IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th December 2005, 22:32
spektre spektre не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Sofia
Мнения: 30
По подразбиране Каланетика!?

Здравейте отново, реших да се намеся и в тази секция на форума
Моля да споделите какво знаете за каланетиката и най-вече за резултата от нея. Аз самата редовно правех упражненията миналата есен, абсолютно всеки ден, в продължение на два месеца. Тогава не пазех диета. Нямаше никакъв ефект. Най-интересното е, че когато спрях да играя каланетика свалих повече от 5кг. и много сантиметри от всякакви обиколки, за около два месеца, отново без да пазя особени диети, някак от само себе си... Чудя се все пак дали няма някаква връзка между двете неща, макар че, както вече разбрахте, те не бяха точно в един и същи момент.
Е, някой друг правил ли е редовно упражненията и какви са ви впечатленията?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st January 2006, 06:49
liubomila liubomila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до liubomila
По подразбиране

Каланетиката предимно е за стягане и тонос,намалява теглоко съвсем малко но изглежда че се отслабво защото дрехите стават широки заради стягането на мускулите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st January 2006, 10:10
simplewoman simplewoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 56
По подразбиране

Първо Честита 2006 година на всички с пожелания за здраве и успехи!
Относно каланетиката-трябва да започнеш с добър инструктор,защото упражненията на пръв поглед са елементарни и можеш да се справиш и сам,но всъщност са много специфични и ефекта идва от точността на изпълнението.
Моето мнение е че каланетиката е добър избор,но трябва да имаш търпение и да си постоянен-всъщност не направих май кой знае каквво откритие-за всакакъв вид спорт може да се каже това.
Идеята ми е че както се опитваш да направиш здравословното хранене начин на хранене,а не само временна битка с килограмите,по същия начин трябва да се отнасяш и с физическата активност-да бъде част от живота ти,а не-" да походя на фитнес че панталонът ми е тесен ,по дяволите"
[/code]
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd January 2006, 15:07
spektre spektre не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Sofia
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simplewoman
Моето мнение е че каланетиката е добър избор,но трябва да имаш търпение и да си постоянен-всъщност не направих май кой знае каквво откритие-за всакакъв вид спорт може да се каже това.
Да, това си е точно така. Майка ми ми разказа, че преди години е ходила на каланетика при инструкторка и тя била забранила на жените от групата да се мерят преди да са минали поне 3 месеца откакто са започнали да играят. И резулатите били наистина поразителни след тези няколко месеца: по дестина сантиметра по-малко от всякакви обиколки. И така, сега и аз ще приложа тази тактика. Почнах да си правя упражненията от няколко дни и се чувствам чудесно! По-натам ще споделя какви ще са резултатите. Ако пак стане като миналата година, ще съм много доволна! Ох, още не мога да си простя, че пропилях от глупост постигнатите тогава с такава лекота резултати...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th February 2006, 13:52
sesajl sesajl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, ако можете да ме насочите каде от нета е възмойно да изтегля филмче с каланетика ще съм ви много благодарна :P Ходех преди два пъти в седмицат но сега няма как да оставя бебо.Ако има начин да се поразкършвам в къши ще е идеално.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th February 2006, 13:55
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sesajl
Здравейте, ако можете да ме насочите каде от нета е възмойно да изтегля филмче с каланетика ще съм ви много благодарна :P Ходех преди два пъти в седмицат но сега няма как да оставя бебо.Ако има начин да се поразкършвам в къши ще е идеално.
Здравей !
Щом преди си ходила, значи имаш поне малко опит, използвай наученото. Не мисля, че е много важна последователноста на упражнениата (стига да си добре загряла преди това) Така ще възвърнеш тонуса си
Успех !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd March 2006, 14:06
sesajl sesajl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря ти за съвета.Важно е отпускането на всеки натоварен мускул след това.А и друго е някои да се бъхти заедно с теб.Знам как да се справя сама но исках филмче
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каланетика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.