IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 23rd February 2010, 16:17
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Бе тез инструкторки по кърмене ми разправяха, че най- сигурната стимулация е бебето на гърдата на всеки час и здрави нерви да издържиш реването от глад и да не се изкушиш да дадеш шишето. За това обаче се иска и с всичко друго вкъщи някой друг да се занимава... а и чувството, че си крава... при мен не изчезна в нито един момент и в крайна сметка не само, че надделя, ами си мисля, че и то изигра основна роля в това да ми спре кърмата, въпреки че уж положих усилия...
Пу,аз сигурно ще се повторя,обаче бях на същото дередже
Направо ми се разказваше играта с това кърмене.Вечно недоспала,изглеждаща като пълна вещица ,депресирана а в комбинация с недохранено ревящо бебе..... аз имах кърма,бол,обаче знаете как се засища бебето с адапт. мляко и колко го държи кърмата.......
А и нали съм като другарката Апо голЕма чистница........ и все не можех да съм пълноценна в работата си като дом.прислужница.
Отговори с цитат
  #732  
Стар 23rd February 2010, 16:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Все се каня да питам, я кажете кой какви памперси ползва?
Не ми се купува от всичко за проба, та затова да питам- има ли някоя друга марка и модел освен Либеро, които да имат ластик отзад на кръста?
Засега от тях като че ли съм най- доволна плюс Памперс премиум кеър, които щяха да са ми идеални, ако имаха такова ластиче отзад... няколко пъти се случи да се омазваме до ушите затова през нощта и сутрин, когато обикновено знам, че ака, слагам Либеро.
Иначе мокрите кърпички ги изпробвах всички и то все някви мега пакове купувам та сега имам един шкаф пълен с мокри кърпички за тях трябва да си призная, че памперс ми миришат отвратително, а имам 8 пакета, не знам какво ще ги правя Фаворит определено са ми Nivea pure&fresh.
Отговори с цитат
  #733  
Стар 23rd February 2010, 16:21
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Апо, аз ползвам на Пуфис, и съм доволна.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 23rd February 2010, 16:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
..
А и нали съм като другарката Апо голЕма чистница........ и все не можех да съм пълноценна в работата си като дом.прислужница.
мен ей това ме убиваше- първо, че дето викаш, дори и първите седмици дето имах кърма, пак си ревеше като съдрана и ядеше на 1,5-2 часа, второ- къщата като ударена от гръм. Мразя да ми е мръсно, да има неопрано и неизгладено, да няма сготвено.... а и мъжа ми мрази, нали тъй съм го научила Не че не помагаше. Ама неговата помощ е пишман помощ- мен ме нерви в кво състояние оставя кухнята след готвене, нерви ме как готви, щото дори и под моите инструкции пак нещо омазва.... нерви ме, че докато изчисти едно, мрави десет други мръсни... и тъй докато не се отказах да си губя времето с тия кърмачески опити не взехме и таз девойка да гледа малката от време на време... не че сега е много чисто и подредено, но предполагам това е жертвата да имаш деца- къщата вече никога няма да е толкова чиста и подредена, колкото преди
Отговори с цитат
  #735  
Стар 23rd February 2010, 16:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Апо, аз ползвам на Пуфис, и съм доволна.
Четох добри отзиви за тях, ама са български и няма къде да ги намеря тук... ще ги пробвам като се прибера де.
Отговори с цитат
  #736  
Стар 23rd February 2010, 16:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
..
А и нали съм като другарката Апо голЕма чистница........ и все не можех да съм пълноценна в работата си като дом.прислужница.
мен ей това ме убиваше- първо, че дето викаш, дори и първите седмици дето имах кърма, пак си ревеше като съдрана и ядеше на 1,5-2 часа, второ- къщата като ударена от гръм. Мразя да ми е мръсно, да има неопрано и неизгладено, да няма сготвено.... а и мъжа ми мрази, нали тъй съм го научила Не че не помагаше. Ама неговата помощ е пишман помощ- мен ме нерви в кво състояние оставя кухнята след готвене, нерви ме как готви, щото дори и под моите инструкции пак нещо омазва.... нерви ме, че докато изчисти едно, мрави десет други мръсни... и тъй докато не се отказах да си губя времето с тия кърмачески опити не взехме и таз девойка да гледа малката от време на време... не че сега е много чисто и подредено, но предполагам това е жертвата да имаш деца- къщата вече никога няма да е толкова чиста и подредена, колкото преди
хлъц.Апо,ти си аз абсолютно същата работа.
Иначе,от Памперс,аз не бях хич доволна.Пропускаха ми.Тя моята и малко жаба си пада,ама това е въпрос на друга тема .От Либеро и Хъджис бях най доволна.Първите даже ги има и като вариант гащички за по-натам.
Отговори с цитат
  #737  
Стар 23rd February 2010, 16:36
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета, и аз съм във вашата група - хем се нервех, че мъжо не ми помага, хем се нервех, че като помага, повече работа ми отваря
А аз с две деца - особено като се роди дъщеря ми преди година и половина, така ме беше натиснала депресията, че ме държа мноооого дълго време - не можех да си изчистя, както аз си знам, баткото си иска своето, недоспиване......
Отговори с цитат
  #738  
Стар 23rd February 2010, 16:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и моите памперс отначало пропускаха и аз се обадих в централата да се оплача. Те ми казаха че вероятно използвам по-малък размер отколкото е необходимо и за извинение ми пратиха един пакет Актив фит - много са добри, наистина.
А за чистенето у дома, аз преди имах една жена, която идваше да чисти веднъж в седмицата, но сега като свикнахме вече с новия член на семейството я освободих- но аз май не съм такава маниачка като вас двете. Мен разхвърляното не ме дразни толкова, дразни ме мръсното
Отговори с цитат
  #739  
Стар 23rd February 2010, 16:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

PAMPERS ACTIVE FIT

http://www.kiwisto.de/images/pampers..._midi_mega.jpg
Отговори с цитат
  #740  
Стар 23rd February 2010, 16:44
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Мен и разхвърляното ме дразни обаче За мръсното изобщо няма да споменавам даже. Вярваш ли ми,че като ми падне косъм от главата и се навеждам да го вдигна.Пердетата вече ще ми се скъсат,щото всяка седмица са в пералнята.Чехлите за вкъщи ги нося ден и те са в пералнята,щото си мисля,че са мръсни и ми цапат пода,който се мие поне 2 пъти на ден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:42.