IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 14th April 2010, 12:47
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Mishelin,моето бебе се роди 4.100,определено над нормата за новородено а сега като ходихме да ни теглят ударихме 5-така на 1-вия месец.
Самата аз бях малко стресната още при раждането на такова голямо бебе и говорих с д-р Масларска (може би и на теб това име ти е познато) тя ме успокои и каза да не се тревожа,съвсем нормално е бебчето в началото да качва дори по повече от кило (по-добре отколкото да не наддава) и ако вървим много напред с килцата,след като захраня да огранича даването на кашички.
А ще видиш ти като стане по-подвижна каква атлетична ще стане Мисля че не бива да се притесняваш толкова за това
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 14th April 2010, 16:34
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Уф, взех да дишам по-спокойно...благодаря ви мами!
Мислех, че трябва да съм полудяла да я огранича от кърмата...продължавам в същия режим...нека дебелее, пюретата ще почакат засега и доколкото знам може до 6 мес, да си караме на мляко щом се насища.


schatz1, ти голяма мома извади, а колко е висока? Да ти е жива и здрава малката принцеса и много послушна!Пусни една снимка да я видим
малката-голяма беба, ако имаш време разбирасе.
Масларска е толкова мил човек, че нямам думи как да й се отблагодаря (за нея най-вече писах в книгата има) за всички съветите.

Аник, много позната нетърпеливост,
наслаждавай се на последните дни с коремчето...малко ти остана
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 14th April 2010, 18:24
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

За 10-те ми килограма в плюс през бременноста ми очаквахме по-малко бебе а и доктора ми каза,че ще е около 3 и 3.500 максимум
53 см се роди
Леле ако трябваше нормално да раждам не ми се мисли.

Аз мисля да запиша бебата при съпруга й д-р Масларски,той работи във болница Вита,ама доколкото знам наплива му от пациенти е много голям.

Каква е тази книга,аз съм я пропуснала
А родилната зала на кой етаж се пада?
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 14th April 2010, 19:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мишелин, българската ми съседка също е с една дунда, дето наддава по две кила на месец и нито докторката й се е притеснила, нито тя. Не бих си и помисляла дори за диети и захранвания, при положение, че имаш кърма и желание да я кърмиш. Пффф, не знам кво им става на тия доктори
Ани, ние хайманосваме от сутрин до вечер, дундата вече започна да хапва пюрета... общо взето пак безделничим Надничам от време на време само да видя ти появяваш ли се и толкоз
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 14th April 2010, 19:21
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Ох момичета,няма ли опция за редактиране на пост!Такъв правопис вадя,че като го изпратя чак си виждам грешките и ме хваща срам
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 14th April 2010, 19:21
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от schatz1
Блгодаря за посрещането,trigers!


Babri,аз родих преди месец,още е много рано при мен да се говори за прибиране на коремчето,има още доста какво да се желае,но според мен с труд всичко се постига,при секцио самото прибиране става по-бавно отколкот при нормалното раждане.
Преди колко месеца ти е правено секциото?[/b]
Shatz,отдавна,преди 6,5години но така и не се прибра напълно,както коремчето на Аник преди да забременее.Аз не че съм се старала да направя нещо по въпроса освен многото преси няколко месеца.

Сега се хващам сериозно вече и се надявам да има резултат :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 15th April 2010, 09:02
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
trigers, какви коки без изследване Може да е някаква алергична реакция - ако само кърмиш, храни се няколко дни с картофи, ориз, хляб, никакви алергени. Може да е претоплена, а може и да е реакция към някой крем

Леле колко не ми се чака вече, не знам дали можете да си представите Не ми тежи, нямам оплаквания, но така ми писна. Пък и тая неизвестност - кога ще започне, дали ще позная, че настъпва раждането... Ако до 3-ти май не съм родила, док няма да се измъкне - ще го вадим. Не искам 1 ден да пренося
ми не е претоплена, с кремове по лицето не мажа (допреди де, сега с др тайс ) .. а иначе съм на диета от седмица да...ама няма мн манджа така за яна ...

Ани, споко не стресирай бебо със срокове
Отговори с цитат
  #1008  
Стар 15th April 2010, 18:04
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

на проходилката бебето трябва ли да бъде с ортопедични обувки,някой знае ли дали има значение това?
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 15th April 2010, 18:10
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Aз знам, че детето като се учи да прохожда,
най-добре е да е с боси крачета-без никакви обувки.
Така било най-естествено и на стъпалото не му се придава определената от обувката форма.
Така съм чела, че е най-добре боси крачета.
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 15th April 2010, 18:19
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Aз знам, че детето като се учи да прохожда,
най-добре е да е с боси крачета-без никакви обувки.
Така било най-естествено и на стъпалото не му се придава определената от обувката форма.
Така съм чела, че е най-добре боси крачета.
абе и аз така си мисля,че босичко трябва да е бебо,но днеска като бяхме на консултация и педито ми каза,че трябва докато е в проходилката да съм и била обувала обувки за да можела да е по стабилна,аз не се съгласих много,много ама незнам де....
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.