IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4511  
Стар 28th March 2012, 20:54
tedy77 tedy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Стоянов каза, че съм имала разлика поне 60сс , но ми предложи 330 и 370сс , така и не разбрах защо?
  #4512  
Стар 28th March 2012, 20:54
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Ванеса, бях 355 кубика, ултра висок профил, сега съм с 400 кубика, висок профил, което е с 1 мм по широки и 6 мм по-голяма проекция. Малко по-големи са от преди, но определено пак стоят доста анатомично, почти няма разлика като форма. Не са по-наляти отгоре, в сравнение с преди. Пак има плавен преход, аз нямах никакви гърди преди. Това което казваш ти е когато се минава от кръгли на анатомични, за да няма риск от завъртане . В случая избрах най-близките като параметри Спрях се на кръгли заради цената, не ми се даваха 2500 евро, че не сме дали малко досега

Елисавета, аз се оперирах на 14 март, от 8:30 часа Може би е рано да се каже все още, но не са така твърди както очаквах, сравнително меки са, някак по-плътен стои глеът, в сравнение с ПИП, а те си бяха доста меки. На мен ми допадат на мекота, надявам се с времето да поомекнат малко повече, все пак съм на 14 дни още
И мойта операция беше на 14 март,и аз съм от анатомични към кръгли висок профил,но при мен докторът прецени,че ми е прекалено тънка кожата и съм само за кръгли,тъй като на анатомичните ми се очертаваше горната по-тънка част..Точно това,че гелът е по-плътен е добре за мен и моят тип кожа,но наистина се надявам да омекнат по нататък..Аз съм с козехитет 2 и разликата от предишните е само 25 кубика..Аделини,колко ти излезнаха само имплантите като цена?..Моят док ми взе 2500 лв
  #4513  
Стар 28th March 2012, 21:02
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
И мойта операция беше на 14 март,и аз съм от анатомични към кръгли висок профил,но при мен докторът прецени,че ми е прекалено тънка кожата и съм само за кръгли,тъй като на анатомичните ми се очертаваше горната по-тънка част..Точно това,че гелът е по-плътен е добре за мен и моят тип кожа,но наистина се надявам да омекнат по нататък..Аз съм с козехитет 2 и разликата от предишните е само 25 кубика..Аделини,колко ти излезнаха само имплантите като цена?..Моят док ми взе 2500 лв
Хехех, какво съвпадение А ти при кого ги подмени? Аз пак бях при НГ и при него цената е 1850 евро за всичко, той не раздробява цената на импланти и операция и т.н.! Ако искам, нали? Моите са с 45 кубика отгоре, а 375 бяха с 1 мм по-малка основа, затова избрах 400.

Теди, питай ги, когато ти предлагат определени кубици и искай обосновани отговори!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен

Последно редактирано от Adelini : 28th March 2012 на 21:09
  #4514  
Стар 28th March 2012, 21:21
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

При Асенов,ти нещо май беше недоволна от него,но за мамопластика е добър специалист..Виждала съм доста гърди правени от него и затова той беше моя избор..Но не слага дренажи,което май не е много добре и сега това е новият ми повод за притеснения
  #4515  
Стар 28th March 2012, 21:42
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
При Асенов,ти нещо май беше недоволна от него,но за мамопластика е добър специалист..Виждала съм доста гърди правени от него и затова той беше моя избор..Но не слага дренажи,което май не е много добре и сега това е новият ми повод за притеснения
Асенов в Пловдив нали така? Аз не съм била доволна от него преди 18 години, тогава верно беше млад лекар, нооо както и да е....някакъв грозен белег на ръката си имам от него сега! С годините сигурно е задобрил, а и мамопластиката си е друго.... Мога да съдя само по пациентките му. Важното е че ти си доволна, за което се радвам много

Тези дренажи, едни ги слагат други не....сигурно е по-добре с тях, не знам дали има някакъв риск ако не се слагат, но слава богу не съм имала проблеми и двата пъти. Не го мисли сега това, минало е вече, нали се чувстваш добре, нямаш болки?
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4516  
Стар 28th March 2012, 21:59
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Добре съм,добре Като за 2 седмична съм перфектнаДясната приятелка нещо се обажда,по чувствителна е май,но като цяло сме в кондиция..Какво препоръчва НГ за белези?
  #4517  
Стар 28th March 2012, 22:20
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
Добре съм,добре Като за 2 седмична съм перфектнаДясната приятелка нещо се обажда,по чувствителна е май,но като цяло сме в кондиция..Какво препоръчва НГ за белези?

Това е важно, да сме добре НГ преди препоръчваше Зерадерм, този път ми каза само да започна да се мажа, без да уточнява, но аз и без това бях решила да не давам толкова пари за този зерадерм (бях доволна, хубави бяха белезите, нерелефни, светли и тънки), но сега си купих содермикс. Ще го пробвам него сега.
За белезите е ясно че е много индивидуално, всеки прави различни белези,но е хубаво все пак да се мажат с нещо. Те и без това са в гънката и този път са лепени, нямам шевове, така че няма да ги мисля много и тях, ще се мажа там, пък каквото стане. Ти само с това маданското ли мажеш? Дано помага за пресни белези!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4518  
Стар 28th March 2012, 22:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На мен още ми се свиди да дам 90лв за Дерматикс... А минаха вече 3 месеца... Чудя се има ли смисъл...?

Гелдам, че рекламират някакви силиконови лепенки по тв-то и се чудя действат ли? Имате ли опит?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4519  
Стар 28th March 2012, 23:13
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Аз имам 2 разреза,на ареолата и на гънката..Моето е по-сложно.По предишната операция беше поставяне на импланти и обиране на кожа вследствие раждане..Освен че много лошо бяха поставени предишните ми некачествени импланти,разрезът около ареолата се отвори и изобщо гледката не беше лицеприятна..Затова сега док оправи ареолата,а импланта постави отдолу..Така сега пак си имам 2 разреза,но милион пъти по-добри от предишните..И сега съм по настоятелна да мажа,имайки предвид предишното състояние на белезите.Също помолих док да не използва резорбиращи конци,тъй като явно при мен нещо не придържат добре разреза.Затова вчера малко зор ми беше махането на кончетата,но резултатът е налице Добре оформени тънки белези,но белези все пак..Благородно ти завиждам,че имаш само едно белегче и то скрито

Последно редактирано от Елисавета : 28th March 2012 на 23:23
  #4520  
Стар 28th March 2012, 23:22
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
На мен още ми се свиди да дам 90лв за Дерматикс... А минаха вече 3 месеца... Чудя се има ли смисъл...?

Гелдам, че рекламират някакви силиконови лепенки по тв-то и се чудя действат ли? Имате ли опит?
Чувала съм нещо за силиконови лепенки,но нищо конкретно не мога да ти кажа НЕЛ,Мисля,че в Щатите и Англия са много популярни..Според док най-доброто за белези било CICOPLAST..Разрових се из нета и видях положителни отзиви за него..Маданският мехлем разбрах,че е за пресни белези
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.