IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th March 2009, 00:48
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

siss, мерси много за инфото, наистина е важно да има достатъчно време за всички въпроси, Ще мина и аз в сряда и ще разбера за какво става въпрос. Мислиш ли, че Динев би могъл да реши проблем като нашия? Ти правила ли си си преди ринопластика или тази ти е първата? Аз никога не съм прибягвала до нищо такова, единствените промени по мен са брекетите по зъбите, а като си помисля, че дори и за тях падна голямо убеждаване от наште, че ннямало нужда... а наистина си имаше, само че проблемът беше да ме разубедят, защото ги озорих финансово... но сега аз ще си поема всичко...

sisi, emiko - разкажете ми повече за Джамбазов, аз зассега само съм пуснала допитване по email защото съм от София
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th March 2009, 13:40
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Не съм си правила нищо. И се надявам да е еднократно. Динев не прави компютърни симулации, защото според него не са реални.
Като му казах, че имам реалистични очаквания и че не мога да искам всякакъв нос, той каза че всичко можело. То теоритично е така, но дали се получава на практика.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th March 2009, 13:58
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Като му казах, че имам реалистични очаквания и че не мога да искам всякакъв нос, той каза че всичко можело.
Ей от такива най-много ме е страх. "Всичко можело", това да не е пластелин.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th March 2009, 17:27
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

ами направими невероятни ушички ... Имаше лека болба 1 месец от престзгането ,и доста болна 2 седмици ..след операцита струваше ми 500 лв..но ги птавих заедно с нослето и може би затова ,цената беше такава
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th March 2009, 18:49
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

То всичко може, само не се пипа основата на носа откъм челото. Но на кой му се занимава да те направи наистина красива.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th March 2009, 18:57
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
То всичко може, само не се пипа основата на носа откъм челото. Но на кой му се занимава да те направи наистина красива.
И там се пипа. Ето: http://www.facialsurgery.com/ClkoffT...1_11_01mh.html
Но не знам някой в БГ да го прави.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th March 2009, 22:32
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Това е супер, придава кукленска физиономия на лицето. Ама нашите може да ги е страх, знам ли.
Сиска, адашке чела съм коментари за нослето ти, че не било лошо
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th March 2009, 14:03
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте
Днес бях при Динев. Той по принцип прави консултации във вторник и четвъртък след обяд, но аз нямам възможност в тези дни и часове, доста го почаках, докато излезе от операция.
Общо взето май повече информация съм получила от този форум, отколкото от консултацията с него Това, което ми обясни, беше същото, което пише и в статиите по интернет за ринопластика и отопластика. Аз си мислих, че нещо ще ме гледа, ще ми опипва носа... е, пипна ми нещо връхчето на носа, може би защото коментирахме да ми се увеличи малко ъгъла между върха на носа и горната устна. От неговата уста звучи като нещо много рутинно и нищо особено, Каза, че в анфас изобщо няма да се променя толкова осезаемо, колкото в профил, че носът ми щял да стане по-фин и нежен. Щял да отнеме миниатюрната ми гърбичка (то е като връхче по-скоро) и да вдигне малко връхчето на носа. Ползвал ендоскопски метод. Само че аз по пътя до вкъщи се опитвах да си представя как се намалява връхче на носа по този метод трябваше да го попитам.
За ушичките ми каза, че изтънява хрущяла и после ги прилепвал малко повече от необходимото, защото те постепенно се отпускали мъничко. Евентуална повторна операция за коригиране на повторно клепнали ушета или евентуална поява на калциране в нослето се поемала изцяло в първоначалната цена на операциите. Както и една нощ престой в болницата след операцията. С тампони 3 дни, с гипс - една седмица. До 8-10 дни съм щяла да ставам за пред хора
И понеже аз не се сещах в момента за повече въпроси, той много бързаше, остави ми визитка и отиде на друга операция...
Не знам, общо взето не усетих някакво притеснение или недоверие, и преди съм ходила във вита, само че на АГ и останах с много положително впечатление, пък дали и Динев би се представил добре, след като е в същата болница, кой дава гаранции...
Още чакам отговор от Джамбазов по email, може би да му звънна по телефона по-добре...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th March 2009, 23:51
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Oтиди при емил георгиев той ще ти го скъси колкото искаш На мен така ми го скъси 4е после ми се наложи да ми присаждат хрущял за да ми се удължи !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th March 2009, 01:03
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Мисля че точно това е моят случай: http://www.facialsurgery.com/ClkoffT...1_08_09mh.html
Само че в тази статия се практикува отворен метод. Не разбирам от хирургия, но може ли това да се направи с ендоскопски метод?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аздаседжойннакъмклуба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:30.