IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 3rd April 2011, 10:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
аз трябва да ви кажа , че тотално се побърках вече! и на работа само за това мисля и ровя и чета, и вкъщи и изобщо не мога да си върша нормалните ежедневни неща. Незнам дали има друго момиче , което толкова много да го е умувала. Това вече година навиване и отказване- е ако имах парите най -вероятно щеше да стане от раз, ама както и да е. Чакам и най-малкия знак че е дошло времето, хващам си багажчето и хуквам към някоя клиника, но определено ти Лил много ме надъхваш за Кънев!!!
Аз последната година и половина толкова много изчетох и толкова цици съм гледала, че ми се виеше свят по едно време. Нормално е като го искаш непрекъснато да мислиш за това.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 3rd April 2011, 10:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А колкото за надъхването миличка аз не искам да надъхвам никого. След всичко, което съм изчела мога да обобщя, че за успешния завършек на една мамопластика играят много фактори. Аз Кънев го избрах, защото за мен резултатите които видях бяха повече от добри при всички момичета, които той е правил и аз съм виждала. Това не означава, че другите хирурзи не си вършат добре работата...напротив. Всяка от нас има определени очаквания за крайния резултат. Това което харесват едни не се харесва на други и обратното...тъй че помисли защо ТИ искаш сега Кънев. Най-важното е освен положителните реакции на тези от нас, които вече са го преживяли и на теб хирурга да ти вдъхва доверие!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 3rd April 2011, 14:17
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Ех, Лил, като ти чета постовете и ме налягат едни мили спомени а когато Д-р Кънев махна моите бинтове и се запътих към вкъщи, блузата ми беше залепнала за мен от лепилото от бинта, така хубаво се бяха очертали гордите ми придобивки, че имах чувството че всички мен гледат. Но си казах, че оттук нататък ще е така, вирнах си нослето и продължих. Бях толква щастлива!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 3rd April 2011, 16:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Само така nadili то нали за това го правим всички утре и на мен ще ми лепне блузката хехе
Отговори с цитат
  #155  
Стар 3rd April 2011, 21:24
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
Незнам дали има друго момиче , което толкова много да го е умувала. Това вече година навиване и отказване
Споко, има ! Аз се навивах и отказвах, тамАн 5 зими , докЪт да избера майстора

lilyv , да са ти честити новите придобивки и безаварийно носене ти пожелавам !!!
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #156  
Стар 4th April 2011, 06:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дай Боже Мисссс!!! Благодаря за пожеланията
Отговори с цитат
  #157  
Стар 5th April 2011, 09:59
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

lilyv,хайде честито и от мен! Да си ги пъчиш със голям кеф ти желая! Радвам се че си останала доволна от всичко около операцията!
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 5th April 2011, 11:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Много съм щастлива от добрите отзиви за този доктор, защото цените са доста приемливи , а отзивите много положителни и към края на годината имам големия шанс да съм събрала парите за операция.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 5th April 2011, 12:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз до момента нямам забележки Маркова. Даже сега с отоците си ги харесвам...хем са само на 5 дни
Отговори с цитат
  #160  
Стар 5th April 2011, 23:31
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Много съм щастлива от добрите отзиви за този доктор, защото цените са доста приемливи , а отзивите много положителни и към края на годината имам големия шанс да съм събрала парите за операция.
Пожелавам ти го от сърце!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.