IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3641  
Стар 17th February 2012, 09:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Значи да очаквам на мен да ми каже същото.
И моите са все едно зашити за ребрата, не за тъканта..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3642  
Стар 17th February 2012, 10:00
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Значи да очаквам на мен да ми каже същото.
И моите са все едно зашити за ребрата, не за тъканта..
Да предполагам същото ще каже.Аз така се бях притеснила,чак си мислих че трябва да оперирам белега заради срастване.Слава богу няма нищо такова.
  #3643  
Стар 17th February 2012, 10:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ми явно определено трябва да се мажат с нещо гърдите, крем, масло, кой каквото харесва. Моите бяха в един момент толкова сухи и опънати, че ме сърбяха ужасно и кожата ми се лющеше даже, а па зърната да не говорим. Веднага си взех бадемово масло и още спървото намазване почувствах огромно облекчение. След няколко дена това гадно усещане изчезна и зърната ми си станаха като преди.
  #3644  
Стар 17th February 2012, 10:06
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ми явно определено трябва да се мажат с нещо гърдите, крем, масло, кой каквото харесва. Моите бяха в един момент толкова сухи и опънати, че ме сърбяха ужасно и кожата ми се лющеше даже, а па зърната да не говорим. Веднага си взех бадемово масло и още спървото намазване почувствах огромно облекчение. След няколко дена това гадно усещане изчезна и зърната ми си станаха като преди.
Ми нормално, кожата се разпъва яко, няма как да не сърби...Само е кофти ако се нацепи. Всъщност историята познава ли такива случаи - стрии в следствие на мамопластика?!
  #3645  
Стар 17th February 2012, 10:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да има момичета , които получиха стрии след мамопластика. Зависи от кожата ти. то си е като по време на бременност, кожата си има праг на разтягане. С тази разлика че при бременноста се разтяга постепенно, а тук изведнъж. Добре действа мазането с нещо мазничко.
  #3646  
Стар 17th February 2012, 10:16
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

И аз мажех целите гърди с лосион за тяло.За зърната на мен дясното ми беше абсолютно безчувствено,вече се бях примирила че така ще остане.Средата на януари изведнъж се възвърна чувствителността и направо не се търпеше даже сутиените ме дразнеха.
А има един крем който случайно разбрах,че се препоръчва за кожата след мамопластика.Махнах си бенки от лицето преди няколко седмици и доктора ми изписа крем, които да стимулира кожата да се възстанови по бързо.Като четох листовката описваха и другите си продукти и на този за тяло пишеше и за след мамопластика.Крема не е лекарство,козметичен е, но се продава в аптеките.Казва се Terproline body cream-oleosomes tehnology
  #3647  
Стар 17th February 2012, 10:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Бела, а твоите гърди станаха ли по подвижни вече. Може ли да ги събираш в обикновен сутиен.
  #3648  
Стар 17th February 2012, 10:59
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Бела, а твоите гърди станаха ли по подвижни вече. Може ли да ги събираш в обикновен сутиен.
Да съвсем подвижни са,даже мога да си местя леко импланта с ръка,което да си кажа честно още предизвиква лек дискомфорт.Събирам ги със сутиени без проблем.
  #3649  
Стар 17th February 2012, 11:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
Да съвсем подвижни са,даже мога да си местя леко импланта с ръка,което да си кажа честно още предизвиква лек дискомфорт.Събирам ги със сутиени без проблем.
Значи след около два месеца трябва и моите вече да са добре. така си мисля , защото сме с еднакви импланти, профил, кръгли.....но то си е и индивидуално де....
  #3650  
Стар 17th February 2012, 15:45
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Да, да, това казах.
Ох, изглеждат много добре разрезите, розови и здрави. няма синини, или отвор, не дай си Боже...
Но наистина до този момент не бях ги опипвала хубаво отдолу и сега се втрещих. Не помня така ли бяха от начало.. Искам да ме види док и да каже дали всичко е наред и ще се успокоя.
На коя дата ти беше на теб оп??
Нелс, и моите са твърди (операция на 23.01). Да не ти казвам, че на секциото и до сега са ми твърди (2 секция през 2005 и 2009 г.). Дано разрезите на гърдите да омекнат както на Шоки. Мисля, че е нормално това, не се притеснявай.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:26.