IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3401  
Стар 14th October 2015, 12:47
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Kanari хич не си давай парите за лазери!!! При много пресни белези може и да действа, но при моите стрии на краката след 10 процедури файдата не беше никаква! Това със стриите си е до кожа, ген или каквото и да е там. През бременността се мажех с какво ли не за стотици левове, после дадох хиляди за лазери и кремове и в крайна сметка нищо
Относно дрехите част от тях си ми стават. Въпроса е че в периода на безцицието ми си купувах дрехи без деколтета, по свободни,а сега ми се иска нещо по така ... разбирате ме
Отговори с цитат
  #3402  
Стар 15th October 2015, 07:51
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

И аз очаквам формите да променят гардероба, голяма част то дрехите ще ми стават, но нови кройки - по-съобразени с новите дадености мисля, че ще са по-удачни. Очаквам и да има такива, които да не ми стават.

Ще снимам гърдите, момичета - но още малко да стат за снимане тази сутрин ми свалиха конците от ареолата

За ликвидиране на получени стрии - почти няма начин, особено, ако са стари - това са скъсани колагенови нишки - все едно да срежеш кожата и да стане белег. Всеки някъде има белег и знае колко и как се променя във времето.

В интерес на истината - аз имах едни пубер стрии - типично хормонално обусловени, много фини и незабележими в областта на брича. Много късно ги видях и случайно. Много добре се повлияха от едни вендузни масажи - сама си ги правя - през ден и то в продължение на години. Паралелно ходя и на процедури тип вела шейп - може и те да са допринесли. Нямам обяснение защо и как - може би кожата в някаква степен се регенерира, но е факт, че не ги виждам сега ... Да допълня пак, че бяха супер фини и незабележими, освен, ако човек задълбочено не се вгледа
Отговори с цитат
  #3403  
Стар 15th October 2015, 08:14
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

a.l.e.n.a , а ти как се чувстваш? Ние с теб раждахме вторите деца по едно и също време, засичали сме се в темата на априлчета 2014. Справяш ли се в грижите за бебето, казаха ли ти кога ще можеш да да го вдигаш?
Отговори с цитат
  #3404  
Стар 15th October 2015, 08:42
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да, Cveti, абсолютно съм съгласна-това е ген, изследвала съм го бая дълго и просто тези, които твърдят,че мазила помагат, не са изобщо запознати. Аз цялата съм в стрии (Без гръдите хахахах), на бедра дупе крака гръб и кръст от бързото израстване в пубертета. На корема започнах да се мажа от ден 1 на забременяването буквално, още при положителния тест. 3 пъти на ден с всякакви купешки и едно специално правено масло за мен(с него мазах и гърдите 3 месеца преди операцията). та поне са сведени до минимум. за тях се бях замислила, но и аз знам, че стари ли са ,почти нулев шанс, дори с тоя бруталния лазер, дето после ти остава рана. Та викаш, да не си давам парите....
за дрехите- аз не нося тесни, може би затова сега просто съм ги изпънала, а пък и да имах тесни рокли, те просто ми висяха в бюста и сега са ок. Иначе и аз нямах с деколтета и сега набирам тук таме нещо по-така
Отговори с цитат
  #3405  
Стар 15th October 2015, 08:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
На мен пък 99% от старите дрехи не ми ставаха.... искам не искам ги раздадох на приятелки
Еее, Лилян, ти се появи!
За дрехите - поне половината си ми ставаха - е, не веднага след операцията, де.
Отговори с цитат
  #3406  
Стар 15th October 2015, 08:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
... В интерес на истината - аз имах едни пубер стрии - типично хормонално обусловени, много фини и незабележими в областта на брича. Много късно ги видях и случайно. Много добре се повлияха от едни вендузни масажи - сама си ги правя - през ден и то в продължение на години. ...
Не е много по темата, ама ако ти се обяснява за тези вендузни масажи ...ще съм ти много благодарна (па и дано се трогна да отделя време, голямо магаре съм). Щото и аз също имам точно там и също са ми от пубертета.
Отговори с цитат
  #3407  
Стар 15th October 2015, 12:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Еее, Лилян, ти се появи!
Аз съм си тук ма нямам нищо за казване и си трайкам
Отговори с цитат
  #3408  
Стар 15th October 2015, 13:12
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Момичета искрено се надявам повече да не ми спадат гърдите!!!!!! Минаха 5 седмици вече Ето малко по-нови снимки
http://cvetib.snimka.bg/other/me.879480.36158058
pass 9821
Отговори с цитат
  #3409  
Стар 15th October 2015, 13:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

В началото ще ти се струва, че спадат много, но се свиква, освен това като се отпуснат тъканите придобиват (доколкото е възможно) по-естествен вид... споко.
Отговори с цитат
  #3410  
Стар 15th October 2015, 14:41
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте, момичета и от мен. Бях на консултация при Ил. Стоянов. Препоръча ми 225 на McGhan, но ми се сториха малки и сега остава въпроса да реша 225 или 255. Каза, че съм с малък гръден кош и имало вероятност ръба да се вижда на по-големия. Какво бихте ме посъветвали и дали е голяма разликата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:53.