IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3201  
Стар 8th February 2012, 17:06
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте, момичета. Сори, че така зачезнах, но имам много работа в офиса.

Махнаха ми конците миналия четвъртък и мисля, че всичко е наред. Имам чувството, че сега обаче имам по-силни болки или по-точно усещания на пипане отколкото след операцията - струва ми се, че чувствителността ми се връща и сега при всяко поклащане си усещам дискомфорт. Добре, че съм на компютъра в офиса по цял ден и не се поклащам много много.

Чак слем месец и половина ли ще свърши това...

На новите момичета специално за ИС искам да кажа, че могат да му се доверят относно кубици и визия - поне при мен се получи това, което исках и очаквах, а иначе кубиците 425 FF на Макган ми звучаха много стряскащо в началото.
  #3202  
Стар 8th February 2012, 17:07
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз имам за операцията. За имплантите не (защото те са далаверата на докторицата). Но за всичко останало имам фактура.
Трябва винаги да се иска фактура, особено за такива големи суми...
__________________
Ordnung muss sein!
  #3203  
Стар 8th February 2012, 17:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аник, аз съм с Ментор - моите са с широчина 13 см и 5,5 проекция. Но са от анатомичните, кох.3. Просто за сведение Може пък да се спреш на нещо такова.
Лъки, не мога да сложа анатомични след кръглите, а много бих искала Яд ме е, че на времто се хвърлих с главата напред и не обмислих добре, а и тогава анатомичните "се завъртаха" (не ми се търси емотка да застрелям някой). Ще решавам другата седмица кои да избера. Хич не ме кефи, че Ментор са купени от Джонсън и Джонсън- нали така?! Дали не е свалено качеството от едно време
  #3204  
Стар 8th February 2012, 17:51
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Моите ментор база 12.5 а проекция НИНАМ ама са висок профил,не супер,а само висок..кох 1 ,кръгли..
Аако деиствително са купени от Джонсан и джонсан ще съм сипер довелна,че е качествено..обясвявам защо..
От 2 години в Лондон е измислено лекарство за рак на простата..С Нелката говорехме преди...Та от октомври 2011 официално го е закупила Германя ,а за Бг,Белгия ,Швеицария и другите държави от Джонсон и Джонсон..Познаите колко стерува лекарството за тати???? 45 евро едната таблетка,А се пият 4 на ден..Или на ден 182 евро...или на месец 5.000 евро..Или Джонсон и Джонсон е платил 4 милиарда евро,като от вси4ките страни цената достига до 3 билиона долара.....Днес го четох всичко това,,и рева че нямам тези пари...Трябва да се пият до живот...
  #3205  
Стар 8th February 2012, 18:20
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
Exclamation

Аник, защо реши,че след кръглите не може анатомични? Това изобщо НЕ Е вярно!!!
Хубаво си помисли и не бързай.
  #3206  
Стар 8th February 2012, 21:57
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
Аник, защо реши,че след кръглите не може анатомични? Това изобщо НЕ Е вярно!!!
Хубаво си помисли и не бързай.
Аник, и аз много се учудвам, защо пък да не може ? Тук има много момичета, които са минали от кръгли на анатомични, веднага се сещам за Гуен

Джуфе, сигурна ли си, че са висок профил ? Я потърси в таблиците на Ментор, кръгли 350 сс с диаметър 12.5. На моята приятелка са също 350 сс и също с този диаметър и са среден профил, доколкото помня

Допълвам: Намерих ги в таблиците, среден профил са(води се Moderate Plus), проекцията е 3.9. След тях има висок и ултра висок профил.
На мен много ми харесват и нейните и твоите, точно защото не са високи, приличат на анатомични

Последно редактирано от миссссс 335 : 8th February 2012 на 22:52
  #3207  
Стар 8th February 2012, 22:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако НГ й е предложил Mcghan FF като вариянт, значи може анатомични, щото те се водят анатомични...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3208  
Стар 8th February 2012, 23:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, аз взех много да се притеснявам за позицията на моите.. Цял ден се ровя в снимки на цици на един месец - няма толкова високи като моите.. Направо съм в паника. Имам точно 3 пръста разтояние от ключицата до ръба на импланта, буквално ми почват от врата. Слгам снимки да видите и да си кажете мнението. Да подчертая, че сутиена не е повдигащ изобщо.



__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3209  
Стар 8th February 2012, 23:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Не са ти високи, за на един месец
  #3210  
Стар 8th February 2012, 23:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Не са ти високи, за на един месец
Твоите така ли бяха?

Гледам снимките във форума - на всички са им по-ниско...
Да не объркахме, като избрахме най-високите..? ужас
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:09.