IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th June 2005, 14:07
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране Гладка кожа

Здравейте ,
преди време бях в кризисно състояние по отношение на лицето ми. Излезнаха ми много гадни пъпки, бляк ужасни и големи. Както и да е вече ги няма, само от време на време се появяват. Но ми останаха малки белезчета. Ходя на козметик , преди да стане толкова слънчево времето ходех и на пилинг.
Някой може ли да ме посъветва с какво мога да си изгладя кожата, така че да изчезнат тези белезчета това лято. Немога да чакам чак до есента или зимата , за да почна отново пилинга, има ли други методи ?

Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th June 2005, 14:42
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Най-добре иди на дерматолог,да ти даде нещо за белезите. Понеже с тях шега не бива.Обаче побързай,защото от слънцето може да стане по-зле,тя козметичката трябва да ти каже,по принцип може и да те насочи към някой дерматолог,понеже всички козметични студиа са длъжни да работят и с един специалист дерматолог. Само не си прави експерименти!Всично си зависи от това какви са белезите,затова ти казвам иди на дерматолог и за няколко седмици предполагам,че от тях няма да има и следа Късмет
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гладкакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:30.