съм хубавка като цяло.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th March 2009, 14:21
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Аз пък имам гърбица, но щом се махне би останал един дълъг нос. А лицето ми е малко и аз като теб бих искала скъсяване и повдигане.
Бях на консултация при Динев в началото на февруари. За това мога да ти кажа каква е процедурата при него. Уж си записах час, но като отидох там (кабинетът е в новото крило на Вита) имаше опашка и почаках доста. Иначе докторът ти отделя толкова време, колкото искаш. Ако решиш да си запазиш дата за операция, драсва ти на един хвърчащ лист кога ще бъде и да си направиш пълна кръвна картина и време на съсирване (в Сибалаб не правят време на съсирване). После отиваш навън и плащаш на рецепсионистката 30лв. Това е.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th March 2009, 16:08
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

мен Джамбазов ми направи хубави Ушички ...за разлика от нослето
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th March 2009, 16:32
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

За съжаление, изглежда най-трудно се прибира върха към лицето и ако носа ти е голям в профил, не очаквай много да бъде скъсен, независимо кой ще те оперира тук в България. Аз имах същия проблем - исках носа да се смали погледнат в профил, но след две операции си е толкова голям, колкото беше по рождение. Имах и доста месест топчест връх, който смятам, че доц. Джамбазов доста добре изтъни и оформи.
Защо ли някои се заблуждават, че пластиците биха им оформили по-добре носовете от УНГ специалист, който всеки ден има по няколко ринопластики. Един пластик най-много да предизвика и здравословни проблеми, освен че едва ли ще се справи блестящо, ако носа има нужда от много корекции.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аздаседжойннакъмклуба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.