IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 6th April 2011, 08:29
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

и аз ти го пожелавам от все сърце!!!!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 6th April 2011, 08:38
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Red face

Колко позитивно ме настроихте, с коментарите от предходните 2 - 3 страници. Виждам, че новите придобивки ви носят голямо женско щастие. Искрено ме изпълвате с приятни емоции. Помня като малка майка ми казваше ' не се изгърбвай, изпъчи се, гърдите са най - голямата гордост на жената' и това съм го запомнила и наистина е така!
Пъчете ги гордо.
Преди бях много против подобни интервенции, но от както навлизам навътре в нещата виждам, че не е толкова лошо. Чудя се дали и аз някой ден евентуално след като родя да не си направя, по принцип нося сутиен 80 Ц и не са ми много големи, не са и малки, средна работа, но може би ще увиснат и ще се смачкат и тогава няма да имам никакво самочувствие. Мъжа ми е против това, но аз тайничко си мисля.
Колко струва една такава интервенция момичета?
Има ли нещо което трябва да знам още, ще се радвам ако пишете
Отговори с цитат
  #163  
Стар 6th April 2011, 12:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Колко позитивно ме настроихте, с коментарите от предходните 2 - 3 страници. Виждам, че новите придобивки ви носят голямо женско щастие. Искрено ме изпълвате с приятни емоции. Помня като малка майка ми казваше ' не се изгърбвай, изпъчи се, гърдите са най - голямата гордост на жената' и това съм го запомнила и наистина е така!
Пъчете ги гордо.
Преди бях много против подобни интервенции, но от както навлизам навътре в нещата виждам, че не е толкова лошо. Чудя се дали и аз някой ден евентуално след като родя да не си направя, по принцип нося сутиен 80 Ц и не са ми много големи, не са и малки, средна работа, но може би ще увиснат и ще се смачкат и тогава няма да имам никакво самочувствие. Мъжа ми е против това, но аз тайничко си мисля.
Колко струва една такава интервенция момичета?
Има ли нещо което трябва да знам още, ще се радвам ако пишете
Когато му дойде времето ще го мислиш Ноела, колкото до цените...те варират доста. На мен операцията ми струваше 2050 ЕВРО при Д-р Живко Кънев
Отговори с цитат
  #164  
Стар 6th April 2011, 14:44
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Лил, даде ли ти бележка да шофираш без колан? За цяла година ... и сега като ме спрат полицайте бързо им секва радостта че могат да ми измъкнат 10-20 лв.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 6th April 2011, 15:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadili Виж мнението
Лил, даде ли ти бележка да шофираш без колан? За цяла година ... и сега като ме спрат полицайте бързо им секва радостта че могат да ми измъкнат 10-20 лв.
Трябваше да взема бележка в понеделник, когато ми свали превръзките, но и двамата забравихме. В петък отивам за конците и ще взема бележка. Благодаря, че ме подсети Над!

Последно редактирано от lily.ana : 7th April 2011 на 14:45
Отговори с цитат
  #166  
Стар 6th April 2011, 16:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А не ти ли се радват много като им покажеш бележката???
Отговори с цитат
  #167  
Стар 6th April 2011, 17:53
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

съвсем друга става физиономията сигурно
Отговори с цитат
  #168  
Стар 6th April 2011, 21:14
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

така е, вторачват се все едно очакват да им покажа
Лил, нали не се притесняваш от махането на конците, ама нищо не се усеща. А сега като се гледам чак се чудя как ме е зашил, само две чертички са останали, все едно е било лепено а не шито.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 7th April 2011, 05:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не се притеснявам особено Над, по-скоро с нетърпение чакам да ги махне, че малко ми опъват вече и сърбят хехе

В пълна бойна готовност съм вече да ги мажа с дерматикс и ще видим този ултразвук в Токуда за заличаване на белези как ще подейства

А полицайчетата нека си мечтаят
Отговори с цитат
  #170  
Стар 7th April 2011, 22:56
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadili Виж мнението
Лил, даде ли ти бележка да шофираш без колан? За цяла година ... и сега като ме спрат полицайте бързо им секва радостта че могат да ми измъкнат 10-20 лв.
Каква е тази бележка?И наистина ли имаш право да караш без колан?Аз преди няколко седмици бях питала пак тук във форума,но се оказа,че такова нещо няма.Тотално се обърках....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.