IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5041  
Стар 5th May 2012, 13:58
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
И моите бяха една идея по-надолу от гънката, но се наместиха и сега са си точно в гънката. Не им се плаши... ще станат като косъмче тънки.
А на цвят?
  #5042  
Стар 5th May 2012, 14:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
А на цвят?
Ооооооооо на цвят бяха ОТВРАТИТЕЛНИ... морави напраУ ... може и да съм запазила някъде снимки. Дай мейл на ЛС да ти метня няколко да те разведря
  #5043  
Стар 5th May 2012, 14:23
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ооооооооо на цвят бяха ОТВРАТИТЕЛНИ... морави напраУ ...
Аз за сИга те питам къв цвят са бе, душата. То в началото ясно, че са червеникави, ма да няма тенденция да остават такива.
  #5044  
Стар 5th May 2012, 14:33
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
semele, браво, знаех си. Просто ИС е много педантичен към предоперативните изследвания (и не само). Факт.
Звънни му лично още в понеделник и настоявай за дата в близко бъдеще.

Нелка
, с кеф бих дръннала едно-две Мохитца с тебе, душа, ама си имам мини ремаркенце. Мъкна си го навсякъде с мен. Така че вечерните морски излизания ще ги пропусна и това лято. Виж, за нЯщо дневно и плажно не моа са запра.

Ели, качи някой фотос де, не се скатавай. Да видя аз що си мислиш, че са ти големи. Пуууу, невидяла ми се и грандоманията на мене.

Инче, дай и твойте слънчогледи да зърнем де. Аз съм ги виждала, ма те са узрели още оттогава.

ЛилитУ
, мноУ си критична към Ванеса. Аз мислех да я питам за нослето, ама замълчах. Та сега ме загризка любопитството. Ванеса, имаш ли рино?
Бижу , нямам никакви други корекции, освен тази на бюста. Направих я не защото съм имала някакви комплекси - аз винаги съм имала бюст, преди операцията бях 75 С , леко ми се поизпразниха след раждането и затова ги понапълних . Може би затова не ми се виждат и много пищни, защото си имах и преди. Даже сестра ми все ми казва, че макар и слабичка , много естествено си ми стоят големи гърдите, защото винаги ме е гледала с такива. Съжелявам , че начина, по който изглеждам ,подразни някой хора.
  #5045  
Стар 5th May 2012, 14:38
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ванеса, никой не си подразнила, а и няма за какво.
Пък и от една снимка съвсем не могат (а и не трябва!) да се вадят кардинални заключения.
Радвай им се много, аз лично харесвам такива бюстове.
  #5046  
Стар 5th May 2012, 14:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ванеса, моля те, пусни пак снимка/и, аз така и не те видях! Може и на лични, PLS!
  #5047  
Стар 5th May 2012, 14:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Аз за сИга те питам къв цвят са бе, душата
Е, морави бяха де... аз ти казах какви бяха на цвят
  #5048  
Стар 5th May 2012, 14:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Ок. Дивият чесън. Известен още като Левурда или мечи лук. След зимен сън меците се омазват с него. Това красиво растение от семейство Лукови, противно на наименованията си (чесън/лук) не вселява в устите ни лош дъх, но ни пълни с полезни соли, минерали и етерни есенции. Левурдата си няма мъж, който да я натегне, и е принудена да се размножава чрез пъпкуване- така както правят старите госпожици над 50г. желаещи да имат поколение. С две думи: при Левурдата секс няма. Но все пак.... секс ще има!! Защото Левурдата е силен афродизияк! Поуката от тази история е, че ако желаете да дивеете, предварително се намухайте с чесън. Но не без да проверите кой: див чесън или култивиран. Защото от втория ще придобиете само витамини и мирис. И само това.
Не е книга, но ... благодаря все пак.
  #5049  
Стар 5th May 2012, 14:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Наистина инфото е Миш-Маш. Ако искате да отворим тема за мерки преди и след и колкото повече мерки толкова по-добре. Например:
Ръст:
Тегло:
Подгръдна:
Гръдна преди:
Гръдна след:
Размер сутиен преди:
Размер сутиен след:
Импланти:
- под / над мускулно:
- кръгли / анатомични:
- параметри:
- профил:
- проекция:
Талия:
Ханш:
За друго не се сещам (гаранция изпущам нещо), освен това да има и снимки - в смисъл, че теглото зависи много от това колко мускулна маса има. Сега да не ме линчувате.
Искам мнения дали да се отвори подобна тема. Така малко от малко ще се подреди информацията. Знам, че има подобна със снимките, но там дали са писали всички? Или пък там да се допълни тази информация? Щото така само се питаме и се ровим (ако имаме време) из другите теми.
  #5050  
Стар 5th May 2012, 14:59
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Е, морави бяха де... аз ти казах какви бяха на цвят
ЛилутУ, мааа, оти се прайш зорлем на луда?! Сега къв им е цвета питам аз?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:39.