IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 1st April 2011, 15:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Айде мерси Тина! Болките са съвсем поносими.

Кога е твоят ден?
Отговори с цитат
  #142  
Стар 1st April 2011, 16:24
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

LIV,Честито,мила,само красиви моменти ти пожелавам
Отговори с цитат
  #143  
Стар 1st April 2011, 16:32
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
lilyv, честитоооо! Много да им се радваш ти пожелавам!

Всички болки да минават все така леко и съвсем скоро да покажеш снимки!

Оффф да идва по-бързо денят, в който и аз вече ще мога да се похваля.....
Тина,много успехи и само позитивно мислене
Отговори с цитат
  #144  
Стар 1st April 2011, 17:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Благодаря Mishel!!!

Нямам търпение да ги видя в понеделник хехе
Отговори с цитат
  #145  
Стар 3rd April 2011, 07:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Днес като съм станала с кокошките да понапиша малко повече за доктор Кънев и клиника Вита и как протече цялото фиаско...

Първо за предшестващите консултации...понеже Вита ми е малко далечко да се боря със задръстването през седмицата, за да се класирам там за консултация се обадих в един козметичен салон на Руски паметник, където д-р Кънев дава консултации. Човека ми дойде на крака на 3-ти март в 9 часа сутринта и ме посрещна с усмивка. Говорихме повече от час. Интересуваше се каква е моята представа, за това което искам и ми обясняваше на дълго и широко какви са възможностите. Разбрахме се ако реша да правя втора консултация, тя да бъде във Вита, за да ми покаже и импланти И ако имам желание да видя на живо други негови пациентки. Съчетах ходенето във Вита с преглед при мамолог там. Доктора присъства на прегледа, а после в неговия кабинет говорихме още около час и се запознах с негова пациентка, която е с моя ръст и тегло. Видях резултата при нея 1 година след операцията и беше перфектен.
Разбрахме се за операция на 31 март ииииииииии ей ме на там в 8 часа сутринта. Заведе ме в отделението, настаниха ме в стаята и човека си плю на маркера и започна да ме рисува.
Направи ми впечатление как прецизно мереше 156 пъти и беше изключително сериозен (това го казвам по повод на факта, че на консултации е много ведър и усмихнат и пуска шегички)...пак беше ведър и усмихнат, но сега вече сериозната работа предстоеше и си мереше човека като пич.
Разчерта ме едно хубаво и ме изпрати да попълня документите, след което ме свалиха в операционната. Две сестри ме подготвиха, доктора дойде и докато си говорехме сладко сладко и му казвах как съм озверяла от глад над мен се надвеси женско лице и с мила усмивка ми каза "сега миличка дишай през тази маска и се отпусни"...
Събуждам се в реанимация...спала съм като пън до 3 следобед и чувам оооооооооо нашето момиче е будно и две девойки сестри започнаха да припкат около мен и да ме питат дали се чувствам добре. Аз се чувствах все едно ме е бутнал товарен влак ама не си признах само се чух да казвам "а-з с-ъ-м ООООКККК"
Казаха ми да си почивам спокойно и след малко щяли да ме свалят в моята стая. Полежах в реанимация още около половин час. Доктора дойде да ме види и да ми каже, че всичко е минало като по вода. Станах да ходя до тоалетна и моята сестра като ме видя, че вече ставам реши, че съм готова да си ходя в стаята.
Там ми вливаха някакви разтвори против повръщане, защото ми се гадеше от упойката и после болкоуспокояващи.
Още веднъж дойде Кънев да ме види и ми показа как да се завъртам като кебапче, за да ставам от леглото.
През цялото време се въртеше сестрата около мен и вечерта ми набоцка дупето с една мускулна инжекция обезболяващо да мога да спя.

Петък сутринта вече се чувствах като човек, защото ефекта от упойката вече преминаваше.
Кънев дойде около 8:30 и стоя при мен около 40 минути докато дойде баща ми да си ме прибере. Обясни ми отново какво мога и какво не мога да правя. Изписа ми антибиотик и обезболяващи ако има нужда и се разбрахме ако има нещо, каквото и да е да му звъня по телефона.

Е...това беше!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 3rd April 2011, 08:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Честито и от мен и бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 3rd April 2011, 09:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Благодаря Гвендолин
Отговори с цитат
  #148  
Стар 3rd April 2011, 09:51
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

толкова се радвам! дано всичко и занапред да е така! днес как си миличка? болките ?!
Отговори с цитат
  #149  
Стар 3rd April 2011, 09:57
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

аз трябва да ви кажа , че тотално се побърках вече! и на работа само за това мисля и ровя и чета, и вкъщи и изобщо не мога да си върша нормалните ежедневни неща. Незнам дали има друго момиче , което толкова много да го е умувала. Това вече година навиване и отказване- е ако имах парите най -вероятно щеше да стане от раз, ама както и да е. Чакам и най-малкия знак че е дошло времето, хващам си багажчето и хуквам към някоя клиника, но определено ти Лил много ме надъхваш за Кънев!!!
Отговори с цитат
  #150  
Стар 3rd April 2011, 10:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Само сутрин първото ставане е кофти Ели, защото си се вдървила от спането по гръб. Болкоуспокояващи хрупнах само снощи преди да заспя, въпреки че и без можех да мина. Утре трябва да ходя при Кънев да ми махне превръзките и ще мога да си ги видя бече
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.