IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd March 2010, 15:21
sweetyde sweetyde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 8
По подразбиране

и аз съм чувала за това студио. Според мен е някаква измилица. Пробвали ли сте Депилар Систем? Докато живях в Италия го пробвах. Пак е за трайно обезкосмяване
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd March 2010, 16:11
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

За пръв път чувам за това. Аз лично ходя на фотоепилация и ще продължа с нея. Вече изчистих две зони - подмишници и мустачки и съм много доволна!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th March 2010, 10:52
Аватара на Sunnny
Sunnny Sunnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

В една друга тема писах за фотоепилацията. Ходих в Но Мас Вело, и аз прочетох в Тялото за тях.

Много ми хареса обслужването и подробното описание, но самата технология ме притеснява. Не тяхната конкретно, а по принцип.

иначе и аз питах за цената, те казаха, че е политика на фирмата и е толкова евтино, защото апаратите се произвеждат специално за тях и им ги дават на по-ниски цени.

А като помислите реално, те се набутват с 40 лева на крак, ама от малките зони избиват. Хареса ми зеления цвят на студиото
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th March 2010, 15:12
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Правиха ли ти тези проби, за които казаха на мен?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th March 2010, 20:26
Аватара на Sunnny
Sunnny Sunnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

Да, направиха ми пробата. Това е за да видят те с каква сила да ти пуснат импулса, а и за да са сигурни, че няма да напарвиш реакция.

Аз така се уплаших от процедурата, ама вие не ме гледайте мен, аз не ходя и на кола маска, а под мишниците се правя със самобръсначка, само и само да не ме боли

Иначе намирам за съвсем правилно това, че се прави тест и се внимава, а не гледат само да ти вземат парите, а после "не носим отговорност за страничните ефекти".

Питах приятелки в Испания, там е много популярно и реномирано.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th March 2010, 11:22
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Sunnny, а болеше ли те процедурата?
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th March 2010, 11:33
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Понеже аз си правя сега интим, боли не, по-скоро те пронизва но е за част от секундата, на някой места е доста неприятно. На подмишниците като си правих, никак не боли. Веднъж само бях ходила преди това на солариум и ме болеше повече. Крепи ме надеждата, че ще се махнат и няма да ги мисля после. От две процедури вече има много голям ефект при мен.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th March 2010, 11:39
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Това пронизване звучи още по-страшно
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th March 2010, 10:54
Аватара на mila123
mila123 mila123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 11
По подразбиране

И аз ходих, не ме болеше, но ми бяха почервеняли след това. Изненада за мен беше обаче че 40 лв е на крак и така ми взеха 80 ... А аз реших, че цели крака, цели ръце всичко е по 40 лв на зона. Глупаво е, че първоначално заблуждават хората. Дали ще има човек, който да иска фотоепилация само на десния крак се чудя аз.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th March 2010, 11:51
Аватара на Sunnny
Sunnny Sunnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

Не, не ме боля, боцкаше. Теста го правят не защото не са сигурни, а за да настроят апарата правилно - за да работи, трябва да усешаш леко боцкане. Нито силно, за да не те изгорят, нито никакво, за да ти вземат само парите.

Аз разпитвах мацките много и не смятам, че цена от 40 лева на зона е "измама". Онова, при което броят всеки импулс, не излиза по-евтино, нали.

Мен лично ме стресна това, че имам бенки под мишниците, а човек не трябва да си играе с тези неща. Иначе мястото ми хареса.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФотоепилацияVello
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.