IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2901  
Стар 24th April 2015, 17:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KalinaN Виж мнението
Аз съм още една новооперирана
....
Най-неприятното в момента е, че не мога да се изкъпя нормално и не мога сама да си измия косата, а конците ще ми ги свалят чак след празниците през май.
Първо: честито и със здраве да си ги носиш!
И второ: аз на 3-тия ден бях при док, видя ме, сложи водоустойчиви лепенки и си се къпах спокойно след това. Така че звънни на доктора си и ако няма възможност да те види, питай дали можеш да си сложиш водоустойчиви лепенки (купуваш си ги от аптека) и да се къпеш вече. Това чак след майските празници ... много ми се вижда.
Отговори с цитат
  #2902  
Стар 27th April 2015, 11:35
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

здравейте..на 3тия ден ми смениха лепенките,за да мога да се къпя..гърдите не бяха много лицеприятни..но вчера/5ти ден/ изглеждаха доста прилично..аз имах голяма разлика между двете и доктора ме увери ,че след операцията разликата ще е минимална и затова да не правя повдигане на по-увисналата ...и за сега наистина е прав..аз не съм идеалист..има малка разлика но наистина изглеждат доста добре за 5ти ден
Отговори с цитат
  #2903  
Стар 27th April 2015, 13:43
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Ge_ta, привет.Кажи моля те къде си направи ехо на млечни жлези.Само това ми остана и не мога да намеря доктор
Отговори с цитат
  #2904  
Стар 27th April 2015, 20:32
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

аз бях с направление и отидох в 17та дкц..можеш да видиш адреса в гугъл..със сигурност може и платено.. там направих и снимка на бял дроб и т.н...
в вита също има мамолог но там е само платено..бях ходила декември и струваше 60лв
Отговори с цитат
  #2905  
Стар 27th April 2015, 21:09
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

да.там отидох в крайна сметка, стискайте палци.Утре носяизследванията на доки и ако ги приемат след няколко дни лягам под ножа
Отговори с цитат
  #2906  
Стар 29th April 2015, 13:53
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Mirchoni,

пожелавам ти всичко да мине добре. Ще се радвам да видя резултата, който ще получиш, ако нямаш нищо против, защото на мен доктора (И.С.) ми предложи същите като твоите импланти, но не съм питала за големината на чашката, която ще се получи в последствие - B или C. Иначе ми казаха да си купя триумф 75C, но това май не е гаранция за резултата в последствие.

Успех !!!
Отговори с цитат
  #2907  
Стар 29th April 2015, 15:05
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Благодаря karie, вече яко ме е хванала емоцията .За жалост не мога да сложа по големи импланти, т.к нямам никакви жлези

Последно редактирано от Mirchoni : 29th April 2015 на 15:14
Отговори с цитат
  #2908  
Стар 29th April 2015, 15:13
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mirchoni Виж мнението
Благодаря karie, вече яко ме е хванала емоцията .За жалост не мога да сложа по големи импланти, т.к нямам никакви жлези
Ще покажа резултат,нямаш проблем
Отговори с цитат
  #2909  
Стар 30th April 2015, 06:34
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mirchoni Виж мнението
Б.За жалост не мога да сложа по големи импланти, т.к нямам никакви жлези
И при мен е така за съжаление, но поне е по-добре от нищо
Отговори с цитат
  #2910  
Стар 30th April 2015, 11:01
Maraya Maraya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте момичета! Операцията ми беше преди два дни и от тогава не си намирам място от болки Пия през 4 часа аулин или дексофен (редувам ги) и исках да ви питам дали това е прекалено много? Едва издържам от едното хапче до другото, а през цялото време лежа.. не мога да седя права повече от минута..Моля ви кажете ми ако нещо ви се струва нередно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:47.