IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 24th January 2012, 18:24
Bella2 Bella2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Аз сгреших колосално с Д-р Ильо Стоянов,доверих му се и ми орезили гърдите,но човек от глупоста си пати!!!!
Отговори с цитат
  #992  
Стар 24th January 2012, 18:26
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Бела и аз бях при Ильо Стоянов, но съм много прясна за мнение. Какво се случи при теб, кога те оперираха?
Отговори с цитат
  #993  
Стар 24th January 2012, 18:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Здравейте, ето ме и мен вече вкъщи. Вчера операцията ми мина добре, чувствам се добре. Аз имах дренажи 24 часа, като се събудих бях с ластична лента, която днес преди да ме изпишат я махнаха. Не ме е боляло много, даже сега се чудя дали да пия обезболяващо, понеже не ме боли, а ме придърпва само.
Честито миличка!!
Със здраве и самочувствие да си ги носиш!
Дори да не те боли - задължително пий обезболяващо поне преди лягане, за да може да спиш добре. Спането е много важно във възтановителния период. И не се притеснявай да питаш ако има нещо - аз на 2 седмици се чувствам вече ветеран! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #994  
Стар 24th January 2012, 18:43
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Благодаря за подкрепата Нелс, ще си пийна обезболяващото за всеки случай. Засега не ме боли, най-много ме боля като трябваше да се изправя от леглото днес сутринта.
Отговори с цитат
  #995  
Стар 24th January 2012, 18:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bella2 Виж мнението
Защо не цитирате имената на хирурзите? После защо има пострадали!!! Ето аз си изпатих - некадърна операция,гърди - на които зърната са на различни места,едната по-голяма,другата по-малка,едната по-увиснала и за всичко трябва да ''благодаря'' на Д-р Ильо Стоянов!!!!!! Оказа се,че ме изписаха с температура,не са ме обезкръвили добре по време на операцията и после е взел да кърви кръвоносен съд. Сега не мога да си гледам гърдите...
Бела, успокой се. Кажи кога ти беше операцията? Аз съм виждала изключително криви гърди на 2 седмици, които след 6 месеца са прекрасен симетричен бюст. Така че, ако си прясна, няма място за паника.
Говори ли със Стоянов, той какво ти каза?
Нормално е да имаш висока температура в първите няколко дни.

Прати ми снимки, така не мога да заема никаква позиция.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #996  
Стар 24th January 2012, 20:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито Law
Отговори с цитат
  #997  
Стар 24th January 2012, 20:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бела, видях какво си написала и в другата тема. Съжалявам за разочарованието ти, но отрицателни отзиви за Стоянов има и отговорността за това при кой хирург се подлагаме на корекции си е изцяло наша. Извини ме, но след две деца и кърмене в повечето случаи птоза не можеш да очакваш задоволителен или добър резултат от първия път.
Отговори с цитат
  #998  
Стар 28th January 2012, 12:51
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Аз от тея дето не се оплакват вече ,но пък питат...

Нормално ли е месец след операцията ,да имам още ТВЪРДИ синки( по избледнели ) но ги имам???

LAW Честито !!!Сега видях..Как се чустваш ????
Отговори с цитат
  #999  
Стар 29th January 2012, 16:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Но според мен най-честата причина за депресия е, че чисто физиологическа - преди операцията е имало един бум на хормони в тялото, причинени от стрес и екзалтация. Веднага след операцията има един рязък спад на хормоналните равнища. И ти усещаш някаква липса, паника, разочарование.. И не можеш да си обясниш защо. А всъщност тялото ти иска още от тази емоция - за това някои хора развиват зависимост към пластичната хирургия. Това което се случва в тялото на пациента е същото, което се случва в тялото на наркомана... Това съм го обсъждала с псохоаналитик, след последната ми ринопластика.
Ей, Нелс, много добре си го обяснила. Абсолютно си е така. И като се прибавят болката и ограниченията да не правиш това и онова, и другото - от което се чувстваш половин човек и вече ... наистина ти се ще да не си се подлагала на тази операция. Обаче ... всичко отминава, забравя се и вече си на 6! Само дето трябва време и по-нетърпеливите като мен ... лудите ги хващат.
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 29th January 2012, 17:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
. Точно вчера седяхме на кафе с нея и й казвам - боже боже ще ни повярва ли някой аз да споделям с тебе за ново гадже, а сина ти да мине през в къщи да види детето да ми огледа новите гърди да ме опипа и да си отиде - умряхме да се смеем. Хората около нас наистина не могат да ни разберат.
Маркова, това наистина звучи като виц, ама за важното е, че вие се разбирате и сте идеално така. Какво като хората не ви разбират, ти не живееш с хората. Айде де, ще слушаме хората, откъде накъде - клюки винаги ще има.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.