IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5111  
Стар 7th May 2012, 09:37
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Между другото и аз съм цялата в кокали,на ключиците и на рамената,само кокали и мускулчета...дано да не ми стоят зле...аз не се бях замисляла за това,ама сега като казахте...
  #5112  
Стар 7th May 2012, 09:39
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Черита, много хубавки изглеждат под дреха, че и пищни, честно. Ако не се притесняваш, може да качиш и снимка на голо (може и на ЛС), интересно ми е да видя как стоят (аз харесвам гърди, които са леко в страни). Дори ми се струва, че и зърната са си баш на мястото, а моите все още гледат леко надолу. Иначе са меки и подвижни. Твоите как са? Това първа операция ли ти беше?

Джуф, и аз се пускам чат-пат без сутиен. Не съм усетила болка или дискомфорт.
Само дето зърната ми са нон стоп натопорчени. Така ли е при вас?
  #5113  
Стар 7th May 2012, 09:41
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Между другото и аз съм цялата в кокали,на ключиците и на рамената,само кокали и мускулчета...дано да не ми стоят зле...аз не се бях замисляла за това,ама сега като казахте...
Аз също, но с импланти картинката е много по-добра, повярвай.
  #5114  
Стар 7th May 2012, 09:51
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Лъки, абсолютно съм сигурна, че си добронамерена, ама по начина по който си го написала, тя няма как да го разбере.
Пък ако ми кажеш как да кача точно на рамене и ръце - ама да ги заобля, а не релеф - ще съм ти благодарна цял живот.

Ина, не съм те виждала, но хапвай повече просто - месце и пълноценни мазнини, които не са вредни И разбира се силов тренинг за рамене и ръце - демек, повече тежест, по-малко повторения
Не е хубаво целенасочено да придобиваме рахитични фигури, с идеята да изглеждаме по-слаби. Мъжете наистина харесват малко повече месце и заигравка във формите, а не стърчащи кокали...
__________________
Ordnung muss sein!
  #5115  
Стар 7th May 2012, 10:25
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

И на мен ми се иска да ги видя на голо,особено сега като знам ,че след 10 дни ще ми слагат същите...

А за яденето,не е точно така,за да тръгна да качвам,първо здраво ще се ошишкам в корема и след това ще почна някъде другаде,на ръцете пък не помня дори като съм била няколко кг отгоре!да са били други,то ако си ти е ген да си кльощав...

Да не дърпям дявола за опашката,че родителите ми са били много слаби на моята възраст,но сега към 50-те баща ми е в супер форма,а майка ....не е дебела,но да кажем ,че има какво да сваля...

Та аз си внимавам,че не знам на кои гените съм взела
  #5116  
Стар 7th May 2012, 10:40
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Абе момичета, от къде ги извадихте тези гърди беее?!? Явно и аз трябва да се докарам до 48кг, че да излязат на яве моите СиСи като вашите. Целта не ми е да вадя очите на хората с цици, но пък те под дрехите хич не се личат. Само като сложа по-дълбоко деколте излизат на яве. Тюх!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #5117  
Стар 7th May 2012, 10:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Само дето зърната ми са нон стоп натопорчени. Така ли е при вас?
Аз си мислех, че си стърчат както и преди ама мойто мъШ казва, че стърчат повече и непрекъснато.... иииииииииии аз започнах да се заглеждам и верно правя реклама на зрънчо нон стоп . По квартала нямам грижи, но на работа не мога да се пусна без сутиен и то от бронираните а сега в тея жеги как ми е топло, ужасТ!
  #5118  
Стар 7th May 2012, 11:03
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ми ето ги моите скромни 335 - без банели, чашки-машки, подплънки и т.н., или както обичам да казвам "всичкото е цица"
Преди ОП имах около, Заякова ги оцени на 200 сс, а аз на 150 собствена жлеза, абе поизпразнена чашка В, която някога си беше абсЕлютно пълна, даже леко препълнена...... ехх спомени
Знам, че за разбиранията на повечето цицограндоманки тук, съм си направо плоска, но аз с ръка на сърце заявявам, че в определени момент и с определени дрехи (не винаги!) ми идват в повече. Висока съм 165 см. (без токчетата ), 50 кг., подгръдна 75 см.
http://prikachi.com/images/50/4735050r.jpg
Много добре стоят. Изобщо не личи, че са пипани И са съразмерни според тялото ти!
  #5119  
Стар 7th May 2012, 11:19
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Да ви питам някой имал ли е белег над гънката
Моите бяха много зле в началото. Единият беше над гънката, а другия под. На всичкото отгоре имах и един оток на тази гърда с по-високо идващия белег и се бях ошашкала, че е ботъминг.. Сега са си добре в една линия и точно в гънката.
  #5120  
Стар 7th May 2012, 11:43
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Мое ли да питам нещо по темата(въпрос към оперираните): на Лиляна мъжот й има ли физическо участие у форомат или само у леглото?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 7th May 2012 на 11:52
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.