IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2701  
Стар 23rd January 2012, 16:17
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране ...

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
На една моя позната и се спука импланта (макган) !
Каза, че единствената причина за която се сеща е мамография, където я стиснали много силно.
Смени си ги при Стоянов, той също е посочил мамографа, като най-вероятна причина.
Здравейте! Много ме заинтригува това, което написахте. Бихте ли попитали вашата приятелка с какъв модел импланти на МакГан е била и при кого си е правила операцията? От поставянето на имплантите до случката с мамографа и установяването на спукания имплант, дотогава някога преди това правила ли си е ехография или мамография?
Аз съм с импланти от няколко години, Алерган (МакГан- Натрелле) и информацията, която споделихте ме накара да се позамисля сериозно. Никога не съм чувала за спукан имплант на МакГан, нито от познати в чужбина, нито от българските ми приятелки с такива импланти.
Ще съм благодарна, ако споделите повече.
  #2702  
Стар 24th January 2012, 22:51
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Здравейте! Много ме заинтригува това, което написахте. Бихте ли попитали вашата приятелка с какъв модел импланти на МакГан е била и при кого си е правила операцията? От поставянето на имплантите до случката с мамографа и установяването на спукания имплант, дотогава някога преди това правила ли си е ехография или мамография?
Аз съм с импланти от няколко години, Алерган (МакГан- Натрелле) и информацията, която споделихте ме накара да се позамисля сериозно. Никога не съм чувала за спукан имплант на МакГан, нито от познати в чужбина, нито от българските ми приятелки с такива импланти.
Ще съм благодарна, ако споделите повече.
Не ми е толкова близка за да я търся и да я питам специално, но от това което ми каза тогава, разбрах, че със сигурност имплантът е бил спукан.

Имала е болка, после е напипала топче (или обратното) и е отишла на преглед при Стоянов, а той я е пратил на ЯМР.

Първата операция е била при друг лекар(знам го кой е). Попитах я с какви импланти, но ми каза, цитирам: "Пак бяха Макган, но отпреди 7-8 г. и Стоянов ми каза, че тогава е са били други, по-меки"

В интерес на истината, тя и сега не си знае точно модела, но аз го разбрах по кубиците, анатомични 420 сс са само MF.
Хихих, момичета, хората не са като нас - Мара подробната.
Отиват на доктор, вдигат блузата и се оставят в ръцете му. Знаят си само кубиците и идея си нямат, че има сто модела импланти. Една на плажа през лятото, наперено ми заяви, че не знае к`ва марка са и (типично за паСиентка на Енчев) но са и крушовидни ... и това с гордост ми го каза
Чеки, че се отплеснах от въпроса...

Та, моята позната, е получила болките, не непосредствено след мамографа, а след време. Но смята, че белята е от него, щото си спомня, че са я стиснали силно.
Стоянов също и е казал, че най-вероятно тогава е станало. Не допускал да са боцнати още при слагането, щото аз и това я попитах
  #2703  
Стар 24th January 2012, 23:25
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Не ми е толкова близка за да я търся и да я питам специално, но от това което ми каза тогава, разбрах, че със сигурност имплантът е бил спукан.

Имала е болка, после е напипала топче (или обратното) и е отишла на преглед при Стоянов, а той я е пратил на ЯМР.

Първата операция е била при друг лекар(знам го кой е). Попитах я с какви импланти, но ми каза, цитирам: "Пак бяха Макган, но отпреди 7-8 г. и Стоянов ми каза, че тогава е са били други, по-меки"

В интерес на истината, тя и сега не си знае точно модела, но аз го разбрах по кубиците, анатомични 420 сс са само MF.
Хихих, момичета, хората не са като нас - Мара подробната.
Отиват на доктор, вдигат блузата и се оставят в ръцете му. Знаят си само кубиците и идея си нямат, че има сто модела импланти. Една на плажа през лятото, наперено ми заяви, че не знае к`ва марка са и (типично за паСиентка на Енчев) но са и крушовидни ... и това с гордост ми го каза
Чеки, че се отплеснах от въпроса...

Та, моята позната, е получила болките, не непосредствено след мамографа, а след време. Но смята, че белята е от него, щото си спомня, че са я стиснали силно.
Стоянов също и е казал, че най-вероятно тогава е станало. Не допускал да са боцнати още при слагането, щото аз и това я попитах
Да, разбирам. Благодаря Ви за информацията. Все пак беше полезна, въпреки, че няма подробности около модела на имплантите. А с подмускулни или надмускулни импланти е била?
  #2704  
Стар 25th January 2012, 11:24
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Момичета, имахте ли чувството в началото, че гърдите ви започват от гърлото, в смисъл, че има подутини почти още от гърлото?

Лъки, от кога се почваше това упражнение на Тепавичарова, след 1 месец ли?
  #2705  
Стар 25th January 2012, 12:26
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз никога не съм го имала това усещане..
Да, упражнението се започва след 1-ви месец - по 30 мин.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2706  
Стар 25th January 2012, 13:04
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аз никога не съм го имала това усещане..
Да, упражнението се започва след 1-ви месец - по 30 мин.
LUCKY това упражнение само за анатомичните ли е или и за кръглите?

И аз не съм имала това усещане,макар и да съм с висок профил.Ако това има значение де ...А аз да попитам...Гръдния мускул отива и до подмишницата нали? Отпуска ли се някога? Ако до преди като съм се бръснела си виждах идеално мишницата,сега не мога.Мускула е опънат и изкочил,и ме боли(не силно) ..не мога да си хвана ръцете отзад,или да ги вдигна хубаво нагоре..
  #2707  
Стар 25th January 2012, 13:55
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Упражнението е и за анатомичните, и за кръглите. За кръглите дори препоръчва и един 15-минутен масаж, но за анатомичните - не.

Джуфи, ти май нямаш още месец. Нали знаеш, че ръцете не трябва да се вдигат повече от 90 градуса? За мишницата незнам -аз не съм имала проблеми с виждането на моите.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2708  
Стар 25th January 2012, 14:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз имам проблеми с виждането на моите. Като се бръсна е приключение.. Но се надявам да се оправи това.
Не мен ми казаха, че след 10 ден нямам ограничения в движението, стигада не правя резки движения. Всичко трябва да е плавно. Но ти сам не можеш да ги вдигнеш нагоре, не напъвай ако боли.

А това усещане, че ти почват гърдите от врата, може да идва от отока.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2709  
Стар 25th January 2012, 15:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Най-неприятните дискомфорти траят месец. След това всичко започва да се оправя.
  #2710  
Стар 25th January 2012, 15:46
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Да, надявам се да е от оттока. Нямах го като бях с лентата в болницата, но като я махнаха се поду малко там под рамото. Утре съм на първа смяна на превръзка, дано всичко е наред.

Иначе не можах особено да спя снощи от схащането в гърба. Маркова, ти ли пиеше валерианче? Помага ли за приспиване?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.