IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 12th January 2010, 11:00
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

да това да си стои при теб бебето е само във вип стаите (защото наистина иначе 4-5 ревящи бебета на едно място...даве няма и къде да се съберат май), и то само ако искаш да си стои при теб ти го дават
Отговори с цитат
  #562  
Стар 12th January 2010, 11:29
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз бях в болница в която имаше по две майки в стая разделени с перде, и на двете децата ни до нас, тъкмо едното заспи другото ревне...ужас не можех да спя през ноща.
Постоянно си ми беше на гърдата беборанчо, абе бях изтощена от първия ден.
Отговори с цитат
  #563  
Стар 13th January 2010, 14:48
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

сетих се нещо да питам- имам диоптер и нося лещи, все пак лекарката не трябва ли да пита за такова нещо и да го впише в картона ми? -3,50 късогледство, не е кой знае какво (не знам колко е границата за нормално раждане и дали се прави някакъв преглед преди това). Нещо ме издразни и се замислих дали изобщо да раждам при нея- оня ден бях на консултация, а тя с маска, че нещо "гласът и бил зле" - е да ама вчера бях на косъм да се разболея. Адски ме издразни и това с очите ако е така май ще бъде последната капка...в крайна сметка ако ще плащам тия всичките пари трябва да имам доверие в лекаря ...
Отговори с цитат
  #564  
Стар 13th January 2010, 15:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

При всички положения трябва консултация с офталмолог за измерване на очното налягане - то е това, което се взема предвид като индикация за секцио, не самият диоптер. Доколкото знам в чужбина много не се вълнуват от това.
Ти на Григорова ли си се пряла - четох, че само тя води водните раждания в ТК.
Отговори с цитат
  #565  
Стар 13th January 2010, 15:26
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Trigers, задължително си направи прегледа за очното налягане!
Аз след първото раждане вдигнах с по един диоптър късогледството си, а след второто... Имам вече 3 баража на двете очи... /вярно, че при мен има и генетична предопределеност, но.../
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #566  
Стар 13th January 2010, 16:08
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ами не е Григорова, не съм за водното раждане, че не знам колко ще се получи- една позната ми разказа за такова преди 2 години ... не било много сполучливо. Ралица Василева ме следи и изражда там, но определено се колебая вече за нея. Проблемът е, че не си падам като цяло по лекарите и ако тепърва пак трябва да се запознавам с някой такъв и да го мисля... не знам . А определено има смисъл от избора на екип, защото си плащаш ако не друго, то за внимание към теб. Пък и таткото само така може да присъства, аз вече се примирих с този факт, в началото бях много против, но като го гледам е достатъчно луд, че да не му стане кофти...поне не по-кофти от на мен
Отговори с цитат
  #567  
Стар 13th January 2010, 16:10
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

в понеделник съм на тонове пак и тогава ще я питам за прегледа за налягането, благодая
Отговори с цитат
  #568  
Стар 13th January 2010, 17:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Няма кво да я питаш, отиди на преглед 2-3 седмици преди термина, аз така направих. Ако всичко е ок, най- много да те накарат да махнеш лещите по време на раждането, аз лично излъгах, че съм ги махнала и си останах с тях Не че нещо ще ти стане, ама в случай, че се наложи секцио и не се знае кога ще си в състояние да си ги извадиш от очите.
Отговори с цитат
  #569  
Стар 13th January 2010, 18:22
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

хахха излъга ли бе
по-скоро те карат да ги махнеш нещо да не се разтъркаш и да ти се забият отстрани... иначе с махането какво толкова и да спиш с тях, въпреки че аз мразя

значи самосиндикално на очен лекар -оки доки
Отговори с цитат
  #570  
Стар 13th January 2010, 21:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Апо, дай повече инфо за angelcare. Едно време се твърдеше, че било много чувствително, задействало се от нищото и повече стряскало майката. Нашият бейбифон, уж хубав, нещо се е прецакал - не се разпознават двете части. Оказа се, че не ги поправят. Предлагат ми да заменят едната част с друга, работеща, но дават само 3 месеца гаранция.
Мъж ми и без това иска с видео, така че нов ще се купува.
Това angelcare често ли свири, на всяко помръдване ли се задейства, какво точно прави (не, че не мога да прочета де, ама друго си е от първа ръка )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:39.