IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 27th November 2008, 16:54
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря:
-Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера.
Овчарят се съгласил. Тя казала, без да се замисли:
- 54!
Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала:
- Избирам си ей това игривото агънце.
Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал:
- Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #162  
Стар 28th November 2008, 01:51
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Учените изобретили 200 градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат:
- Ще го пробваш ли?
Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък.
Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж трактора спира, човека скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново... след още 100 пак!
Учените догонват трактора, спират го и се извиняват на тракториста, че са го накарали да пие 200 градусов спирт...
Човекът ги поглежда и казва:
- Ахааа, такава ли била работата... А аз се чудя защо като пръдна и ми се подпалва ватенката...

__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #163  
Стар 30th November 2008, 12:49
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Двама зъботехници умряли...Единия попаднал в рая ,другият в ада..
Обаче имало програма за среща на потребители на двата кръга и хора от ада можели да обменят опит с близки от рая
Зъботехниците се видели и си горовят
Тоя от Ада:
Лелееееее,братле,побърквам се от работа!Само коронки въртя,мостове..не смогвам вече Направо това ми е участта вовеки!Незнам какво да правя,тия зъболекари само ми пращат мерки и нямам свободна минуткаааа!
Тоя от Рая:
Ооооо,при мен е художествена работата....завърти се слънцето веднъж покрай земята,аз мацна с четката малко керамика по коронката....завърти се пак,пааак мацна и така си ми е сууупер!
Тоя от Ада:
Ееее,значи там при тебе в Раз има много малко зъболекари значи!
Рая:
Не,приятелю....в Рая няма зъболекари!
Отговори с цитат
  #164  
Стар 7th February 2009, 18:40
Аватара на drackon54
drackon54 drackon54 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 45
По подразбиране

Лорд Пърсивал често ходел на приеми при една принцеса. Тя много обичала в разгара на вечерта да казва: - С какво ще ни развеселите този път!!!
И така, балът се вихри, принцесата си задава въпроса, а лорд Пърсивал казва: - Дами и господа, какво държа в ЛЕВИЯ си джоб, с три букви и завършва на ,,Р"?
Принцесата възмутено извикала: - Лакей, дайте шапката и ръкавиците на лорд Пърсивал!
На което, невъзмутимо лорда казал: - Зар, дами и господа, зар.
Посмели се гостите и балът продължил. Не след много време Пърсивал пак се провикнал: - Какво държа в ДЕСНИЯ си джоб, с три букви и завършва на ,,Р"?
Всички се развикали: - Зар, зар.
А лорд Пърсивал, с ледена физиономия, казал: - Лакей, дайте ми шапката и ръкавиците!!!
__________________
ГЛУПОСТА Е ДАР БОЖИ, НО ЧОВЕК НЕ БИВА ДА ЗЛОУПОТРЕБЯВА С НЕГО
Отговори с цитат
  #165  
Стар 8th February 2009, 01:56
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

- Къде ме карате?
- В моргата, как къде.
- Но аз още не съм умрял!
- Е, ние още не сме стигнали...

--------------------------------------

Двама германци си вървели и видяли една еврейка. Eдиният вика на другия: - Абе виж каква е хубава, дай да я свалим! A другият му отговаря: - Абе остави я да си виси!

--------------------------------------

Жена минава вечерно време през гробищата за по-напряко и настига млад мъж. Пита го:
-Господине, мога ли да повървя с вас, защото много ме е страх?
-Разбира се.
-А вие не се ли страхувате?
-Страхувах се само когато бях жив.

--------------------------------------

Путин и жена му заминават на почивка след нова година. Вече са на 500 километра от Москва, когато се обажда жена му:
- Владимир, ти спря ли газта?

--------------------------------------
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Старвицамамихаресва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.