IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Бременност и майчинство


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #541  
Стар 8th January 2010, 08:31
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

влюбена.........
Отговори с цитат
  #542  
Стар 8th January 2010, 08:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Еееее, Апо, голяма сладурка е Ама как е нагласена само... и то не в розово - perfect

ALEXIA, и мен хигиената би ме притеснявала
Отговори с цитат
  #543  
Стар 8th January 2010, 11:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Благодаря ви
Аз имам жестока непоносимост кър розовото и съм предупредила всички да не смеят да й купуват розови дрехи въпреки това се напълнихме със солидно количество Аз и купих чуден бежов скафандър за навън, миналата седмица гледам баща й мъкне розов
Иначе да се похваля, че вече почти успях да създам някакъв режим и се яде долу горе на всеки 4 часа, с изключение на дните, в които я прихващат лудите и пие по 30-40-50 мл на всеки половин- един час Тези, които сте давали Аптамил- какви са тия количества дето ги пише на кутията
аз давам между 100 и 120мл повече е абсурд да изпие. Според инструкциите на кутията би трябвало да пие 170
Отговори с цитат
  #544  
Стар 8th January 2010, 11:41
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ох,не си спомням вече.......
Отговори с цитат
  #545  
Стар 8th January 2010, 12:21
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Babri

Как е малката кукличка?
Опс, пропуснала съм го това, благодаря, добре е и ни прави на луди от сега Във времето, в което е будна, поне един от нас задължително трябва да я гледа и да й говори, иначе започва да крещи, не да плаче, а точно да крещи та се правим на клоуни всеки ден
Нагласена от баща си с рокля
Ух че сладка рокличка :P пък за вниманието,ами мацка е Апо,ти какво очакваш,отсега плаче за внимание
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #546  
Стар 9th January 2010, 20:02
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ALEXIA,
някой преди време коментираше тодната аеробика... аз също малко се шубелисвам от вводата, особено в момента, когато не мга да се спася от тия гъби. Слагам Gynasol и след 2 седмици пак цъфвам...
та..имало в клиниката на Мазнейкова (ако не се лъва) басейн само за бременни там с разните гимннастики, Предполага се че ще е по-добре от другаде

АПО, голяма красавица

това с розовото и мен ме притеснява, че не го понасям. Особено този бонбонен отврат нюанс, в който са потънали бебешките щандове. Това с предупреждаването е добра идея.
Отговори с цитат
  #547  
Стар 10th January 2010, 09:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ALEXIA, ето тук да те питам как си вече На мен всичко ми мина точно в 20-та г.с. Със сина ми преди това се случи още в 12-та.
trigers, на теб тежи ли ти вече? Аз влязох в 6-тия месец. Все още държа +5кг.
Сега се чувствам доста добре - не ми е много тежко, нямама кой знае какви болежки... бива работата.
С предишната ми бременност имаше басейн за бременни (и само за тях) в хотел Грийнвил. Не знам дали го има още

Апо, пропуснах да ти честитя М. Аз лично, първият път като ми дойде, се почувствах отново жена. Зарадвах му се (луда работа ). Ти още ли даваш Апт.Комфорт? Аз от обикновения си спомням, че в началото давах 60, после 90, после 120мл. Мисля, че и на кутията така пишеше Не мисля, че сме стигнали до 170 в рамките на месец и малко Не я тъпчи - колкото-толкова
Отговори с цитат
  #548  
Стар 10th January 2010, 10:24
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

aniK, слава Богу по-добре съм...Имам си някои проблеми все още с храната, но пък да погледнем от хубавата страна - няма да се изкушавам да мятам по някое и друго килце отгоре

Вече съм в 4-ти месец и коремчето започна да ми личи (този път и мъжо потвърди), че досега никой нищо не забелязваше
Радвам се, че все още си влизам в дънките и панталоните, защото щеше да е страшно иначе...Добре, че повечето са с ниска талия, в противен случай няма закопчаване

trigers, часовете на въпросната гимнастика, която изрових от нета, се провеждат на 3 места - при Мазнейкова, в х-л Витоша и в JK Fitness & Wellness Complex. Но си ме е шубе, въпреки, че доста жени ходели... Става въпрос за: http://www.vodna-aerobika.com/
Другото, за което съм се зачудила е йога за бременни. Но все си мисля, че за там ми трябва по-голям тумбак
Btw, ти беше накрая на бременността си или се бъркам?

Правя си сметка вече как ще дочакам бебчето на trigers, после госпожицата на Ани и най-накрая моя милост към края на юни, началото на юли...губя търпение
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #549  
Стар 10th January 2010, 15:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Aни, мерси
Аз още не се чувствам жена, по- скоро се чувствам като чувал, нямам търпение да си върна поне приблизително външния вид
За млякото, на обикновен аптамил сме в момента по съвет на педиатърката, аз нали заради предполагаем запек почнах да давам комфорт, ама докторката каза, че няма нужда, защото въпреки че има дни, в които не ака, акото е винаги меко и не е запек. За всеки случай имам 1 кутия комфорт и ако и до втория ден вечерта не се е изакала, давам от него профилактично. И за смяната на млеката я питах, макар за себе си да бях решила вече, че твърденията за евентуани алергични реакции при честа смяна са несъстоятелни. Не каза да има такива впечатления, състава на всички млека е почти еднакъв, общо взето решаващото е на бебето кое ще му е най- вкусно, изключение са само такива по- специални млека като комфорт, рефлукс и други подобни.
Отговори с цитат
  #550  
Стар 10th January 2010, 15:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ALEXIA, и аз такива сметки правех - след trigers, сме доста за месец Май Радвам се, че си по-добре! Ако имаш нерви и желание за йога, няма значение в кой месец си - много добре се отразяват упражненията. Аз правех в къщи, но заради контранции и уж ниска плацента, сега нищо не правя. Последният 1 месец почти целия го изкарах със сина си и е по-голяма гимнастика от всичко останало Сега наблягам на разходки - движение да има
Апо, хич не я тъпчи - няма норма за хранене, а за момиченце, по-добре да не върви дебела (леле, каква съм )[/u]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:12.