IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 23rd February 2010, 16:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Иначе,от Памперс,аз не бях хич доволна.Пропускаха ми.Тя моята и малко жаба си пада,ама това е въпрос на друга тема .
Мхм, това е другия им недостатък, с памперс повече ор 2 часа не може да издържи, не знам квие са тия глупости дето им ги пише на опаковката, до 12 часа купувам ги тия белите само щото мефи колко са мекички, ама като сметна ми излизат тройно по- скъпо от либерото. Хъджис не съм пробвала ама ще взема, само да свърша това, което имам, че и с памперси съм се заринала, нали купувам де що видя намаление
Отговори с цитат
  #742  
Стар 23rd February 2010, 16:46
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Мен и разхвърляното ме дразни обаче За мръсното изобщо няма да споменавам даже. Вярваш ли ми,че като ми падне косъм от главата и се навеждам да го вдигна.Пердетата вече ще ми се скъсат,щото всяка седмица са в пералнята.Чехлите за вкъщи ги нося ден и те са в пералнята,щото си мисля,че са мръсни и ми цапат пода,който се мие поне 2 пъти на ден.

ти не чистиш , ти дезинфекцираш.
Колко са ти големи децата/детето?
Отговори с цитат
  #743  
Стар 23rd February 2010, 16:47
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

На 7 е.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 23rd February 2010, 16:50
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

а детето как го научи на ред?
Защото моята голяма дъщрея на 6 - просто забрави - стаята и е като след бомбена експолозия - а аз ми писна да вървя и да нареждам ...
отивам сега да пусна една прахосмукачка, че се засрамих
Отговори с цитат
  #745  
Стар 23rd February 2010, 16:52
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
а детето как го научи на ред?
Защото моята голяма дъщрея на 6 - просто забрави - стаята и е като след бомбена експолозия - а аз ми писна да вървя и да нареждам ...
отивам сега да пусна една прахосмукачка, че се засрамих
Ми не съм я приучавала,да ти кажа тя от малка си е много подредена,а и с играчи не е играла почти,така,че.......
Отговори с цитат
  #746  
Стар 23rd February 2010, 16:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мен разхвърляното точно ми създава истерия щото имам чувството, че всичко е мръсно.... Марулке, почти същата съм... с течащи води вместо да си стягам багажа за болницата в 12вечерта, аз лъсках плочките в банята и напук на всички не тръгнах, докато не ги изчистих
Това за космите... и аз си ги събирам, даже и мъжа ми приучих да следи за косми и да ги събира
Отговори с цитат
  #747  
Стар 23rd February 2010, 16:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз моите косми съм принудена да ги събирам - защото са черни, дълги, дебели и дори един да е се вижда отдалече. Моята дъщеря има толкова играчки и така добре умее да ги разпръсне равномерно навсякъде че само след да ходиш и д аподреждаш ще имаш занимавка цял ден
Отговори с цитат
  #748  
Стар 23rd February 2010, 16:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Мен разхвърляното точно ми създава истерия щото имам чувството, че всичко е мръсно.... Марулке, почти същата съм... с течащи води вместо да си стягам багажа за болницата в 12вечерта, аз лъсках плочките в банята и напук на всички не тръгнах, докато не ги изчистих
Това за космите... и аз си ги събирам, даже и мъжа ми приучих да следи за косми и да ги събира
Хаха..... нали ти разправях аз свекърва ми как се бъзикаше с мен,че от болницата трябва да ме пускат за да си мия пода.Като се прибрах,в къщи и лошо ми стана,щото мъжо правил купонче,лекинко(лекинко,ле инко,едва го събудих да дойде да ме вземе от родилното последна ) и жената се беше постарала,ама аз от вратата за парцала директно.Препарата ми от литър и половина дава фира за 3,4 дена.
Отговори с цитат
  #749  
Стар 23rd February 2010, 17:01
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Мен и разхвърляното ме дразни обаче За мръсното изобщо няма да споменавам даже. Вярваш ли ми,че като ми падне косъм от главата и се навеждам да го вдигна.Пердетата вече ще ми се скъсат,щото всяка седмица са в пералнята.Чехлите за вкъщи ги нося ден и те са в пералнята,щото си мисля,че са мръсни и ми цапат пода,който се мие поне 2 пъти на ден.
Марулка, и аз бях така преди... но като се преместих в новото жилище претърпях два три фала с некъдърни чистачки. Една година се мъчих да стана калдаръм кокона с дом. прислужница... ама чистех след чистачките и се предадох, но поне се излекувах от манията и сега си чистя редовно , но не прекалено
Моя син от малък го учех да подрежда, ама и сега ако не му се скарам не му идва от вътре, а мъжа ми изобщо не знае кое къде е в шкафовете дори
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #750  
Стар 23rd February 2010, 17:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ето на - Марулке, събуди домакинята в мен - пуснах прахосмукачка и забърсах пода
Но аз все пак от догодина пак ще си взема чистачката- тогава тръгвам пак на училище за една година и хич не ми се занимава с чистене
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.