IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 18th May 2011, 07:53
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Ако беше прочел линка щеше да знаеш
Смени си тона.....Става ли?!
Отговори с цитат
  #352  
Стар 18th May 2011, 08:22
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Уфф, ама сте ужасни направо. Момичето най-вероятно искаше да каже кръвонасяданията, а не кръвоизливите. То е ясно, че ако имаш кръвоизлив 2-3 дни, няма да си жив просто.
Един хубав човек ме разбра да това исках да кажа то се подразбира, ако е другото няма да е жив човек, камо ли да си мисли за новия нос !
Отговори с цитат
  #353  
Стар 18th May 2011, 08:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Така и не ми отговорихте как се наричат синките под очите
Ангелче тебе може да те разбере само някой заблуден като тебе така че не се о4удвай ако другите не те разбираме
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #354  
Стар 18th May 2011, 13:12
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

!

Последно редактирано от демили : 18th May 2011 на 13:48
Отговори с цитат
  #355  
Стар 18th May 2011, 14:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
Така и не ми отговорихте как се наричат синките под очите
Ангелче тебе може да те разбере само някой заблуден като тебе така че не се о4удвай ако другите не те разбираме
Алоооу, някои не висим постоянно във форума, че да ти отговаряме мигновено на въпросите.
А синките под очите се наричат кръвонасядания. Мисля, че бях достатъчно ясна - е, поне за хората с елементарна здравна култура... Времето, за което кръвонасяданията отшумяват, е индивидуално, освен това може да се ускори чрез употребата на определени препарати.
И по-леко с категоризациите!
Отговори с цитат
  #356  
Стар 18th May 2011, 15:11
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Алоооу, някои не висим постоянно във форума, че да ти отговаряме мигновено на въпросите.
А синките под очите се наричат кръвонасядания. Мисля, че бях достатъчно ясна - е, поне за хората с елементарна здравна култура... Времето, за което кръвонасяданията отшумяват, е индивидуално, освен това може да се ускори чрез употребата на определени препарати.
И по-леко с категоризациите!
Sibi,без да заставам на ничия страна ми прави впечатление как преди операцията всяка една от нас е много плаха,добронамерена и отзивчива.Нещата се променят обаче,когато интервенцията вече е в миналото.Тогава тонът на някои тук е просто непоносим!Хубаво е,когато човек има яснота по дадени въпроси,но нека запазим добрия тон на изказа!Yob е човекът,който на мен лично много ми помогна и ми разясни доста неща,за което и благодаря.Молбата ми е,да не влизаме в разрез помежду си,а да бъдем полезни една на друга.)
Отговори с цитат
  #357  
Стар 18th May 2011, 16:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

ОК, приемам апела ти, но се чудя защо е адресиран само към мен? Върни се и попрочети непредубедено коментарите преди моя, за да разбереш кой постоянно нарушава добрия тон във форума. Я ми кажи, ти как би се почувствала на мястото на Ангелчето?
Отговори с цитат
  #358  
Стар 18th May 2011, 16:41
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Искам, да благодаря на всички, които ми препоръчаха кремчето с арника - чудесно е има ефект, 2 дни след употребата му и то видим !!!
Не е реклама, просто не очаквах такъв ефект от крем за 2 лв. и то 2 месеца, след операцията ми...
ангелче напълно съм съгласна с теб за арниката и на мен много ми помогна за отоците
и между друго някои хора не трябва,а и нямат правото според мен да категоризират други съфорумци!!! Никой не може да каже кой е заблуден или не и призивът ми не е определето към sibi!!!
В крайна сметка форума е за споделяне на мнение,ако не си съгласен кажи го,но не обиждай човека от среща!
Ужас много войствен е станал форума недейте така бе хора
Отговори с цитат
  #359  
Стар 18th May 2011, 17:19
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Алоооу, някои не висим постоянно във форума, че да ти отговаряме мигновено на въпросите.
А синките под очите се наричат кръвонасядания. Мисля, че бях достатъчно ясна - е, поне за хората с елементарна здравна култура... Времето, за което кръвонасяданията отшумяват, е индивидуално, освен това може да се ускори чрез употребата на определени препарати.
И по-леко с категоризациите!
Маце кръвонасядания или кръвоизливи няма значение , това което е под очите няма как да го махнеш 2 месеца след операцията по простата причина че след 2 месеца ги нямаш
Хайде да пишем грамотно и когато казваме ''това ми помогна много'' да казваме какво по точно сме имали пред вид за да не стигаме пак до тук !
Арниката се взема предварително и веднага след операцията ! Два месеца след операцията я камилата я камиларя Просто след 2 месеца му е дошло времето да спаднат отоците а не че арниката върши чудеса
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #360  
Стар 18th May 2011, 17:25
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
ОК, приемам апела ти, но се чудя защо е адресиран само към мен? Върни се и попрочети непредубедено коментарите преди моя, за да разбереш кой постоянно нарушава добрия тон във форума. Я ми кажи, ти как би се почувствала на мястото на Ангелчето?
Обърнах се към теб,защото ми се стори,че си читав и разбран човек!Повтарям-аз лично не мога да упрекна Yob,защото тя беше човекът,които внесе яснота по много въпроси,които ме вълнуваха,направи ми фотошоп,даде ми приятелски съвети....Не знамрно мисля,че всичко това с хапливите реплики е излишно!И темата стана боза......Ужас!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:07.