IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3331  
Стар 12th February 2012, 23:38
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

А сетих се ?/
Мисске,щото ми е толкова акъла ...Та пред огледалото и с упражнението на Лъки ..цицонките ми се повдигат от долу и се разплескват настрани.Маи е изцяло подмускулно..маи маи а ???
  #3332  
Стар 12th February 2012, 23:53
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
А сетих се ?/
Мисске,щото ми е толкова акъла ...Та пред огледалото и с упражнението на Лъки ..цицонките ми се повдигат от долу и се разплескват настрани.Маи е изцяло подмускулно..маи маи а ???
Ми така разпраат, Джуфе, то и аз знам колкото теб

Много рано ти се е отпуснал мускула, аз моите дълго време не можех да си ги "местя"

А житото кво има сложно ? 100гр на ден в продължение на 10 дни
  #3333  
Стар 13th February 2012, 00:31
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Ми така разпраат, Джуфе, то и аз знам колкото теб

Много рано ти се е отпуснал мускула, аз моите дълго време не можех да си ги "местя"

А житото кво има сложно ? 100гр на ден в продължение на 10 дни
Немои ма мъчи с тея жита,,така или иначе ще ми го ядът некои ден

Викаш рано?? Ми отдавна почнах да ги връткам..Глеи ся давам ти домашно упражнение...Хващаш си ръцете отзад.Без да въртиш рамената,почваш да местиш цицки в дясно,нагоре,от горна позиция в ляво и надолу..и пак така.Докато стане гладко завъртане на циците.После слагаш по едно пискулче с тиксо на зърната .Заставаш пред мъжо и почваш да ги връткаш



Нелке я виж тука
http://www.facebook.com/media/set/?s...35064079882103

А защо на тая разреза и е на цицата ???????????

http://www.facebook.com/media/set/?s...type=1&theater
  #3334  
Стар 13th February 2012, 01:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

А защо на тая разреза и е на цицата ???????????

http://www.facebook.com/media/set/?s...type=1&theater
Предполагам са й надмускулни и са се свлекли с времето, за туй и иде малко нагоре белега..

Значи не съм само аз тази, дето по цял ден зяпа цици...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3335  
Стар 13th February 2012, 07:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

А защо на тая разреза и е на цицата ???????????

http://www.facebook.com/media/set/?s...type=1&theater
Що, щото ниско са Й сложени имплантите -и моите бяха така преди корекцията. Белега ми беше на 1 см каченна гърдата.
Някой се вълнуваше от корекцията - сега ще водя след подмянатам но предполагам, че ще е като предишната ми - лягам, ставам и си тръгвам сама с колата. Няма болка, от упойката се излиза по-леко, само дето има шевове и лепенки и онова кафяво-червеното, дето те мажат за дезинфекция.
  #3336  
Стар 13th February 2012, 08:42
nikita77 nikita77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте момичета!Поздравявам ви за смелостта и отзивчивостта!За първи път се регистрирам във форум и предварително се извинявам за грешките ,които ще допусна.Та по същество: след две бременности и съответно две кърмения резултата е птоза може би 3-та степен.Размер на сутиените ми е 75-80 С или D /зависи/.Предстои ми операция за обиране на излишната кожа и поставяне на импланти ,защото след обирането много ще се смалят: (.Та въпросът ми е операцията две в едно ли да направя или първо обиране на кожата и след 6 месеца поставяне на импланти?Питам ви понеже доктора каза,че може и по двата начина, но когато са по отделно излиза по -скъпо а и тогава ще има два възстановителни периода, което за мен си е проблем защото са ми малки децата.
  #3337  
Стар 13th February 2012, 10:34
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Никита, а операцията 2 в 1 няма ли да е с доста по-тежък възстановителен период? Представям си колко рязане и опъване ще има Само с един док ли се консултира? Други мнения чувала ли си?
  #3338  
Стар 13th February 2012, 10:52
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
Здравейте момичета!Поздравявам ви за смелостта и отзивчивостта!За първи път се регистрирам във форум и предварително се извинявам за грешките ,които ще допусна.Та по същество: след две бременности и съответно две кърмения резултата е птоза може би 3-та степен.Размер на сутиените ми е 75-80 С или D /зависи/.Предстои ми операция за обиране на излишната кожа и поставяне на импланти ,защото след обирането много ще се смалят: (.Та въпросът ми е операцията две в едно ли да направя или първо обиране на кожата и след 6 месеца поставяне на импланти?Питам ви понеже доктора каза,че може и по двата начина, но когато са по отделно излиза по -скъпо а и тогава ще има два възстановителни периода, което за мен си е проблем защото са ми малки децата.
Nikita, моята приятелка имаше същата дилема - ИС й каза, че за да има добър естетичен ефект се налага на два пъти, НГ й каза, че няма проблем да стане наведнъж и пак да бъде естетически красиво. Тя избра да го направи наведнъж и гърдите й са много хубави. Но за всеки е различно, според мен се консултирай с няколко лекари и тогава вземи решение.
  #3339  
Стар 13th February 2012, 10:57
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
ами,по-принцип сам дребна.75c-подградна и 1,60висока.
Ужасно се притесявам да не станат огромни,въпреки,че съм чула,че Ильо не прекалява с кубатурата.....направо незнам.
Eliii, и аз като теб много се притеснявах за кубиците - аз съм 80 см подгръдна, 165 см висока. ИС ми предложи 425 к.к., доверих му се и не съжалявам. Определено човекът има око за тези неща.

А който питаше за упойката при д-р Мирчев - аз също съм много доволна, събудих се дори доста свежа след нея. Не съм имала втрисане и подобни странични ефекти за разлика например от спиналната упокйа след секциото, когато имах ужасно втрисане и главоболие.
  #3340  
Стар 13th February 2012, 11:02
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
А който питаше за упойката при д-р Мирчев - аз също съм много доволна, събудих се дори доста свежа след нея. Не съм имала втрисане и подобни странични ефекти за разлика например от спиналната упокйа след секциото, когато имах ужасно втрисане и главоболие.
Аз бях, мерси
И мен от спиналната ме тресеше здраво, умирах от студ...гадна работа
Само не разбрах колко време трае
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.