IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2721  
Стар 25th January 2012, 17:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
предупредиха ме за този ефект и че ще ми се надуе корема.
Да бяха ме предупрдили и мен! Чудя се аз защо коремът ми е подут, и колкото и да го гълтам не се прибира... Уплаших се, че от заседяване съм развила бирен корем, чак диета почнах... Едва от вчера май го чувствам по-прибран, но като че ли тръгна подутото от стомаха и сега слезе надолу под пъпа... Защо са ми спестили такива есенциални неща на мен??

Цитирай:
Нелс, ти кога тръгваш на работа?
Що питаш, Лъке? Писна ли ти от мен в тоя форум?
Моята работа е в голяма степен физически труд, за туй ще ми трябва повече време.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2722  
Стар 25th January 2012, 17:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

На мен ми казаха за фламексина по един сутрин и по един вечер преди лягане и така го и пиех.
law тази течност дето ти бълбука ще я изпикаеш, за това пий повече течностти. Аз бях с дренажи 24 часа, но след това по гърдите ми се разхождаха разни мехури и док. каза че това е нерезорбирана течност, която организма ми ще изхвърли до няколко дни. Така и стана.
  #2723  
Стар 25th January 2012, 17:50
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Да, разбирам. Благодаря Ви за информацията. Все пак беше полезна, въпреки, че няма подробности около модела на имплантите. А с подмускулни или надмускулни импланти е била?
Подмускулни... всъщност и това не съм питала конкретно, но мисля, че са били подмускула, защото каза, че вторият път почти не я боляло, за разлика от първия.

Модела на импланта тя не го знае, така че и да я питам няма да има полза. Както вече разбрахте, тя не знае и на сегашните си импланти модела, освен това че са анатомични МакГан.
Ако те стисне здраво някоя яка леля с мамографа, не мисля чи има значение модела
  #2724  
Стар 25th January 2012, 18:04
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
На мен ми казаха за фламексина по един сутрин и по един вечер преди лягане и така го и пиех.
law тази течност дето ти бълбука ще я изпикаеш, за това пий повече течностти. Аз бях с дренажи 24 часа, но след това по гърдите ми се разхождаха разни мехури и док. каза че това е нерезорбирана течност, която организма ми ще изхвърли до няколко дни. Така и стана.
Благодаря за съвета Маркова, ще пия повече течности. Ти как се чувстваше на първата превръзка?
  #2725  
Стар 25th January 2012, 18:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

На първата превръзка, точно тези мехури с течност се разхождаха по гърдите ми и придвижването до болницата ми беше отврат. Всяка една неравност по пътя, вкл. и релсите на трамваите ги усещах страшно неприятно, чак ми се догади до болницата. Отделно че постоянно си държах гърдите защото имах неприятното усещане че ще ми паднат..хаха
Иначе самата превръзка е отлепят ти тази и ти слагат нова с водоустойчиви лепенки. Но док. ме предупреди да внимавам с къпането, да си взема бърз душ с хладка вода за да не се отлепят лепенките.
  #2726  
Стар 25th January 2012, 18:32
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Подмускулни... всъщност и това не съм питала конкретно, но мисля, че са били подмускула, защото каза, че вторият път почти не я боляло, за разлика от първия.

Модела на импланта тя не го знае, така че и да я питам няма да има полза. Както вече разбрахте, тя не знае и на сегашните си импланти модела, освен това че са анатомични МакГан.
Ако те стисне здраво някоя яка леля с мамографа, не мисля чи има значение модела
Да, всъщност е забранено да се прави мамография с импланти, именно поради силата, с която притиска мамографа. Самата аз никога не съм ходила на мамография, дори преди операцията, защото съм под възрастта, разрешена за мамография, която мисля, че беше 35 години.
Благодаря Ви за информацията!
  #2727  
Стар 25th January 2012, 18:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ма незнам дали не бъркам, но мисля че този апарат дето стиска се ходи при мамолог. А при мамограф те преглеждат с уред на принципа видеозон. Не си паза бланката с изследванията дадена ми от Стоянов, но мисля че там пишеше - да се направи ехография при мамограф и жени над 35 г. да си направят и преглед при мамолог. Когато отидох в клиниката показах на рецепцията какви изследвания ми трябват и те ме изпратиха първо на мамографа, после ме питаха ще ходя ли при мамолога - двама различни доктори. Но пак казвам може аз да бъркам нещо.
  #2728  
Стар 25th January 2012, 18:57
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ма незнам дали не бъркам, но мисля че този апарат дето стиска се ходи при мамолог. А при мамограф те преглеждат с уред на принципа видеозон. Не си паза бланката с изследванията дадена ми от Стоянов, но мисля че там пишеше - да се направи ехография при мамограф и жени над 35 г. да си направят и преглед при мамолог. Когато отидох в клиниката показах на рецепцията какви изследвания ми трябват и те ме изпратиха първо на мамографа, после ме питаха ще ходя ли при мамолога - двама различни доктори. Но пак казвам може аз да бъркам нещо.
Не, не..мамографа е апарата, на който Ви преглежда мамолога
http://www.google.com/search?q=%D0%B...H4HP4QTZ2KSSDw
Лекар със специалност мамограф няма . Сигурна съм. Ехографията на млечни жлези пък е съвсем друго. Предполагам, че всички жени знаят какво е ехограф и какво представлява ехографията.
  #2729  
Стар 25th January 2012, 19:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Принципно има статистика, че процентът на жени, заболели от рак на гърдата скача именно след преглед на мамограф. Първо огромния натиск, второ облъчването. Не се препоръчва на жени под 35, на които ехографския преглед не е показал изменения.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2730  
Стар 25th January 2012, 19:47
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Ма незнам дали не бъркам, но мисля че този апарат дето стиска се ходи при мамолог. А при мамограф те преглеждат с уред на принципа видеозон. Не си паза бланката с изследванията дадена ми от Стоянов, но мисля че там пишеше - да се направи ехография при мамограф и жени над 35 г. да си направят и преглед при мамолог. Когато отидох в клиниката показах на рецепцията какви изследвания ми трябват и те ме изпратиха първо на мамографа, после ме питаха ще ходя ли при мамолога - двама различни доктори. Но пак казвам може аз да бъркам нещо.
Докторът е мамолог, а апаратите - мамограф, ехограф и още не знам си къ`Ф граф

А моята позната е доста над 35 и вероятно затова е ходила на мамограф, но не знам дали въобще е казала, че е с импланти.....макар че то е очевидно, още повече за лекар !

Последно редактирано от миссссс 335 : 25th January 2012 на 20:02
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:07.