IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 16th May 2011, 09:03
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране За манията по перфектна кожа

Здравейте, мили дами ! Причините да пусна тази тема са много ! Предварително се извинявам за дългия пост ! Така , значи аз съм с смесена кожа / мазна в Т-зоната / имам пори, на бузките около носа , малки ситни пъпчици по цялото лице, а около брадичката и челото , неравни повърхности от стари пъпки ! Ползвам всеки ден ФДТ и пудра , като около Т-зоната , слагам матиращ крем , а на останалата част - хидратиращ ! Сутрин не мия лицето си , само го освежавам с розова вода , а вечер след разгримирането ползвам ексфолиант с много финни частици ! Ето сега и въпросите ми ... Като си сложа фдт тези неравности по лицето още повече изпъкват, порите ми са добре прикриват се но до известно време, след това се разтварят още повече и става по зле дори отколкото без грим ! Аз съм направо вманиачена по идеално гладка кожа от далече с грим го постигам, но от близо си личат тези дефекти Въпроса ми е към всички с подобен на моя случай-как постигнахте гладка кожа ? Приемам всичко като идей от маски, и Фдт до процедури и пилинги ! И ако някаде греша в подръжката си моля не се поколебайте да ми посочите къде ? Усмихнат ден ! Ще ви чета с интерес и надежда !
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заманиятапоперфектнакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.