IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 12th September 2012, 19:54
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik 2 Виж мнението
Изглеждаш страхотно!
Благодаря, мила, аз съм ти голяма фенка и исках като твоя ... не се получи така,но въпреки недостатъците,които има в момента, си го харесвам много!
Отговори с цитат
  #312  
Стар 3rd October 2012, 14:31
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране Tytik 2

Разкошно носле Tytik 2.

Искам да те помоля да пуснеш и снимчици преди операцията, за да можем да направим разликата


Благодаря ти !
Отговори с цитат
  #313  
Стар 4th October 2012, 22:05
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране носчо

ето го и моя нов приятел (поне ще опитам да го кача някак..дано се получи) днес е 8-ми ден след операцията, правенa e в Истанбул при др. Yakup Avsar.На този етап съм доволна от това което виждам... надявам се само да не стане прекалено малък след като спадне отока(не знам дали е възможно?)Коста е пилена(не е чупена), връхчето беше доста месесто и виснало надолу, ноздрите бяха по-големи но не е имало гърбичка... скоро ще кача още снимки(и от преди), ако става по този начин...
Да попитам, върха нагоре или ще спадне малко надолу според вас?

http://dox.bg/files/dw?a=c58c3e2488

http://dox.bg/files/dw?a=616b07b223

http://dox.bg/files/dw?a=c58c3e2488

Последно редактирано от _strawberry : 5th October 2012 на 07:29
Отговори с цитат
  #314  
Стар 5th October 2012, 10:56
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Честито носле _strawberry! Много е хубаво, браво на доктора! Явно за хубав връх е по-добре да се прави ринопластиката в чужбина Би ли споделила колко време е трябвало да останеш в Истанбул след операцията, лесно ли е да намериш място за отсяде в близост до клиниката и как е комуникацията с доктора имам предвид той знае английски, нали? Предполагам и за други съфорумници обмислящи риноластика в чужбина ще е интересно да разкажеш за преживяванията си, ако не те притеснява това разбира се Пожелавам ти със здраве да си носиш новото хубаво носленце и много радост да ти носи.
Отговори с цитат
  #315  
Стар 5th October 2012, 11:28
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Много ти благодаря Savi! ще разкажа всичко с подробности, малко по-късно ( писах писах...15 мин. и изведнъж всичко замина подяволите ) а трябва да свърша малко работа сега, по късно ще седна да разкажа
Отговори с цитат
  #316  
Стар 5th October 2012, 11:51
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Честито, __strawberry ! Наистина си имаш ново, страшно красиво носле, нека ти носи много щастие, браво на доктора!
Отговори с цитат
  #317  
Стар 5th October 2012, 15:53
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Ще отговоря сега набързо, пък като имам повече време ще пиша по-подробно...
Отседнах в един хотел, който беше в района на клиниката и болницата за 7 вечери. (Ако някой се интересува от името да пише на лично, да не изглежда, като реклама... ) Името на болницата е Acibadem hospital, района се казва Maslak.
Доктора си говори англ. език, аз предимно комуникирах с едно от момичетата, което работи там, но и двамата се оправят с езика( за разлика от повечето хора там ) За сметка на това попадах на много приятни хора, с които се разбирах с жестове и понаучих някоя друга дума... :P
Иначе накратко, според мен, доктора е пич и си разбира от работата, възстановяването ми минава гладко(до този момент), плюс е това, че бях без тампони в носa, което адски ме радва излизах си спокойно по улиците без да познавам никой( не че не ме гледаха странно де..) и другият факт за мен е... Истанбул... трафикът там е КОШМАРЕН Питайте каквото ви интересува друго, че сама ми е по-трудно да се сетя кое би било полезно като информация

Благодаря ти МНОГО Krissstin4enceto :}}}

Последно редактирано от _strawberry : 5th October 2012 на 15:57
Отговори с цитат
  #318  
Стар 5th October 2012, 17:44
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Браво, много хубав нос! Честито!
Отговори с цитат
  #319  
Стар 5th October 2012, 21:58
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Мерси
Отговори с цитат
  #320  
Стар 6th October 2012, 20:21
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

уоу..супер резултат strawberry..жестоко изглеждаш въпреки, че не се виждат очите ти
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.