IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 8th September 2011, 19:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Превръзки 3 дни след операцията. Конци 6 дни след операцията
Отговори с цитат
  #412  
Стар 11th September 2011, 09:52
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте,

Сряда бях на консултация и операцията беше насрочена за петък (много ме е страх, исках да стане възможно най-бързо), после се отложи за понеделник.
Случи се така, че не успях да се видя с доктора за втора консултация.
Утре отивам във Вита директно за операция, някой може ли да ми каже какво трябва да си взема за болницата. Четох във форума за пижама с копчета, за да е по-лесно събличането. Нещо друго?
Доктора ми каза е, че не трябва да ям и пия преди операцията. Ще съм благодарна, ако споделите нещо друго, защото изобщо не съм запозната
Много ме е страх и от операцията, и от болките след това, защото живея самичка и няма кой да ми помага
Отговори с цитат
  #413  
Стар 11th September 2011, 10:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от modelinda Виж мнението
Здравейте,

Сряда бях на консултация и операцията беше насрочена за петък (много ме е страх, исках да стане възможно най-бързо), после се отложи за понеделник.
Случи се така, че не успях да се видя с доктора за втора консултация.
Утре отивам във Вита директно за операция, някой може ли да ми каже какво трябва да си взема за болницата. Четох във форума за пижама с копчета, за да е по-лесно събличането. Нещо друго?
Доктора ми каза е, че не трябва да ям и пия преди операцията. Ще съм благодарна, ако споделите нещо друго, защото изобщо не съм запозната
Много ме е страх и от операцията, и от болките след това, защото живея самичка и няма кой да ми помага
Скъпа, стискам ти палци и ти пожелавам всичко да е наред. Аз не мога да дам отговори на въпросите ти, дано по-бързо се включат вече оперираните за това. Нормално е да се страхуваш, но съм сигурна че всичко ще е наред. Аз даже ти завиждам, защото искам и аз час по-скоро да се обзаведа с "едни гърди напред". Успех.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 11th September 2011, 11:08
poli_il4eva poli_il4eva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
Smile

zdraveite 4etah foruma i az mislq da si napravq pri nego gardite ... malko mi e strano za6to sa takiva niski cenite ...
Отговори с цитат
  #415  
Стар 11th September 2011, 11:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Най-важно е спокойствието, Моделина. Сега няма начин да го имаш, но мисли само за това как ще изглеждаш след операцията, въобще настрой се положително. В болницата питай за всичко, което те притеснява. Иначе, аз си бях взела тоалетни принадлежности, ама въобще не стигнах до там, понеже много повръщах (пак хич не повръщам лесно). То зависи и колко време ще останеш в болницата. Спортен сутиен не ти ли казаха да си носиш или от там ще ти осигурят? Пожелавам ти лека операция и възстановяване и да се похвалиш после.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 11th September 2011, 11:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-широчка пижама, за да ти е лесно обличане/събличане. Чехли или джапанки. Мокри кърпички (поне на мен ми свършиха добра работа, защото банята е супер, но няма шанс да я ползваш по предназначение). Вечерта преди операцията можеш да хапнеш нещо малко и по-раничко. По принцип ако операцията ти е насрочена за сутринта не трябва да си яла след полунощ предната вечер. Аз се бях нашашкала яко и нищо не хапнах вечерта, а е хубаво поне малко да хапнеш (да кажем около 8 вечерта). Сутринта като станеш нито ядене нито пиене. За друго не се сещам в момента. Ако се присетя ще пиша.

Няма да се шашкаш, всичко ще е ок
Отговори с цитат
  #417  
Стар 11th September 2011, 12:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Най-важно е спокойствието, Моделина. Сега няма начин да го имаш, но мисли само за това как ще изглеждаш след операцията, въобще настрой се положително. В болницата питай за всичко, което те притеснява. Иначе, аз си бях взела тоалетни принадлежности, ама въобще не стигнах до там, понеже много повръщах (пак хич не повръщам лесно). То зависи и колко време ще останеш в болницата. Спортен сутиен не ти ли казаха да си носиш или от там ще ти осигурят? Пожелавам ти лека операция и възстановяване и да се похвалиш после.
Да бе наистина, нали след операцията трябва да се носи сутиен. То като нямаш предстатва какъв размер ще ти стане след това как да си го набавиш предварително? Или наистина в болницата ти осигуряват и това?
Отговори с цитат
  #418  
Стар 11th September 2011, 13:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Спортен сутиен не се осигурява от болницата. Трябва да се купи предварително. Общо взето имаш представа какъв размер ще си след операцията и в крайна сметка това не е сутиен с банели за да му уцелиш правилния размер, който да "заспи". Ако не си си купила още бързо тичай до най близкия мол и нападай магазина на Триумф.

Този модел ми беше най-удобен на мен:

http://www.triumph.com/bg/bg/1691.html

Подгръдната си я знаеш, а чашката най-вероятно ще ти бъде С. И D да вземеш няма да сбъркаш, тъй като ще има бинтове под сутиена.


Успех от мен!
Отговори с цитат
  #419  
Стар 11th September 2011, 18:58
Аватара на modelinda
modelinda modelinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Много ви благодаря, момичета
Аз не съм чела много форумите, но за този сутиен бях прочела, че трябва да се носи. Попитах доктора, но той каза, че такъв сутиен не е необходимо да се носи и да не си купувам, можело лента да се носи, можело и да няма нужда от нищо.. И аз не си купих. Виждам, че другите доктори са съветвали задължително да се спи с него.. Много съм объркана..!
Всички ли повръщат след операцията, това е от изчистване на упойката ли? Леле, значи освен болка има и повръщане Моля се резултата да си заслужава! Ще пиша след операцията, много ви благодаря за съветите!
Отговори с цитат
  #420  
Стар 11th September 2011, 19:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не го мисли сега сутиена щом не си го купила. Колкото до повръщането... може и да не ти се гади. За болките не се бой толкова, като се събудиш след операцията упойката те държи още дълго и аз лично усещах само тежест. Нямаше болка. Ако пък те боли ще ти вливат обезболяващи.

Горе главата! Всичко ще мине. Чакаме те да се похвалиш кат се освестиш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.