IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th September 2009, 21:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ще мине и тоя период.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th September 2009, 23:24
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
как си имала изобщо желанието да го видиш на живо не знам.
Имаш неверятно чувство за хумор. Поздравления!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th September 2009, 23:43
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Теди, а ти ходила ли си на консултация при него и ако да-какви са твоите впечатления?
Този доктор ми го препоръча една УНГ, при която ходи приятелят ми. Според нейните думи ринопластиките се поемат от здравната каса, като се заплащат някакви минимални суми, колкото за изследванията. Уговорихме се с едно момиче от форума да ходим заедно, защото тя се притесняваше. След бан-а обаче загубих връзка с нея и си отидох сама на прегледа.
За мен професорът каза, че всичко е идеално.
Условията в болницата не съм ги проверявала. Аз се оперирах в "Св.София", където отношението на хората и условията са на нивото на висококатегориен хотел. Това обаче трябва да е последното нещо, което тряба да те вълнува, когато ще си правиш операция. Важни са изборът на доктор и цената!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th September 2009, 20:05
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Важен е единствено и само резултата!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th September 2009, 21:16
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Важен е единствено и само резултата!
Резултатите на Бенчев и Йорданов са добри!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd September 2009, 08:58
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ето и няколко телефона за връзка с професора.
02/ 98 / 21408 и 21501. Вероятността да го намерите на тези телефони не е много голяма, дори да имате уговорен час. Но като се влезе в болницата във фойето има телефон от който трябва да се обадите за да дойде доктора да ви вземе. Върти само вътрешния (предполагам, че всички са наясно, но все пак да си кажа). Иначе имам и мобилен- не зная дали е личен, или някакъв служебен, но аз му звънях в работно време и го вдига. Телефона е 0885 038401.
А ето и сайта на болницата с карта къде точно се намира: http://www.mi.mvr.bg/default.htm
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th September 2009, 21:53
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Ето и няколко телефона за връзка с професора.
02/ 98 / 21408 и 21501. Вероятността да го намерите на тези телефони не е много голяма, дори да имате уговорен час. Но като се влезе в болницата във фойето има телефон от който трябва да се обадите за да дойде доктора да ви вземе. Върти само вътрешния (предполагам, че всички са наясно, но все пак да си кажа). Иначе имам и мобилен- не зная дали е личен, или някакъв служебен, но аз му звънях в работно време и го вдига. Телефона е 0885 038401.
А ето и сайта на болницата с карта къде точно се намира: http://www.mi.mvr.bg/default.htm
Личен си му е, но си го вдига . Не се притеснявайте, звънете си наволя.
(Ех, как ме е яд, че нямам възможност за емотиконки).
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th October 2009, 17:25
tonija tonija не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте! На 29.09.2009г. се оперирах при проф.Бенчев, имах изкривяване на носната преграда и си корегирах малко нослето, имах неприятна гърбица, която махнах и сега въпреки че още е малко подуто изглежда мн симпатично. Искам Да споделя, че съм изключително доволна и от професора, който е невероятно мил и голям специалист но и от целия му екип в МВР Болница, горещо го препоръчвам на всеки който има нужда, наистина е невероятен, много внимателен изобщо немога и една лоша дума да кажа за него. Наистина условията в самата болница са доста лоши но пък мисля че това не е чак толкова важно за 2-3 дни се понася. Операцията не ми струва нищо изцяло се поема от НЗОК, платих си само 20 лева за първичния преглед. Професора ми оправи преградата, изпили ми гърбицата и леко ми повдигна нослето отпред, вече почти нямам и отоци, единственото неприятно нещо са секретите, който ми пречат все още на дишането, само това незнам кога ще отмине, дано е по скоро...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th October 2009, 18:45
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Кога ти махна гипса?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th October 2009, 21:39
tonija tonija не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Значи операцията ми бе миналия вторник, имах превръзка на носа но не и гипс. На следващия ден ми махнаха тампоните, което бе доста неприятно, абе направо ужасно, а сега този понеделник и пластините ... Но гипс не съм имала просто една доста солидна превръзка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрофБенчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.